Uta no☆Prince-sama♪ Repeat: Ichinose Tokiya

20141014113321

ICHINOSE TOKIYA

VA: MIYANO MAMORU

KWIECIEŃ

Haruka po mowie Shininga kieruje się do swojej klasy, gdzie koledzy już plotkują jak to Tokiya jest totalnie HAYATO. Ichinose, będąc Ichinose, ignoruje gadaninę i czyta książka. Oczywiście jedna z klasowych panienek próbuje dostać od niego autograf, pomimo, że Toki tłumaczy jej że  nie jest HAYATO. Na ratunek spod szkolnej ławki przybywa sam Shining, tłumacząc gawiedzi, że Tokiya =/=HAYATO. Ichinose mówi dyrektorowi, żeby się nie wtrącał ale Shining stwierdza, że Toki nie musi mu dziękować bo on wszystkich uczniów kocha jak własne dzieci. W międzyczasie na miejsce przybywa też manly man, czyli Hyuuga, który informuje uczniów, że mają dobrać się w pary. Ryyuya zostawia im wolną rękę ale takie rzeczy nie mają miejsca gdy nad dobrem uczniów czuwa Shining. Dyrektor uznaje, że wie lepiej komu z kim będzie dobrze w związku z czym Haruka laduje w jednej parze z Tokiyą, bo według Shininga będzie  z nich diabelnie silny duet. Dyrektor się wynosi a Tokiya mówi Haru żeby zrezygnowała z bycia jego partnerką bo on to wszystko traktuje bardzo poważnie i dyrektorskie widzi-mi-się nie będzie mu niszczyć przyszłości. Nanami nie bardzo ma ochotę rezygnować i mówi Tokiyi, że dla niej to też bardzo poważna sprawa. Ostatecznie Ichinose zauważa płomień pasji i gotowości w oczach Haruki, więc daje jej całą teczkę dokumentów na temat jego zdolności wokalnych i innych statystyk rodem z RPG.

Uczniowie się przedstawiają. Tokiya mówi krótko, że jest bliźniakiem HAYATO i nie ma absolutnie żadnej szansy by przez niego kontaktować się z HAYATO a tak przy okazji to jest z nich banda pozerów.Ren stwierdza, że Tokiya właśnie narobił sobie wrogów a tak w ogóle to dużo gada a nic sensownego nie pokazał. Ichinose śpiewa a capella i robi duże wrażenie na pozostałych uczniach.  Po Tokiyi przychodzi kolei Haruki. Dziewczyna oczywiście bardzo się stresuje więc Toki mówi jej żeby zaczęła od imienia i kursu, Ren dodaje żeby podniosła głowę i jeśli się bardzo stresuje to może patrzeć tylko na niego. Efekt jest taki, że Haruka stresuje się bardziej. Syo mówi Renowi, że najlepiej zrobi jak się zamknie. Dziewczyny z klasy nabijają się z Nanami ale po chwili Haruce udaje się powiedzieć jak się nazywa i że chce być kompozytorką. Haru dziękuje Tokiyi za pomoc i uważa, że Ichinose się marnuje przy kimś takim jak ona. Tokiya prosi ją żeby przestała opowiadać takie głupoty i miała więcej pewności siebie.

20141014123323

Haruka wraca do swojego pokoju gdzie spotyka Tomochikę. Tomo-chan wie kim Haru jest, bo po szkole chodzą plotki o panience chodzącej z eskortą trzech przystojniaków.

Na drugi dzień Haru i Tokiya idą do pokoju nagrań, który zaklepał im Ichinose. Po drodze słyszą śpiew Otoyi a haruka dochodzi do wniosku, że technicznie szału nie ma ale za to ileż emocji!

