Uta no☆Prince-sama♪ Repeat: Jinguji Ren

20150327205613

JINGUJI REN

VA: SUWABE JUNICHI

KWIECIEŃ

Haruka razem z  Tomochiką odnoszą jakieś papierki do pokoju nauczycielskiego i w drodze powrotnej natykają się na Rena i jego wianuszek lachonów. Tomo-chan mówi Haruce, że Ren jest synem zaibatsu Jinguji i wyczuwa,że będą z nim i jego fanklubem problemy. Ren słysząc dziewczyny pyta o czym one tak rozmawiają po kątach. Haruka mówi że o nim. Nanami chwali Rena za dobry głos a Jinguji jest w szoku bo łojezu nikt nigdy TAK nie chwalił. Oczywiście Ren nie byłby sobą gdyby nie spróbował poderwać Haruki.

W klasie uczniowie się przedstawiają. Ren mówi, że lubi sprawiać by kobiety wokół niego były szczęśliwe a tak przy okazji to gra na saksofonie. Haruka nie może się znowu wygadać więc Renuś jej pomaga. Nanami tak intensywnie mu dziękuje, że wali głową o stołek i mdleje. Do pokoju odstawia ją Ren. Kiedy Haru dochodzi do siebie znowu przeprasza Rena i mówi mu, że powinni wrócić do klasy bo czeka ich wybór partnera. Ren jej mówi żeby nie panikowała bo on jest jej partnerem. Nanami mu mówi, że może powinien sobie wybrać kogoś bardziej ogarniętego muzycznie ale Ren stwierdza, że jemu bycie idolem zwisa i powiewa więc jak dla niego to ona może być beztalenciem.

20150327214156

MAJ

Haruka chce zacząć jakieś próby ale Ren ją ciągle zbywa bo biega na randki z lachonarium. Nanami próbuje go jakoś nakłonić na zjawienie się w recording roomie ale Ren mówi jej, że pierwszy wolny termin ma za trzy miesiące. Haruka zasuwa jak zwariowana nad kawałkiem i molestuje Rena wiadomościami. Ren łaskawie przychodzi ale mówi Haru, że porozmawiają dopiero jak ona sobie odpocznie bo marnie wygląda.

Pewnego pięknego dnia w recording roomie Haruka natrafia na grającego na fortepianie Masato. Dziewczyna prosi go, żeby zagrał jej coś więcej. Masa dowiaduje się, ze Haru też gra na fortepianie i prosi ja, żeby mu coś zagrała. Wpada Ren, wali focha i mówi Haruce żeby może została partnerką Masato. Masa mówi Renowi, ze talent Haruki się przy nim marnuje i wychodzi. Ren pyta Haru co zrobiła Masie że tak się chłopak przejął. Nanami mówi, że tylko pograli na fortepianie. Renuś nie wierzy i mówi jej, żeby coś zagrała. Dziewczyna gra a Jinguji stwierdza, że dupy nie urywa ale może być i sam zaczyna śpiewać. Haru mówi mu, że dobrze śpiewa ale trening by mu się przydał. Ren proponuje jej zakład: jeśli stworzy utwór który go złapie za serce to będzie przychodził na ćwiczenia.

CZERWIEC

Ren dalej szaleje ze swym lachonarium. Syo szczerze współczuje Haruce użerania się z takim partnerem. Haru się tym wszystkim nie bardzo przejmuje bo zajęta jest przewiercaniem wzrokiem Rena, żeby doznać olśnienia przy tworzeniu utworu dla niego. Haru po raz kolejny próbuje go namówić na ćwiczenia ale Ren najchętniej zabrałby ją na jakaś randkę. Haruka mu mówi, że ona chce usłyszeć jego śpiew i przy okazji sprawić by pokochał muzykę. Ren jest głuchy na jej prośby.

Do klasy wchodzi Ryuuya i prosi uczniów by usiedli i zamknęli się bo ich wrzaski słychać na korytarzu (based sensei). Nauczyciel mówi im, że szkoła weźmie udział w nowym odcinku Ohayahho News. Haru jest szczęśliwa bo muh HAYATO-SAMA ale po chwili przypomina sobie, że ma być pro i nie może się zachowywać jak głupi fangirls z dumblra. Na szkolnego przedstawiciela Shining wybiera Rena, który nie ma wyboru i musi się zgodzić.

