Uta no☆Prince-sama♪ Repeat: Aijima Cecil

20150828205353

AJIMA CECIL

VA: TORIUMI KOUSUKE

PROLOG: MUGEN NO PRELUDE

Haruka nie może uwierzyć, że udało jej się dostać do Akademii Saotome. Dziewczyna stresuje się pójściem do szkoły, ogląda więc swoje ukochane Ohayahho News. Po programie Haru zasypia i czeka ją bieg na złamanie karku do szkoły. Spóźnienie pierwszego dnia nie przeszkadza jej w pomocy kotu który utknął na drzewie. W drodze do szkoły Haruka spotyka kolejno Otoyę, Rena, Syo, Tokiyę i Natsukiego. Wracając wieczorem do internatu Haruka podziwia wygwieżdżone niebo. Sielanka nie trwa jednak długo- zaczyna padać deszcz. Nanami szukając kryjówki przed ulewą po raz kolejny spotyka kota. Widząc żałosny stan w jakim znajduje się futrzak bierze go na ręce i ucieka do internatu. Na miejscu okazuje się, że będzie mieszkać w jednym pokoju z Tomochiką. Tomo-chan wysyła Haru i kota pod prysznic. Po kilku minutach dziewczyną udaje się doprowadzić kota do jako-takiego stanu po czym Tomochika sugeruje żeby nadać zwierzakowi jakieś imię. Haruka nazywa go więc  Kuppur.

20150828213331

KWIECIEŃ

Haruka żali się kotu jakie jej życie w szkole ciężkie, jak to nie może się z nikim zaprzyjaźnić odkąd Tomo-chan musiała wyjechać z powodów rodzinnych, jak bardzo oblewa test za testem .

Pewnego pięknego dnia Kuppur Haruce ucieka i dziewczyna goniąc go trafia do gabinetu dyrektora. Sam dyrektor bawi się w przyzwanie bogini muzyki Muzy. Rytuał nie udaje się a Shining przyzywa Szatana. Dyrektor nie  z takimi sobie radził więc bierze mrochnego na klatę. Szatan jednak bierze Harukę jako zakładnika, po czym przejmuje kontrolę nad Shiningiem. Dyrektor prosi jeszcze Harukę by przy pomocy Muzy uratowała świat. Dziewczyn a zgadza się a Szatan ostatecznie opętuje Shininga i stwierdza, że należy usunąć muzykę ze świata a za swój pierwszy cel obiera Harukę, w której wyczuwa siłę Muzy. Nanami zostaje jednak uratowana przez Kuppura.  Haruka dostaje co prawda kula mrocznej energii ale kota ją całuje i zmienia się w Cecila, który pomaga dziewczynie uciec.

Cecil mówi Haruce, że na razie nie musza obawiać się Szatana bo pomieszczenie w którym się znajduje otoczone jest barierą ochronną. W między czasie  Haruka dochodzi do wniosku, że to musi być jakiś mocno pogięty sen bo toż to niemożliwe żeby jej kot w bisza się przemienił. Haru mówi Cecilowi, że ona wraca do łóżka i może się obudzi. Chłopak tłumaczy jej, że to nie sen a on jest księciem Agnapolis, które słynie z wykonywania najlepszych instrumentów na świecie; oraz potomkiem Muzy. Cecil ze strony matki jest Japończykiem a źli kuzyni by przejąc w kraju władzę rzucili na niego klątwę, która zamieniła go w kota, po czym wygnali go z królestwa. Aijima oświadcza Haruce, że zakochał się w niej podczas ich pierwszego spotkania i gdyby nie przebudzenie Szatana mógłby pod kocią postacią żyć z nią do końca świata. Jednak wraz z powrotem Szatana obudziła się w nim boska krew i jego obowiązkiem jest ponowne zapieczętowanie Mrocznego. Cecil opowiada Haruce historię powstania jego ludu: Muza zapieczętowała Szatana po czym powołała do życia lud Agnapolis, spośród którego jedną osobę pobłogosławiła miłością muzyki- osoba ta została królem. Królestwo jednak straciło boską opiekę i pogrążyło się w piaskach pustyni. Jako, że ludowi Cecila bardzo blisko do bogów, umieją oni posługiwać się magią: sam Cecil potrafi używać magii muzyki, by jednak móc jej używać musi przybrać swoją ludzką postać a do tego potrzebna jest mu prawdziwa miłość. Cecil wyznaje Haruce dozgonną miłość a dziewczyna reaguje totalnym zdziwieniem i generalnym wtf. Aijima wmawia jej więc, ze w Agnapolis nadanie imienia działa jak przysięga miłości. Chłopak mówi też Haru, że Szatan rzucił na nią klątwę, która kradnie jej przyszłość i żeby go pokonać będzie im potrzebna Pieśń Agna, której nuty Szatan rozrzucił na cztery strony wiatru, instrumenty które będą w stanie ja zagrać oraz muzyka z duszy Haruki. Haru zgadza się pomóc Cecilowi a na znak ich nowo zawartego przymierza chłopak ja całuje a Nanami mdleje.