MAJ

Festiwal sportowy. Syo i Ren emanują entuzjazmem ale Tokiya wali foszka i czyta książkę. Haruka mówi mu, że może być chociaż pokibicować poszedł albo coś, Tokiya nie widzi w  tym żadnego sensu i prosi Harukę by go zawołała kiedy przyjdzie jego kolei. Nanami wraca więc do przyjaciół i kibicuje razem z Syo Renowi. Ren wygrywa wyścig z Masato o długość nosa(dosłownie) a Ringo przemawia z wrażenia męskim głosem. Następnie Syo gra przeciw Nacchanowi i strąca mu okulary. Nadciąga MHROCK ale Shining zmienia się w Super Shininga (przez zdjęcie ciuchów ), kryzys zostaje zażegnany a dyrektor stwierdza, że wygrana należy do niego. Haruka idzie po Tokiyę, bo przyszedł na niego czas. Chłopak prosi ją by popilnowała mu książkę a Haru pyta czy może ją sobie poczytać. Ichinose nie widzi przeciwwskazań bo książka dotyczy voice treningu, więc będzie przydatna też dla Nanami. Tokiya bierze udział w „bitwie kawaleryjskiej” w której musi zmierzyć się z Otoyą. Ittoki zrywa Tokiyi hachimaki ale Ichinose się tym nie przejmuje bo ma obowiązkowy udział w festiwalu z głowy (jak ja to rozumiem). W międzyczasie klasowe Tępe Dzidy™ zabierają Haruce książkę i uciekają do szkoły. Nanami próbuje je gonić ale traci je z oczu. Po chwili zauważa książkę w jednej z nieużywanych sal i zostaje w niej oczywiście zamknięta przez TD™. Haruka przypomina sobie jak raz w gimnazjum zamknęli ją w szkolnym schowku sportowym i wydostała się z niego dopiero na drugi dzień. Nanami zastanawia się co będzie jeśli nikt jej nie znajdzie i umrze w takim ciemnym pomieszczeniu. Na szczęście otwierają się drzwi a do środka wchodzi Tokiya. Drzwie niestety zamykają się za nim i oboje zostają zamknięci. Haruka pyta czy Tokiya jej szukał a chłopak mówi, że chciał odzyskać książkę po czym rozkłada się z lekturą na podłodze i prosi Harukę by również spoczęła a nie stała jak kat nad duszą. Haru oczywiscie mają super wyczucie TPO produkuje się nad tym jaki to Tokiya podobny do HAYATO i jak wiele ten ostatni dla niej znaczy. Tokiya mówi jej że on nie umie się zachowywać jak brat po czym pyta Haru co ona w ogóle robi w  takim miejscu. Nanami mówi mu jak to z książka było, na co Tokiya stwierdza, że ich koleżanki zachowały się jak smarkule ale Haruka nie lepsza bo powinna dać sobie spokój z gonieniem za nimi, bo to bez sensu. Nanami mówi, ze takiej opcji nie było bo przecież są partnerami. Tokiya pyta ją jak stoi sprawa z ich kawałkiem a Haru gra mu stworzony już fragment na małym pianinie. Ichinose stwierdza, ze fajny kawałek ale parę poprawek byłoby dobrze zrobić i zabiera się za nie. Haruka również zabiera się do pracy a Tokiya nawet ja trochę chwali.

Nadchodzi wieczór i Tokiya stwierdza, że trzeba by się jakoś wyrwać z tej sali albo coś. W tym momencie rozlega się głos Shining, który mówi, że im pomoże. Pomoc kończy się przewróconą szafką od której Harukę ratuje Tokiya. Ściana się rozstępuje i nasza para może opuścić pomieszczenie. Na korytarzu spotykają Shininga, który mówi im by stali się popularni. Tokiya w swoim ścisku tyłeczka sądzi, że dyrektor porównuje go do Otoyi a Haruka dochodzi do wniosku, ze Ichinose to ma jakieś kompleksy.