W dzień nagrania okazuje się, że drugim przedstawicielem jest Masato. Ren stwierdza, że to bedzie ich pojedynek. Zjawia się Shining i mówi, że obaj będą oceniani przez widzów w tym kto jest lepszym idolem. Widzowie mają słać wiadomości z numerkiem 1 na Hijiriego, 2 na Rena i 3 na Shininga. Ren korzysta z okazji by wylać z siebie cały angstowy bullshit o tym, że musi pokonać Masato by udowodnić, że jest lepszy. Masa zadaj mu ważne pytanie: KOMU chcesz to udowodnić? Ren mu mówi, że to nie jego sprawa bo tej osoby już nie ma <angst>. Jinguji pyta Harukę czy ma jej wsparcie. Nanami wspiera go ile może a Renuś mówi jej, że kocha takie szczere laski. Haruka ma mini-zawał bo „omg kocha kyaaa”.

Ren dostaje do omówienia szkolny basen więc korzystając z okazji podrywa laski przed ekranem i pasek popularności mu skacze. Masa dostaje dach a Jiiya podstawia mu kartki z których Hijiri ma czytać, bo taki jest zestresowany. Całość wychodzi jak scena z dramy i paseczek podskakuje.

W międzyczasie Hyuuga mowi Haru, że rywalizacja Masato i Rena wynika nie tylko z tego, że są synami dwóch rywalizujących zaibastu ale także dlatego, że zaibatsu Hijirikawa pokonało kiedyś zaibatsu Jinguji.

W czasie programu kamerdynerzy obu rodzin bawią się w mały sabotaż przez co Haruka i Ren cudem unikają spotkania ze spadającą wanną. Haruka postanawia przeszkodzić służącym ale zamiast pomóc, ląduje w głębokiej dziurze i wyczekuje śmierci. Z pomocą przychodzi jej Ren.

Telewizyjne głosowanie wygrywa Shining bo jest Shiningiem i MOŻE.

20150716144627

LIPIEC

Otwarcie basenu. Ktoś się rypnął w notatkach i wpisał klasy A i S na tą samą godzinę. Zjawia się Shining ze swoim maniakalnym HAHAHAHA CZAS NA POJEDYNEK. Dostajemy wodne polo starcie któreś tam. Karą dla przegranych ma być bieganie w damskich ciuszkach wiec chętnych brak. W końcu zgłasza się Haruka ale Hyuuga jej mówi, że dobrze że chce być aktywna ale co to za kara jak ona jest dziewczyną. Na pocieszenie głaska ją po głowie. Renowi wjeżdża to trochę na ambicję, wciąga do zabawy Tokiyę i Syo oraz wyzywa Masato na pojedynek.Kończy się to klęską klasy S.

Haruka pomaga Renowi w wyborze damskich ciuchów. Ren ja prosi żeby pomogła mu zapiąć biustonosz bo on nie umie. Haru to jednak konus i nie bardzo sięga. W koncu jej się udaje ale prosi Rena by następnym razem sobie usiadł bo będzie jej wygodniej. Ren mówi, że tylko jeśli będzie mógł usiąść jej na kolanach. Haru mówi mu, że to bez sensu bo dalej nie sięgnie lel.

W ramach podziękowań chłopak chce zabrać gdzieś Harukę. Odpowiedź może być tylko jedna: recording room. Ren słucha utworu Haruki i stwierdza, że nie jest wystarczająco dobry,. Nanami mówi mu za to, że jego śpiew jest bez duszy. Jinguji mówi, że zawsze mogą się rozejść ale wjeżdża to Haru na ambicje i dziewczyna obiecuje, że stworzy kawałek, który Ren będzie chciał zaśpiewać.

SIERPIEŃ

Haruka głowi się nad tym jak napisać kawałek. Pewnego wieczoru natyka się na Cecila który udziela jej bardzo sensownej rady: pogadaj z partnerem zamiast łazić jak zombie.