MAJ

Haruka budzi się i zauważa, że kalendarz wskazuje 15.05 a ostatni dzień jaki pamięta był w kwietniu. Klątwa Szatana działa. Dziewczyna nie wierząc własnym  oczom włącza telewizje i załapuje się na fragment wiadomości, które informują o znikaniu muzyki na świecie: instrumenty przestają wydawać dźwięki a piosenkarze tracą głos.  Przekonuje to dziewczynę, że wydarzenia dnia poprzedniego nie były snem i coś z Szatanem należy zrobić. Cecil w postaci kociej mówi Haruce, że mogą porozumiewać się za pomocą telepatii dlatego, że zawarli ze sobą przymierze i żeby używac mocy Muzy Haru musi złożyć pocałunek miłości Cecilowi, by mógł przybrać swoją prawdziwą postać. Nanami mu mówi, że pocałunek to poważna sprawa i ona kocha Kuppura a to, że Kuppur nagle zmienia się w Cecila jeszcze do niej nie dotarło. Chłopak mówi, ze on może poczekać i daje jej anonimowy list, który przestrzega ich przed innymi uczniami, którzy stali się co prawda pachołkami Szatana ale nadal jest nadzieja na ich uratowanie.

20160425122926

Haru i Kuppur ruszają do szkoły w drodze do której spotykają Pachołka Miesiąca, którym jest Otoya.  Otoyan wita ich słowami: MUAHAHAHAHA DOBRZE, ŻE SIĘ ZJAWILIŚCIE WOJOWNICY MUZY, po czym im ucieka. Haru i kot biegną za Ittokim na dach, po drodze natykają sie jednak na przeszkadzajki w postaci zzombionych uczniów szkoły. Haru usiłuje śpiewać by ich pokonać ale nic to nie daje. Kuppur zamienia się w Cecila i razem z Haruką zamyka się w jednej z klas, na drzwiach której rysuje symbol mający zabronić wstępu sługom Szatana. Cecil pada jednak zmęczony a Haru usiłuje się dowiedzieć co znim jest nie tak. Chłopak ja zbywa i po kilku minutach opuszczają schronienie by znów skierować się w stronę szkolnego dachu. Na miejscu spotykają Otoyę który atakuje ich czarno magicznym Negative Fire Bomber, po którym upada niczym marionetka której przecięto sznurki. Haruka biegnie sprawdzić co się z nim stało a Otoya wykorzystuje to by rzucić na nią „życie cykady”, które otacza ich oboje niewidzialnym murem. Otoyan następnie raczy Harukę przydługawą angstową gadką o tym, że idole są niczym cykady: długi cykl nauki by zaistnieć na chwile i zniknąć. Ittoki wyznaje Haru, że nie zna swoich biologicznych rodziców, nie wiem nawet czy jego matka żyje ani  kim jest jego ojciec (Wenezuela normalnie) a idolem chce zostać o am nadzieje, ze rodzice go jakoś odnajdą. Nanami robi mu więc wtórne pranie mózgu by wyzwolić go spod wpływu Szatana a w  międzyczasie Cecil odstawia jakieś magiczne mumbo jumbo dzięki czemu dostają od Otoyi kartę zapisaną nutami na  gitarę. Haruka następnie tłumaczy Otoyi co się dzieje i wesoła drużyna rozważa co powinni dalej zrobić. W tym momencie zjawia się Ryuuya-sensei, który robi za useless moe support. Nauczyciel nie zgłupiał dlatego, ze pochodzi z  długiej linii ninja i odziedziczył po dziadku trochę siły duchowej. Ryuuya mówi im też, że w internacie znajduje się ukryty pokój nagrań w którym mogą ćwiczyć i mieć swoja tajna bazę.