20141125170522

CZERWIEC

Pora deszczowa. Hyuuga załatwia uczniom robotę przy Ohayahho News. Haruka oczywiście tryska entuzjazmem bo ona UWIELBIA ten program. Tokiya pyta ja czy ona na serio lubi ten chłam (shit taste Haruka, shit taste). Oczywiście ktoś z klas S ma wystąpić w programie i Shining postanawia sprawdzić czy Tokiya ma dar bilokacji. Tokiya jakoś nie pali się do przedsięwzięcia i Hyuuga stwierdza, że jak Ichinose nie ma ochoty to mogą zawsze poprosić Ittokiego z klasy A. Tokiya kiedy to słyszy to zgadza się bez gadania.

Po lekcjach Haru i Toki ćwiczą ale Ichinose myślami jest daleko więc Haruka pyta go czy martwi się robotą. Ichinose mówi, że trochę tak a Haru pyta go czy może ma jakieś problemy z HAYATO albo coś. Tokiya mówi, ze on nie rozumie sposobu myślenia HAYATO a tak przy okazji to ma prośbę do Haruki a dziewczyna oczywiście się zgadza.

Haruka ma biegać za ekipą z papierową torbą ale ma lekki poślizg czasowy w przemieszczaniu się i trafia an dachu na HAYATO. Idol mówi jej, ze po przerwie na reklamę z nią porozmawiają, Haruka oczywiście się stresuje ale HAYATO ją uspokaja. Ekipa przeprowadza z Haru krótki wywiad na temat szkoły i jej partnera. Nanami fangirlsuje nad Tokiyą a HAYATO pyta ja kto jest lepszy on czy Tokiya. Haru dyplomatycznie odpowiada, że to mniej więcej ten sam poziom. HAYATO mówi, że chciałby zaśpiewać jej piosenkę. W tym momencie zjawia się Shining z nagraniem a Haruka nie bardzo wie co się dzieje. W międzyczasie HAYATO podpytuje ją czy lubi  Tokiyę, dziewczyna stwierdza, że go podziwia a HAYATO prosi ją by go nie znienawidziła, bo to gruncie rzeczy dobry chłopak tylko mówi to co myśli bez ogródek. Haruka mówi, ze nie am opcji żeby Tokiyę znienawidziła. HAYATO się wynosi a Haru biegnie z torbą dalej.

20141125204958

Haruka na korytarzu spotyka Tokiyę, który zwraca sie do niej po imieniu ale szybko sie poprawia. Ichinose daje jej kolejną torbę do przetransportowania. HAYATO kończy wycieczkę po szkole na pokoju nagrań.

Haruka donosi Tokiyi ostatnią torbę i herbatkę w ramach bonusu. Ichinose pyta ją jak jej się rozmawiało z HAYATO a Haruka fangerlsuje ile fabryka dała. Tokiya dziękuje jej za pomoc.

LIPIEC

Tokiya przegrywa z Otoyą test w pokoju nagrań i ma z tego powodu kompleksy. Tokiya zastanawia się co jest z nim nie tak, że przegrał z Ittokim. Haruka chce mu jakoś pomóc więc gra na pianinie ich utwór, Tokiya czepia się różnych pierdół więc Haruka wyrzuca nuty i gra co jej serce podyktuje. Tokiya w mig łapie o co Haruce chodzi i zaczyna kombinować jakby nowo nabytą wiedzę wykorzystać. Haruka mówi mu, bezy zaczął czerpać radość ze śpiewu a nie tylko szpanować technicznie. Wtedy Tokiya zaskakuje, ze no faktycznie gdzieś po drodze zapomniał, że kiedyś śpiewanie było dla niego radością.