Do pokoju Haru wpada z wizytą Ren. Oczywiście nie żeby ćwiczyć czy coś równie nudnego, tylko by zabrać dziewczynę na randkę. Haruka zgadza się i idą do restauracji w której normalnie odbywa się bal świąteczny. Ren mówi Haru, że nie traktuje jej inaczej żeby nie narobić jej kłopotów ze strony swoich fangirlsów. Haru mu dziekuje i mówi, że rozumie bo Tomo-chan by ją też na pewno ostrzegła. Ren pyta Harukę czy ta cała Tomo-chan to dziewczyna z którą mieszka, bo jej nie widział. Haru mówi, że Tomochika pojechała na wakacje do domu a że temat zszedł na rodzinę to Haruka pyta Rena czy on się nie wybiera na wakacje do domu. Atmosfera ochładza się w przeciągu chwili. Ren mówi, że on nie ma zamiaru wracać do TEGO domu. Haru pyta czy w domu awantury robią czy co. Ren mówi, że nawet to byłoby lepsze niż ciągłe olewanie go i traktowanie jak marionetki. A tak btw to on do Saotome Gakuen też nie chciał iść ale go wysłali. Haruka bawi się dalej w psychoanalityka i pyta Rena czy on nienawidzi śpiewu. Jinguji mówi jej, że nie cierpi tego robić pod przymusem. Nanami mówi, mu że w takim razie powinien śpiewać tak jak on chce i mieć gdzieś co mówią w domu. Ren mówi jej, że jest drugą osobą od której to słyszy, bo pierwszą był Masato kiedy obaj byli dziećmi. Haru prosi go żeby jej to może opowiedział. Ren sądzi, że Harukę interesuje Masayan ale dziewczyna mówi mu, że jest ciekawa bo za każdym razem gdy na widoku pojawia się Masato to Ren nagle zachowuje się jak agresor. Ren mówi, że są z Masato w podobnym wieku wiec siłą rzeczy ich porównywano co Rena strasznie wkurzało. Na dodatek ojciec Rena też był niemiłym typem i ciągle porównywał syna z Masayanem. Pewnego pięknego dnia na imprezie biznesowej Ren spotkał Masato i wyładował na nim swoją frustrację. Masayan mu powiedział wprost, że ich rodziny nic do tego nie mają i Ren powinien być sobą. Dla Rena był to szok. Ren mówi Haruce, że dla niego bycie w jednej szkole z Masato to szansa na dokopanie mu i udowodnienie ojcu, że jest lepszy. Haru mówi mu: wygrajmy. Ren na chwilę traci dar mowy a Haru mu tłumaczy, że stworzy kawałek dzięki któremu Ren udowodni swoją wartość jako indywidualny człowiek a nie jako część zaibatsu Jinguji. Po paru dniach Haruka daje mu utwór a Ren go zatwierdza.

WRZESIEŃ

Haru i Ren zaczynają próby na serio. Haruka uczy Rena jak poprawnie używać przepony a Renuś wykorzystuje okazję by ją pomacać po brzuchu i okolicach.

Shining startuje ze swoich ulubionym show: pokonaj mnie i zadebiutuj już dziś. Na ofiarę upatruje sobie Rena a Haruka ma iść do pomocy. Ren mówi Haru, że jeśli zrobi się gorąco to ma brać nogi za pas.

W ogrodzie na tyłach szkoły czeka Masato. Shining spina Rena i Hijiriego łancuchem a Haru przywiązuje do rakiety z napisem  NA  KSIĘŻYC. Jeśli panowie chcą pomóc Haruce to muszą współpracować, sklepać Shininga i ukraść mu klucz do łańcucha. Chłopaki mają okazję by powspominać sobie jak to za młodu wypłynęli w łódce na pełne morze i tylko cudem przeżyli. Pomysł był oczywiście Rena. Obijanie Shininga idzie im słabo a do odlotu rakiety zostaje pięć minut więc Ren stwierdza, że nie ma innego wyjścia jak uciąć sobie rękę. Shining zatrzymuje maczetę Rena w ostatnim momencie z okrzykiem: 愛デース. Dyrektor mówi, że zobaczył w ich współpracy siłę zdolną zaprowadzić pokój na świecie, dziękuje im i przyznaje się do porażki. Masato i Ren ucinają sobie rozmowę po której ich rywalizacja staje się trochę zdrowsza. Ren uwalnia Harukę i obejmuje ją bo ze strachu nie może ustać.