20160425104839

CZERWIEC

Haruka duma nad sytuacją w której się znalazła. kiedy do jej pokoju zostaje dostarczona tajemnicza przesyłka. Okazuje się, że jest nią list miłosny, który wzywa ją na spotkanie pod legendarnym drzewem jabłoni. List podpisany jest Ichinose Tokiya. Cecil węszy w tym szczwany podstęp Szatana. Na mijescu spotkania Haru spotyka HAYATO, który wyznaje jej że tak naprawdę nazywa sie Ichinose Tokiya. Tokiya usiłuje pocałować Harukę ale Cecil ja wyrywa. Ichinose jest bardzo niezadowolony,że nie udało mu się zerwać przymierza Haru i Ceciego. Ostatecznie panowie przystępują do pojedynku an słowa, który ma poruszyć serce Haruki. Nanami znów przeprowadza reverse brainwash i przeciąga Tokiyę na jasną stronę mocy. Dzielna drużyna odzyskuje kolejną kartę z zapisem melodii.

LIPIEC

Haruka budzi się i zauważa, że po pierwsze mamy już lipiec a po drugie: nigdzie nie ma Kuppura. Zaniepokojona dziewczyna rusza na poszukiwania. Nanami odwiedza chłopaków w pokoju nagrań, gdzie ucinają sobie pogawędkę na temat muzyki. Otoya chce jej pomóc szukać Cecila ale Tokiya hamuje jego zapędu mówiąc mu, ze jak Szatan znów wypierze mu mózg to będzie problem. Otoya pyta Haruki gdzie Cecil sypia i czy u niej w pokoju. Haruka w tym momencie załapuje, że jej kot to jednak tak nie całkiem kot i może sie nagle zmienić w człowieka jak będą spać i co wtedy. Haruka postanawia odłożyc myślenie na później i rusza dalej na poszukiwania. Po drodze zostaje zaatakowana książkami przez poltergeista od którego ratuje ją Cecil. Po oczyszczeniu ducha Cecil traci ponownie siły. Haruka pyta dlaczego na nią nie zaczekał a Cecil mówi, że miał koszmar w którym podczas poszukiwań nut jej nie uratował. W czasie rozmowy dobiega ich dźwięk pianina. Para postanawia odnaleźć salę z której słychać melodię. Na miejscu znajdują Masato, który bawi się w Irytka. Masayan zakuwa Harukę i Cecila w magiczne łańcuchy, po czym  postanawia się  zabawić z dziewczyną nim zniszczy jej i Cecila przymierze. Zabawa sprowadza się do podciągnięcia spódnicy Haruki a dziewczyna stwierdza, że jego repertuar jest na podstawie niegrzecznego chłopca z podstawówki. Masayan jej odpowiada, ze w podstawówce tego nigdy nie robił więc mu wolno. Cecil się wkurza, całuje Harukę w czoło i urządza magiczną rozpierduchę po której Masato wraca do siebie, bardzo wstydzi się, ze próbował rozebrać Haruke i nawet oferuje, że popełni seppuku. Ostatecznie jednak odstawia pomysł z sudoku i dołącza do wesołej drużyny.

20160425135909

SIERPIEŃ

Gorące lato. Cecil wspomina rodzinne Agnapolis i magiczne instrumenty pełne boskiego tchnienia.Instrumenty ostatecznie stały się jednym z czynników jakie przyczyniły się do upadku państwa: ich nadmierna produkcja doprowadziła utraty przez nie boskiej cząstki a to z kolei osłabiło jego ojca, który wkrótce zaniemógł a władze w państwie przejęli źli kuzyni.

Haruka i Cecil ruszają na dalsze poszukiwanie w czasie których zostają napadnięci przez dziką grupę fangerlsów. Źródłem ich mocy są przypięte do piersi róże (we utena now). Podążając za zapachem róż para dociera na basen na którym króluje Ren i jego lachonarium. Chłopak wita Harukę słowami: Hey, Lady. Witaj w moim haremie. Haru dochodzi do wniosku, że pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają a Ren opętany przez Szatana wyzywa Cecila na pojedynek w 501. Mają jednak grać zatrutymi różami a nie rzutkami. Jeśli wygra Ren to zabierze dusze Cecila a Haruka dołączy do haremu. Cecil jednak wygrywa a Ren jak się okazuje był tylko częściowo pod wpływem Szatana, głównie dlatego, że muzyka nigdy nie była dla niego szczególnie ważna. Ostatecznie Ren przyłącza się do drużyny.