Lipiec oznacza otwarcie basenu. Haruka cieszy się bo ładnie, słonko świeci i cieplutko ale Tokiya mówi jej że no fakt świetna pogoda żeby się przysmażyć a oni powinni szczególnie uważać na skórę i Haruka też powinna trochę o siebie zadbać. Hyuuga ogłasza, że klasa A i S zagrają mecz w wodne polo a członków drużyn wybiorą drogą losowania. Ulubieńcami bogów zostają Syo, Ren i Tokiya. Syo i Ren mają w planach dać z siebie wszystko i zmiażdżyć przeciwnika bo w ich słowniku słowo „przegrana” nie ma racji bytu. Hyuuga usiłuje im powiedzieć co czeka przegranych  ale z pudełka z losami wyłania się szef Shining i grobowym głosem oznajmia, ze przegrani będą zasuwać cały dzień w kobiecych fatałaszkach. Hyuuga się wścieka bo dzień wcześniej uzgodnili, że przegrani mieli tylko sprzątać biuro szefostwa. Chłopaki dochodzą do wniosku, ze czas grać na poważnie. Haru mówi, że im będzie kibicować ale Tokiya prosi ją by grała rolę ich wywiadu i znalazła słabe punkty przeciwnej drużyny. Tokiya próbuje też wykombinować jakiś system znaków ale zjawia się Ren i pyta ich czy może szepcą o czymś erotycznym. Ze znaków nic nie wychodzi.

Haruka robi rekonesans drużyny A i wraca do Tokiyi a ten się czerwieni i prosi ja by się czymś okryła jeśli nie planuje wchodzić do wody.

Mecz przegrywa klasa S. Haruka stwierdza, że Tokiya naprawdę fajnie wygląda w przebraniu ale czegoś mu brakuje. Tokiya prosi Haru by nauczyła bycia kobietą. Nanami mówi, ze przecież wygląda dosyć kobieco ale Tokiyi to nie zadowala bo musi być PERFEKCYJNIE, tak by faceci na mieście próbowlai go poderwać. Biedna Haruka wychodzi więc na miasto z Tokiko ale nikt ich nie podrywa. Dopiero kiedy w herbaciarni Tokiya zostawia Haru na chwilę samą zjawiają się podrywacze ale powracający Tokiya patrzy na nich wzrokiem bazyliszka i chłopaczki uciekają. Nanami dochodzi do wniosku, że jednak woli standardowego Tokiyę.

SIERPIEŃ

Haruka pracuje nad utworem dla Tokiyi. pewnego dnia wracając z pracowni komputerowej słyszy dźwięk gitary.Jak się okazuje gra Otoya, po chwili pojawia się także Tokiya i wraz z Haruką przez chwilę słuchają bo dziewczyna mówi, że może odkryją to „coś” czego brakuje Tokiyi.

Na próbie Haru gra swój utwór ale Tkiya mówi, ze on nie może go teraz zaśpiewać bo ta piosenka ma duszę a on nie umie tego oddać. Haruka mówi mu, żeby walnął się w mózg spróbował ale Tokiya prosi ją o czas.

Mijają dni i podczas jednej z prób Haruce dzwoni telefon. Dzwonkiem jest oczywiście jedna z piosenek HAYATO. Tokiya pyta dziewczynę co ona tak lubi w idolu i czy jest to jego ładna buźka. Haruka mówi, ze jasne wygląd jest ważny ale ona HAYATO uwielbia za to, że daje z siebie wszystko. Tokiya pyta czy to jej wielbienie HAYATO przypadkiem nie odbiło się na utworze, który pisze dla niego. Haruka mówi Ichinose, że ona wie że Tokiya ma optymistyczną stronę tylko z jakiegoś powodu próbuje ją zablokować. Tokiya wychodzi a Haruka dalej pracuje nad piosenką i w końcu zasypia. Kiedy się budzi w sali jest HAYATO. Haruka myśli, że to jest sen ale HAYATO delikatnie pstryka ją w czółko z tekstem, że nie to nie sen. HAYATO ogólnie wpadł zobaczyć się z Tokiyą ale brata gdzieś wdarło. HAYATO prosi Haru by zagrała mu utwór, który tworzy a po jego wysłuchaniu chce by dziewczyna mu go oddała bo „szkoda go marnować na Tokiyę”. Haruka na początku się cieszy, że jej utwór się spodobał ale odmawia HAYATO bo ta piosenka powstała dla Tokiyi.