PAŹDZIERNIK

Nadciąga szkolny festiwal i Haruka się martwi czy Ren będzie miał ochotę wziąć w nim udział.  Haru mówi Renowi, że fajnie by było wziąć udział w festiwalu ale samej tak głupio. Jinguuji zgadza się jej pomóc i staje na tym, że organizują pokaz mody z Renem w roli głównej a Haru ma skomponować muzykę.

W dzień festiwalu Haruka się stresuje a Ren usiłuje ją zrelaksować ale dziewczyna stresuje się jeszcze bardziej i ucieka. Haru pokręciła się po szkole, kupiła takoyaki i wróciła do Rena. Chłopak pyta ją czy ktoś jej aby nie podrywał. Haruka odpowiada, że ona jest tak nieciekawa, że to niemożliwe żeby ktoś ją podrywał. Ren stwierdza, że ta jej nieświadomość jest zatrważająca i powinna na siebie bardziej uważać. Na koniec mówi Haru, żeby w ramach kary za nagłą ucieczkę nakarmiła go takoyaki. Ren oczywiście żartuje sobie z niej ale dziewczyna bierze to an serio i go karmi.

Pokaz mody wypada kapitalnie. Shining chwali oboje za wykonanie a w szczególności za fanserwis w wykonaniu Rena. Zjawia się także starszy brat Rena- Seiichirou, który jest także jego prawnym opiekunem. Ren jest na brata wściekły i mówi mu żeby się wynosił w tempie ekspresowym. Bro prosi Harukę by opiekowała się Renem i odchodzi. Ren mówi Haru, żeby bez obwijania w bawełne powiedziała co myśli: czyli, że bracia nie są do siebie podobni. Ren jej mówi, że nie łączy ich krew bo Ren urodził się kiedy ojciec był w podeszłym wieku a matka zmarła kiedy był mały więc nikt nie wie kto jest jego ojcem.

20150824210925

Po festiwalu uczniowie organizują sobie impreze. Ren tańczy ze swoim lachonarium a Haruka się przygląda. Syo zastanawia się jakim cudem Renowi uchodzi takie jawne flirtowanie. Tokiya mówi, że to pewnie dlatego, że Ren żadnej z panien nie traktuje serio. Syo próbuje poprosić Harukę do tańca ale Tokiya mu mówi, że nie wyjdzie bo Syo jest za niski.

Po imprezie do Rena lepi się jakiś lachon, któremu udaje się wyłudzić od Jingujiego pocałunek. Pech chce, że całą scenę widzi Haruka. Haru w całej swej subtelności upuszcza telefon, zbiera go z korytarza i ucieka do jednej z pustych sal lekcyjnych by wyżyć się na fortepianie.

LISTOPAD

Ren ma jakąś emofazę i Haruka zastanawia się o co mu chodzi. Haru ma pecha i myśli na głos czy to przez tą laskę z festiwalu. Ren słyszy głośne domysły Haru i pyta ja czy widziała. Nanami mówi mu, że nie chciała podglądać ale akurat przypadkiem przechodziła i widziała. Haruka mówi, że zatrzyma to dla siebie bo chce debiutować razem z Renem i głupio by było gdyby przez taką pierdołę wyleciał ze szkoły. Ren tak na wszelki wypadek tłumaczy jej, że ten pocałunek nic nie znaczy i że to tylko takie pożegnanie było. Jinguuji mówi tez Haru, że teraz  powinni pracować oddzielnie: Haru skończy komponować a on napisze tekst i od marca zaczną wspólne próby znowu.