Pod koniec dnia Cecil powiadamia Harukę, ze sprawy z Szatanem zaszły tak daleko, że jedynym sposobem na jego pokonanie będzie powrót Cecila do Agnapolis i zostanie Oblubieńcem Muzy, co oznacza rozstanie z Haru.

WRZESIEŃ

Harukę po przebudzeniu wita Cecil w ludzkiej postaci z którym nie jest najlepiej.Para rusza na dalsze poszukiwania. Tym razem na ich drodze staje Nacchan. Natsuki mówi Haruce, że co noc śni mu się bogini, która prosi go by oddał Haruce  zapis nut. Kiedy jednak chłopak chce jej go oddać zjawia się Satsuki, który działa jako poplecznik Szatana. Satsuki proponuje im grę: jeśli odgadną który z nich jest który to mogą zabrać nuty. Jeśli jednak się pomylą czeka ich kara. Cecil mówi, ze i tak będą musieli ich połączyć w jedno ale na razie muszą znaleźć Natsukiego.

Po raz pierwszy odnajdują Shinomiye na dachu. Po kilku minutach kombinowaniu czy to Satsuki czy Natsuki Haruka zbliża się do chłopaka i chwyta go za rękę. W tym samym momencie zostaje porażona prądem a następnie Haruka i Cecil zostają teleportowani do pobliskiego lasu. Haruka bardzo źle się czuje po porażeniu prądem ale nie zamierza poddać się do samego końca. Cecil mówi jej, że może ich teleportować do szkoły ale potrzeba do tego dużo magicznej mocy. Haruka zgadza się mu pomóc. Para trzyma się za ręce i styka czołami a Haruka przesyła Cecilowi muzykę duszy.  Haruka słabo się czuje ale nie daje za wygraną. Po kilku kolejnych niepowodzeniach parę w lesie znajduje sam Natsuki. Po chwili zjawia się także Shinomiya numero due i Natsuki robi sobie auto pranie mózgu po czym łączy się w całość i oddaje Haruce nuty.

Cecil ma chwilowe załamanie bo nie chce zostawiać Haruki i wracać do domu a Haruka także uświadamia sobie, że towarzystwo Cecila wcale nie jest jej niemiłe.

 

PAŹDZIERNIK

Jesień. Cecil zakłada po raz pierwszy mundurek Akademii Saotome w którym mu bardzo do twarzy. Tym razem zapis nut znajduje się w posiadaniu Syo, który pochłonięty jest ucieczką przez szkolne błonia przed swoim bratem Kaoru. H.aruka oczywiście staje w jego obronie i zauważa, że chłopak mentalnie jest an etapie pięciolatka (would take care of). Jak się okazuje Szatan odebrał mu ostatnie 10lat wspomnień i zamknął je w pudełku które teraz jest w posiadaniu Haruki. Dziewczyna musi więc rozwiązać pudełko-łamigłówkę. Przy tym musi być jak saper. Z pomocą spieszy Cecil, który w dzieciństwie bawił się takimi pudełkami (we Layton now). Syo odzyskuje wspomnienia i oddaje parze nuty. Ma przy tym niestety atak serca, ponieważ w pudełku były nie tylko wspomnienia ale także klątwa Szatana. Pogodzony ze śmiercią Syo prosi brata by zajął jego miejsce. Zjawia się jednak Ryuya który wybija Syo głupie pomysły z głowy i bierz klątwę na siebie. Widząc poświecenie Ryuuyi Cecil podejmuje decyzję o zapieczętowaniu Szatana za wszelką cenę.

LISTOPAD

Haruka budzi się w objęciach Cecila. Poszukiwania nut zostały zakończone jednak stare skryptu Agnapolis mówiły, że muzyka powinna popłynąć naturalnie po zebraniu nut. Haruka wpada na pomysł by może zamiast czekać na coś co może nigdy się nie zdarzyć, sami spróbowali nagrać Pieśń Agna. Siedząc w pokoju nagrań i pracując nad utworem stwierdzają, że są bardzo do siebie podobni i oboje pragną tego samego. Haruka stwierdza, że to troche jak wędrówka na szczyt: cel ten sam ale idą innymi szlakami, które się w końcu przecięły. Ostatecznie nagrywają utwór w wersji digital ale Cecil stwierdza, ze brak mu duszy. Ich pracę przerywa Ringo, który uprowadza Harukę do dyrektora. Z odsieczą pędzi jej Cecil, który po raz kolejny zmienia się bez pocałunku. Ringo stwierdza, że jeśli dalej będzie tak robił to dotrze do bram  śmierci. Cecilowi udaje się odbić Harukę dzięki wersji Pieśni Agna którą opracowali. Po powrocie do internatu Cecil traci przytomność.