Parę dni później Tokiya dociera na próbe w trybie „zwłoki” i Haruka dochodzi do wniosku, że chłopak jest chyba chory. Ichinose zgrywa twardziela bo przecież musi umieć sobie poradzić w zawodzie anwet jak będzie chory. Haruka mówi mu, że nie będzie próby bo nie chce żeby jej padł i to jeszcze w dniu swoich urodzin. Tokiya się dziwi skąd Haru to wie ale dziewczyna mówi, że było w teczce którą dał jej w kwietniu. Haruka odprowadza Tokiyę do jego pokoju, ładuje do łóżka i zostaje przy nim na wypadek gdyby mu się pogorszyło. Haruka postanawia pomóc zmienić Tokiyi przepocone ciuchy ale chłopak po drodze jej pada (ah, to zabójcze japońskie przeziębienie). Tokiya będąc nie do końca przytomnym coś tam mruczy do Haruki i  kończy zdanie hayatowym „nyaa”. Nanami zostaje chwilowo unieruchomiona z Tokiyą w jego łóżku ale nie bardzo się tym przejmuje bo zasypia.

20141220125130

WRZESIEŃ

Shining ma kolejny genialny pomysł: POKONAJCIE DYREKTORA a debiutujecie już dziś ✨゚+.(◕ฺ ω◕ฺ )゚+. Tokiya stwierdza, że to kolejna durna zachcianka dyrektora i on się nie zamierza w to bawić. Chłopal wypowiedział to nie w porę bo Shining wybiera go na swoją ofiarę. Ichinose mówi, że dyrektor go nie zmusi do udziału w kolejnym dziwactwie ale Shining stwierdza, że jak nie po dobroci to okej i porywa Harukę. Tokiya postanawia dorwać Shininga i odbić Harukę. Nanami mdleje i budzi się na dachu przypięta do krzyża (we X now).Shining pyta Harukę jak podoba jej się śpiew Tokiyi, dziewczyna mówi, że go kocha, dyrektor mówi jej że Tokiya ma jeszcze przed sobą długą drogę. Shining śle Tokiyi list przypięty do strzały w którym informuje go, że ma pokonać Shining w ciągu 24h w przeciwnym razie los Haruki będzie nie do pozazdroszczenia. Hyuuga mówi chłopakowi, że właśnie został wyzwany do Kindan Saotome Bomb Death Match a cała zabawa polega na tym, ze jeśli SHining zostaje pokonany to ma się debiut w kieszeni ale w przypadku porażki skradziona rzecz eksploduje. Klucz do wyłączenia ładunku wybuchowego znajduje się w brzuchu Shininga. Tokiya stwierdza, że teraz to go szef naprawdę wkurzył. Shiningowi podoba się podejście Tokiyi więc dzwoni do niego i mówi, że czeka na dachu ale najpierw chłopak musi przedrzeć się przez te wszystkie zamontowane przez niego pułapki. Tokiyi udaje się oczywiście dotrzeć na dach i przystąpić do walki z dyrektorem. Chłopak zbiera baty a Haruka prosi go by przestał bo ona nie jest tego warta. Ichinose mówi jej, że nie zna wąłsnej wartości i wraca do nawalanki z Shiningiem.