Haruka zabiera się do roboty. W recording roomie zastaje Joujiego, kamerdynera Rena, który jak się okazuje uczy się  w klasie A. Jouji gra jej skomponowaną przez siebie piosenkę o arbuzie i Haru jest pod wrażeniem. Od słowa do słowa i Jouji mówi jej, że on tak naprawdę z zawodu jest zabójcą bodyguardem. Jouji tak naprawdę nazywa się Enjouji ale mały Ren nie mógł tego wymówić i skrócił do Jouji. Tak w ogóle to Jouji jest wujkiem Rena bo matka Renusia była kuzynką Joujiego, którą traktował jak młodszą siostrę (Moda na Sukces:utapri edyszyn). Haruka pyta Joujiego jak to w końcu jest z Renem i jego ojcem. Jouji dziwi się, że Ren wciąż się tym martwi bo w końcu jego ojciec nie żyje od dwóch lat.

Haruka postanawia pogadać z Renem. Kiedy udaje jej się już zostać z nim na osobności mówi chłopakowi, że wie o jego ojcu i że chce przy nim być i go wspierać. Ren wali focha bo on jej nie potrzebuje.

Shining wzywa Harukę do gabinetu i wraz z Seiichirou oferują jej wyjazd do USA na resztę roku by później mogła od razu być zatrudniona w powstającej gałęzi muzycznej zaibatsu Jinguji. Seiichirou mówi jej też że kiedy wysłał Rena do Saotome Gakuen to miał nadzieje, że może chłopak pokocha zawód ich matki. Jak się okazuje matką Rena była znana w całym kraju idolka Enjouji Renge. Bro daje Haru czas na ostateczną odpowiedź do końca roku. Haruka postanawia jeszcze pogadać z Seiichirou o Renie. Mówi, że go skrzywdziła a bro jest zdziwiony że to nie Ren ją skrzywdził lol. Bro jej mówi, że Ren po prostu wszystkich trzyma na dystans i żeby się tym zbytni nie przejmowała.

GRUDZIEŃ

Haru próbuje pogadać z Renem o swoim ewentualnym wyjeździe ale Ren jest zajęty lachonami.

Ryuuya prosi Harukę o pomoc w transkrypcji muzyki. Dziewczyna rozmawia z nauczycielem o swoich rozterkach co do wyjazdu, bo jednak chciałaby zadebiutować z Renem. Ryuuya mówi jej, że jeśli nie jest pewna to może nie powinna jechać ale najlepiej niech pogada z Renem.

Haruce udaje się umówić z Renem na spotkanie. Chłopak przeprasza za to że na nią naskoczył. Haruka pyta go czy by za nią tęsknił gdyby wyjechała. Ren mówi, że nie i Haruka opowiada o możliwości wyjazdu. Ren mówi jej żeby robiła co chce bo jemu jej wyjazd nie będzie przeszkadzał.

Wkrótce potem pół szkoły wie o ewentualnym wyjeździe i Haruka pod presja czuje, że powinna wyjechać. Dzień przed balem świątecznym Haruka kończy utwór dla Rena i zaprasza go do odsłuchania piosenki. Ren zatwierdza piosenkę i pyta Harukę kiedy wyjeżdża. Dziewczyna mówi, że dzień po balu.

Tomo-chan pomaga Haruce przygotować się do imprezy i pyta ją przy okazji czy na pewno chce jechać. Po Harukę przychodzi Ren i zamiast zabrać ja na imprezę zabiera ją do auli, gdzie przygotował imprezę tylko dla nich. Ren własnoręcznie upiekł ciasto ale upaprał przy tym kremem cały pokój więc Masato się na niego wścieknie ale kogo to. Ren daje też Haruce wykonany przez siebie naszyjnik. Na koniec gra dla dziewczyny na saksofonie. Haruka wzrusza się i płacze a kiedy Ren daje jej tekst piosenki, zrywa się i próbuje uciec, żeby się absolutnie nierozkleić.  Ren ją zatrzymuje, przytula i prosi by nie wyjeżdżała. Pyta ją jakie jest jej prawdziwe marzenie i Haruka mówi mu, że chce z nim zadebiutować.

20150825204005

Haruka nie wyjeżdża bo tak w zasadzie to nie dała nigdy ostatecznej odpowiedzi.