20160601110410

GRUDZIEŃ

Ceci się wykańcza a do Haru dociera w końcu, że bardzo go kocha. Kiedy Haruka wychodzi na zewnątrz by odetchnąć świeżym powietrzem natyka się na Ringo. Nauczyciel podstępnie kradnie jej pocałunek, zrywając tym samym przymierze. Przerażona Haruka biegnie do pokoju sprawdzić, czy jest w stanie zrozumieć kota. Kiedy okazuje się, że nic nie rozumie, rzuca się w wir pracy z chłopakami w pokoju nagrań. Utwór zostaje nagrany, brakuje jednak słów do pieśni. Panowie obiecują jej pomoc w dalszych poszukiwaniach. Haruka wraca do swojego pokoju gdzie zastaje Cecila pod ludzka postacią. Okazuje się, że miłość Haruki zdjęła z niego klątwę. Cecil wyznaje jej miłość, Haruka ją odwzajemnia. Na jaw wychodzi także fakt, ze słowa do pieśni znajdują się w Cecilu. Para przysięga sobie wieczną miłość której nie rozerwie rozłąka, Szatan ani Przeznaczenie.

20160606115430

STYCZEŃ

Haruka i Cecil ruszają na spotkanie z Final Bossem. Shining przyzywa swoje mroczne pokemony i zaczyna się walka niczym z RPG. Haruka bierze stwory na klatę podczas gdy Cecil śpiewa Pieśń Agna z głośników leci utwór nagrany przez chłopaków. Pieśń niszczy pokemony ale Szataning nie daje za wygraną i atakuje mrocznymi pociskami. Haruka staje się tarczą Cecila, który śpiewa. W jednej ręce dziewczyna trzyma różaniec chrześcijański, który dostała od Otoyi a w drugiej buddyjski- prezent od Masato; dzięki nim udaje jej się stworzyć barierę ochronną. Egzorcyzmy można uznać za udane. Szatan opuszcza Shininga a Cecil mówi dyrektorowi, żeby się więcej nie bawił w żadne magiczne rytuały. Następnie chłopak przedstawia się jako Cecil Aijima a dyrektor pyta czy przypadkiem jego matka nie nazywała się Kotomi Aijima. Shining duma nad tym chwilę po czym pyta czy pokonali Szatana utworem który przed chwilą słyszał. Po uzyskaniu twierdzącej odpowiedzi dyrektor stwierdza, ze Cecil właśnie dostał się do szkoły i chce by stworzył z Haru parę. Cecil odmawia bo stwierdza, że ma inne obowiązki. W tym momencie zjawiają sie Ringo i Ryuuya, którzy informują go, ze Agnapolis zamknęło granice i że raczej marnie widzą jego szanse na powrót. A tak przy okazji to szkoda talentu Haruki i gdyby Ceci został chociaż do przesłuchania końcowego to będzie dobrze. Cecil w końcu sie zgadza.

20160612105948

LUTY

Cecil bajeruje Harukę i rozprasza ją w wykonaniu pracy domowej ale ostatecznie wychodzi jej to na dobre. Cecil oferuje, ze napisze dla niej słowa piosenki. Ringo zaprasza parę na zajęcia terenowe podczas SongStation. Cecila wzywa muzyka i chłopak wyrywa się z Pieśnią Agna przed kamery i robi fenomenalne wrażenie na wszystkich. Parę dni później Cecil jest bardzo nie w humorze. Haruka usiłuje się dowiedzieć co się dzieje ale chłopak ja zbywa. W końcu jednak mówi dziewczynie, że wraca do swojego kraju bo się o niego upomnieli po występie w SongStation. Haruka ze łzami w oczach prosi ją by nim wróci dał jej jakieś satysfakcjonujące zakończenie.