20141225115912

Następuje trwający do ciemnej nocy tenkaichi budoukai utapri version. Tokiya zostaje obity przez dyrektora tak bardzo, że nie może się ruszyć i Haru prosi Shininga by dał już spokó,j bo jak tak dalej pójdzie to Tokiya im zezgonuje. dyrektor uświadamia ją, ze jeśli Tokiya nie wygra to Haruka zrobi wielkie BUM ale jej to nie przeszkadza byle tylko Tokiyi nic nie było. Ichinose mówi jej, żeby sie przymknęła bo on planuje pokonać dyrektora. Tokiyi w końcu udaje się wygrać ale jest juz za późno na wyłaczenie zapalnika bomby, więc Haruka się z nim żegna i prosi by spełnił swoje marzenia. Tokiya mówi, że bez jej piosenek to niemożliwe. Bomba wybucha a Haru i Toki ląduje w gabinecie dyrektora. Jak się okazuje pudło w którym miała być bomba było puste a bomba była w gabinecie. Shining mówi Tokiyi, że wygrał i może debiutować ale Ichinose mówi, ze to się nie liczy.

Tokiya jest tak wyczerpany, że zasypia w gabinecie Shininga opierając głowę o ramię Haruki. Haruka pyta dyrektora czy od samego początku planował taki przebieg zdarzeń. Shining mówi, że Tokiya ubzdurał sobie, że ma jakąś garnicę której nie może przekroczyć i od czasu do czasu trzeba go przydusić żeby się przełamał i stał silniejszy.

PAŹDZIERNIK

Szkolny festiwal. Syo sugeruje zrobienie budki z jedzeniem, Ren chce meido cafe, Tokiya mówi im, żeby się zajęli może występem a nie głupotami. Koledzy mówią mu, że przebywanie z nim jest naprawdę wspaniałe. Tokiya sugeruej więc studio fotograficzne: będą mieć panienki w kostiumach i samoobsługową kafejkę. Haruka zastanawia się co z kostiumami. Ren stwierdza, że suknie ślubne byłyby świetne bo są takie romantyczne. Tokiya mówi Haru, żeby nie słuchała bredzenia Rena tylko sama wybrała sobie coś ładnego.

Tokiya i Haru zostają wybrani do występu na scenie w audytorium więc ćwiczą. W dzien festiwalu Haruka dostaje wiadomość od Tokiyi, że chłopak zjawi się dosłownie an ostatnią chwilę, więc Haruka musi wszystko sama przygotować.

Tokiya nie zjawia się na czas i Otoya z Haruką próbują ratować sytuację prowadząc luźną gadkę. Nie udaje się jednak przeciągać tego w nieskończoność i Haruka sama gra utwór, który przygotowali. Po zakończonych występach Tomo-chan zaprasza Harukę na grupowe oglądanie fajerwerków. Nanami zostaje jednak w audytorium czekając na Tokiyę.

Tokiya nareszcie się zjawia, przytula Harukę i prosi ją o wybaczenie. Nanamin mówi mu, że to nie jest koniec ich festiwalu. Para sobie muzykuje i Haru dochodzi do wniosku, że chyba kocha Tokiyę. Nagle Tokiya mówi, że musi jej wyznać coś bardzo ważnego. Chłopak mówi, że HAYATO to tak naprawdę on i ta cała gadka o bracie-bliźniaku to ściema. Haruka mówi, że w sumie to ona się domyślała ale pewności nabrała dopiero niedawno. Atmosfera robi się bardziej romantyczna, Haruce serducho wali, Tokiya zbiera się do wyznaniu jej swoich uczuć ale wszystko szlag trafia bo zjawia się Hyuuga i mówi im, że już po festiwalu i mają spadać do łóżek jak grzeczne dzieci.

20141225131748

LISTOPAD

Haruka rozmawia z Otoyą. Ittoki mówi, że zazdrości Ichinose i gdyby Haru była jego partnerką to on by z nią przebywał cały czas. Zjawia się zazdrosny Tokiyan i prosi Otoye by nie podrywał cudzych partnerek. Ittoki odgryza mu się mówiąc, że Haruka się przy Otoyi marnuje.A tak przy okazji to Haruka powinnam do Tokiyi mówić dużymi literami bo on bardzo niedomyślny jest.