STYCZEŃ

Ren ogarnia się do ćwiczeń i pracują z Haruka ile mogą. Ren w pewnym momencie zauważa, że dziewczyna źle wygląda więc daje jej swój szalik i odprowadza do pokoju. Na zewnątrz jest zimno jak diabli, więc Ren obejmuje Harukę żeby było im cieplej. Haru pyta co z lachonarium Rena a on mówi, że dał sobie z nimi spokój. Haruka pyta czy pokochał wreszcie muzykę. Ren mówi, że pokochał jej muzykę. Haruka mówi, że kocha jego głos, grę i ogólnie jego całego. Zapada chwila niezręcznej ciszy i Ren pyta Harukę czy może zapomnieć o tym co ona mu przed chwilą powiedziała. Haruka zaczyna płakać ale mówi Renowi, że wystarcza jej sam fakt tworzenia wspólnie muzyki,

LUTY

Shining znowu wzywa Harukę do siebie. Tym razem Seiichirou ma dla niej ofertę pracy: skomponowanie utworu do CM nowego produktu zaibatsu. Haruka po chwili namysłu zgadza się.

Haruka idzie pogadać z Renem. Chłopak pracuje nad tekstem piosenki i Haru zerka mu w notatki. Nanami mówi mu o zleceniu jakie dostała i Ren martwi się, że dziewczyna się przepracuje a tak przy okazji to jego brat na pewno ma jakiś ukryty motyw. Haru mówi mu, że może brat po prostu się o niego martwi i chce wiedzieć co u niego. Ren się wkurza bo w jego umyśle to jest jak kontrola. Haruka pyta go w końcu czy nienawidzi brat. Ren odpowiada wymijająco, po czym dodaje, ze brat na pewno go nienawidzi, bo jest między nimi duża różnica wieku i nie są do siebie podobni. Haruka mówi mu, ze mają z bratem bardzo podobne uśmiechy. Ren w końcu jej przytakuje i sugeruje by popracowali oddzielnie jak prawdziwi profesjonaliści. Haru mówi, ze skończy z CM i wróci do ich ćwiczeń.

Haruka zabiera się do pracy nad reklamowym jinglem ale pierwsza wersja utworu spotyka się z taką krytyką, ze dziewczyna traci całe serce do muzyki. Nanami nanosi poprawki ale pracuje tak intensywnie, że mdleje i znówu do pokoju musi ją dźwigać Ren. Harutan próbuje się też skonsultować z nauczycielami a oni radzą jej rozmowę z Renem a najlepiej to jakiś wypad żeby się rozerwać i wrócić ze świeżymi pomysłami.

Haruka przekracza deadline i Shining stawia jej ultimatum: albo w tydzień skończy albo wylatuje ze szkoły. Haru postanawia w końcu porozmawiać z Renem ale chłopak mówi jej, że to jest problem który musi pokonać sama a on będzie na nią czekał.

MARZEC

Haruka martwi się swoim brakiem kreatywności. O Harukę martwią się Syo i Tokiya, za to Ren się nie martwi bo w nią wierzy i podsuwa jej kilka wersji piosenki na przesłuchanie. Haruka łapie znowu wena za ogon i pisze kawałek do reklamy ale po raz kolejny dostaje go z tekstem, że się nie nadaje. Haruka ze stresu choruje a Ren przynosi jej kleik.

20150828163818

Haru po wyzdrowieniu zabiera się do pracy. Do recording roomu przychodzi Seiichirou i rozmawiają o Renie. Haruka mówi bratu, że Ren to dobry człowiek, że dba o przyjaciół a Sei jest tym zaskoczony. Seiichirou mówi Haruce, że Ren miał w domu za życia ojca przegwizdane bo ojciec obwiniał Rena o śmierć matki i dlatego wciskał mu kity, że nie jest jego dzieckiem. Po śmierci ojca Ren stracił powód by cokolwiek robic, zaczął się trzymać z szemranym towarzystwem i brat wpadł na pomysł by wysłać go do Saotome Gakuen bo Ren będąc dzieckiem uwielbiał w tajemnicy idoli. Seiichirou mówi Haruce, że Ren był u niego bez zapowiedzi i promował ich wspólną piosenkę. Sei dał mu słowo, że jesli wygrają przesłuchanie to użyją jej w reklamie. Seiichirou pyta HArukę co ona o tym myśli a Haru mówi, że skoro Ren tak chce to ona się zgadza.