MARZEC

Haruka i Cecil ukrywają się przed posłami z Agnapolis w pokoju, który za czasów walki z Szataningiem był ich bazą. Haruka doucza Cecila japońskiego a on wykorzystuje okazję by ją całować.

Nadchodzi dzień końca. Cecil żegna się z Haruką i mówi, że pozostawia jej pieśń miłości.Po raz ostatni para ucieka też przed wysłannikami Agnapolis, w ucieczce pomaga im Ringo. Oboje wbiegają za kulisy gdzie Cecil ma załamanie bo nie chce zostawiać Haruki.

20160621142814

大恋愛エンド

Cecil wygrywa przesłuchanie. W Haruce budzi się Muza, która przemawia zarówno do niego jak i do posłańców z Agnapolis. Ostatecznie Haruka i Cecil przeprowadzają się do Agnapolis skąd pracują zdalnie dla agencji Shininga.

20160621143712

恋愛エンド

Cecil wygrywa przesłuchanie ale musi wrócić do kraju. Haruka żegna go an lotnisku  chłopak daje jej w prezencie naszyjnik, który jest rodowym skarbem. W jakiś czas później Haruka pracuje dla Shininga i traktuje naszyjnik tak jakby traktowała Cecila. Pracę dziewczyny przerywa przybycie nie tylko listu od ukochanego ale zjawienie się Cecila we własnej osobie.

20160621145101

 

友情エンド

Podczas walki z Szataningiem w Haruce budzi się Muza. Shining wyrywa się spod wpływu Szatana a następnie spuszcza mu słuszny łomot za rozwalenie jego szkoły i brużdżenie jej uczniom. Cecil i Haruka dostają pracę u Shininga i mieszkają obok siebie. Sielankę życia przerywa im jak zwykle Shining porywa niezbyt entuzjastycznie nastawionego do niego Cecila na lekcje. Shining nazywa Ceciego 最高のツンデレ. Cecil łapie w objęcia Harukę i cała trójka wylatuje z siódmego piętra.

20160622123110

 

☆★☆

Dotarłam wreszcie do końca UtaPri~~! Brawo, ja! Zajęło mi to tylko kilkaset lat. Chwilowo mam uczucie przesytu idolami dlatego tez ta notka wygląda jak wygląda. Pomijam już fakt, ze route Cecila był tak bardzo od czapy, że nawet moje resztki musku nie ogarniały. W każdym razie dziękuje Wam kochani Czytelnicy za to, że dotarliście do końca.

Co dalej? Ogólnie odkąd zaczęłam pracę cierpię na różne mało klawe przypadłości więc nie wiem jak będzie dalej z blogiem.  Na chwilę obecną obkupiłam się w różne visual novel na steamie więc pewnie będą się pojawiać recenzje ( na pierwszy ogień pójdzie Root Double). Na psp wrzuciłam Natsuzora no Monoloque i Akaya Akashiya Ayakashino, które mam nadzieję ukończyć przed nadejściem jesieni.

Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły co do dalszej działalności do zapraszam do komentowania i do następnego wpisu.(。-ω-)ノsee you again…

2 thoughts on “Uta no☆Prince-sama♪ Repeat: Aijima Cecil

  1. „Masayan jej odpowiada, ze w podstawówce tego nigdy nie robił więc mu wolno. (…) Masato wraca do siebie, bardzo wstydzi się, ze próbował rozebrać Haruke i nawet oferuje, że popełni seppuku.”
    B-BEST BOY TOO PURE

    Co ja w ogóle przeczytałam xD Mało co jest w stanie mną wstrząsnąć, ale jednak teraz, zwłaszcza na tym początku akcji, byłam LIKE WTF xD
    Piękna historia, jak zwykle super się czytało, wielkie dzięki za ten projekt, serio. Może i nie poprawił mojej kondycji psychofizycznej, ale na pewno dostarczył mnóstwo radości i uciechy. Teraz aż mam ochotę kupić jakiś legitny merch z UtaPri, choćby żeby zabić złe wrażenie po bootlegowym artbooku :^)

    • No ten route był dziwny. Jak zaczęłam czytać scenę w której Shining bawi się w Summonera to zaczęłam rechotać na głos. Cieszę się ppodobało ale w pewnym momencie myślałam, ze nigdy tego nie skończę. Ja się z merczendajzu będę czaić na petit nendroidy jak tylko czerwcowa renta przyjdzie ( ´∀`)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s