Haru ogląda rano Ohayahho News i keidy spotyka Tokiyę to mu mówi, że fajnie wypadł.Ichinose dochodzi do wniosku, że Haru lubi taki typ facetów chyba, po czym pyta ją co ona się tak nagle dobrze z Otoyą dogaduje. Nanami opowiada mu jak podczas festiwalu Otoya pomagał jej przy występie.Tokiya zachowuje się zazdrośnie i mówi Haru, że myśl o tym, ze Otoya mógłby śpiewać jego piosenki wyprowadza go z równowagi.A tak przy okazji to Otoya bardzo przypomina HAYATO. Haruk mówi mu, że Tokiya ma swój własny urok ale powinien też wyciągnąc swojego wewnętrznego HAYATO na wierzch.

Haruka zostaje sama w klasie pracujac nad kawałkiem. Zjawia się Kuppur i Haruka mu się spowiada ze wszystkiego co ma na głowie. Dziewczyna zasypia i we śnie spotyka Cecila, który jak w kazdej innej ścieżce sprzedaje jej jakiś mniej lub bardziej kryptyczny bełkot o miłości i piosenkach. Rozmowa z Cecim bardzo podnosi Haru na duchu.

Haruka postanawia poważnie pogadać z Tokiyą ale kiedy go odnajduje chłopak rozmawia z Hyuugą. W rozmowie pada jej nazwisko w kontekście: kocham ją ale nie zamierzam łamać szkolnych zasad, bo oboje chcemy debiutować. Haruka wynosi się po angielsku z mocnym postanowieniem ciężkiej pracy na rzecz wspólnego debiutu.

GRUDZIEŃ

Haruka dowiaduje się od Rena i towarzyszy o świątecznej imprezie. Nanami pyta czy partner na imprezie to ten sam co do pracy. Ren prosi ją żeby sobie nie robiła żartów bo i on i Syo mają za partnerów facetów. Renmówi Haru, że on może być jej partnerem ale Tokiya mowi mu żeby się bujał. Po drodze do zabawy w „wyrwij-Harukę” dołączają także Syo i Otoya. Haru mówi, że będzie tańczyć z Tokiyą.

Po lekcjach Tokiya uczy Harukę tańca towarzyskiego. Tokiya mówi też haru, ze może do niego mowić po imieniu bo on tak się do niej zwraca. Haruka oczywiście ma niekontrolowany opad spaghetti i Tokiya mówi, że skoro jej to tyle problemów sprawia to on nie będzie naciskał. Haru mówi,że nad tym popracuje. Nauka tańca też jej idzie opornie i Tokiya zaczyna się zastanawiać czy to on jest tak beznadziejnym prowadzącym ale Haru mówi, że to ona jest aż tak lewa (prawie jak ja i pływanie). Tokiya się tym nie przejmuje i mówi, że się nad tym popracuje.

Na imprezie Haruka tańczy z Tokiyą i dochodzi do wniosku, że to jest chłop jej życia. Ichinose zauważa, że Hatu buja w obłokach i pyta ją o czym tak intensywnie myśli. Kiedy Haruka milczy, Tokiya mówi jej by tej nocy myślała tylko o nim.

20150101162007

Po zabawie Tokiya mówi Haru, że teraz wszystko musi znów być po staremu ale Haruka akurat jest w trybie samicy alfa więc mowi Tokiyi, że go kocha. Chłopak jej mówi, że w świecie showbiznesu i w szkole słowo Shininga jest prawem absolutnym a on chce zadebiutować i nie może przyjąć jej uczuć. Tokiya mówi, że nie może być blisko niej nawet jeśli odwzajemnia jej uczucia i dziś pogrzebie swoje uczucia. Haruka mówi mu, ze nie chce rezygnować z niczego a dzień jeszcze nie dobiegł końca. Tokiya ją przytula i prosi by nie płakała. Zegar wybija północ i Tokiya mówi Haru, że to koniec i nie mogą już razem pracować. Nanami w trybie samicy alfa mówi, że takiego wała bo ona go kocha i chce by zadebiutował dzięki jej piosence. Tokiya zgadza się ale stawia dwa warunki: Haru musi skończyć utwór w miesiąc i mogą się spotykać tylko do pracy.