大恋愛エンド

Haruka i Ren wygrywają przesłuchanie. Ren odbiera trofeum a Haruka ucieka do pustej klasy. Ren ją tam odnajduje i wreszcie mówi, że ją kocha ale bał się tego uczucia bo pierwszy raz pokochał kogoś na poważnie. Haruka przyjmuje wyznanie, Ren ją całuje po czym do sali przez sufit wpada Shining z okrzykiem: WSZYSTKO SŁYSZAŁEM. Dyrektor w ramach wyjątku pozwala im być ze sobą bo mają na siebie dobry wpływ. Shining wychodzi, wchodzi kolejny cockblock brat Rena. Seiichirou mówi, ze cieszy się ze szczęścia brata i tego, że Ren nareszcie jest wolny.Ren jest zdziwiony bo myślał, że brat go nienawidzi ale Seiichirou tłumaczy mu, ze to nie tak.

Ren zabiera Harukę do swojego pokoju i wciska jej te wszystkie kity o miłości.

Po pewnym czasie Ren mówi Haruce, że fajnie by było gdyby mogli razem zamieszkać bo nie wyobraża sobie życia bez niej.

20150828180057

恋愛エンド

Ren i Haruka wygrywają.Zjawia się bro, mówi Renowi, że bardzo przypomina ich matkę i dlatego ojciec nie mógł go pokochać. Bracia planują odbudować wzajemnie relacje chociaż zajmie to pewnie długi czas. Ren zaciąga Harukę do schowka gdzie wyznaje jej miłość.Po wyjściu ze schowka wpadają na Shininga. Dyrektor zgadza się na ich związek o ile zatrzymają go w tajemnicy.

20150828184153

友情エンド

Haruka nie jedzie na wymianę. Na świątecznym balu jednocześnie zaczynają grać Ren i Masato. Shining stwierdza, że to jest coś wspaniałego i tworzy z nich unit, którego kompozytorką zostaje Haruka. Cała trójka pracuje nad kawałkiem na przesłuchanie, które wygrywają. Żeby to uczcić idą w trójkę na randkę.

20150828201531

☆★☆

Ten route zajął mi jedyne SZEŚĆ MIESIĘCY. Ren we wszystkich innych route’ach był sympatyczny, wspierał nawet Harukę a w swoim własnym był taki dupkiem, że miałam ochotę nasłać na niego Brighta, żeby mu przywalił. Łojezu. Moja generalna niechęć do rena odbiła się na jakości notki bo jednym okiem patrzyłam na PSP a drugim polowałam na Nihongou ( swoją drogą nowy event jest tak wkurwogenny, że mam ochotę wywalić faptopa oknem).Dobrze, że route Cecila jest zabawny (jak na razie), więc może do końca roku uda mi się skończyć UtaPri Repeat. Na razie planuje romans z Matematycznym Autystą Kentem bo Akira Ishida. Skoro już przy Amnesii jestem to port na PCta robiły takie lenie, że przy pełnym ekranie nie ma opcji wyjścia z gry. LOL.

Zaczęłam też ostatnio Soukou Akki Muramasa ale idzie mi to w żółwim tempie. Trzeba przyznać jednak, że Muaramasa jest kapitalnie napisana i mogę dla tej eroge sprawdzać co drugi znak w słowniku i jeszcze się cieszyć(ノ´∀`*).

One thought on “Uta no☆Prince-sama♪ Repeat: Jinguji Ren

  1. BASED SHINING NAJLEPSZY IDOL WOJENNY
    Jak zwykle super się czytało, zapoznawanie się z grami w postaci takich fajnych streszczeń najlepsze. A na pewno lepsze niż oglądanie ekranizacji :^)
    No i potrójna randka z Renem i Masaciem najlepsza~

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s