STYCZEŃ

Tokiya i Haruka rozmawiają ze soba tak bardzo oficjalnie i ozięble, że Ren i Syo zaczynają się zastanawiać co do cholery się im stało. Ren pod pretekstem uzyskania od Haruki pomocy zaciąga ją do swojego pokoju, gdzie odbywa się walne przesłuchanie dziewczyny przez Syo i Renusia. Jinguuji od razu domyśla się co się stało i mówi Haruce, że jeśli będzie się chciała wypłakać to on zawsze posłużyc jej swoją męską klatą. Nanamin dziękuje przyjaciołom za troskę ale da sobie radę i zadebiutuje razem z Tokiyą.

Tokiya przez tydzień nie zjawia się w szkole więc Haruka pracuje nad utworem sama. Podczas jednej z takich sesji przychodzi do niej Otoya, który widząc nuty zaczyna spontanicznie śpiewać piosenkę Haru. Dziewczyna mu nie przeszkadza bo liczy an to, że znajdzie to brakujące „coś”. Niestety pech chce ( a raczej rządni dramy scenarzyści), ze do sali wchodzi Tokiya. Otoya oczywiście nie rozumie powagi sytuacji i mówi mu, że ten kawałek jest naprawdę świetny i cieszy się że go zaśpiewał. Tokiya wychodzi.

Kilka dni póżniej Haruka rozmawia o utworze z Tokiyą, któremu nagle wszystko zaczyna nie pasować. Haruce wychodzą jakieś całkowite głupoty bo sama nie wie co chce z tym kawałkiem zrobić. Po kilku kolejnych poprawkach Tokiya stwierdza, że dziś to nie idzie całkiem i bez sensu kontynuowac po czym wychodzi. Haruka zostaje bo chce jeszcze nad utworem pomyśleć. Po drodze dziewczyna przechodzi załamanie i zaczyna płakać. Tokiya wraca do sali bo o czymś zapomniał i dopiero wtedy zauważa, że Haruka coś źle wygląda. Jak sie okazało Nanamin to hardkor: nie je, nie pije, nie śpi tylko pracuje nad utworem. Tokiya pyta czy ona uważa, że nie może na nim polegać i to co robi to starszna głupota. Haruka nie chce go słuchać i usiłuje się wykłócać, że ma wszystko pod kontrolą ale Tokiya skutecznie zamyka jej usta pocałunkiem. Haruka w końcu zasypia oparta o Tokiyę.

20150104143502

Na drugi dzień Ichinose przeprasza Haru za całą sytuację i prosi by zapomniała o tym pocałunku. Haruka mówi, że nie ma takeij opcji a tak przy okazji ta szkolna zasada zakazujaca związków to straszna głupota. Tokiya mówi jej, że nie zna Shininga i dlatego tak się buntuje. Z okna wygląda dyrektor, przytakuje Tokiyi i mówi mu, że jest dobrym chłopcem i wie jak wyglada rzeczywistość, po czym znika. Tokiyi w mózgu zaczynają obracać się trybiki i dochodzi do wniosku, ze w sumie teraz robi mu się sytuacja HAYATOv2.0 bo znowu oszukuje siebie i wszystkcih wkoło. Tokiya pyta Harukę, czy jeśli potencjalnie narobi jej problemów to czy ona nadal przy nim będzie. Odpowiedź Haru może być tylko jedna.

LUTY

Tokiya zaprasza Haruke do siebie bo akurat udało mu się pozbyć Otoyi, po czym pokazuje jej broszurkę pt Imaginary Idol nr 1 HAYATO. Jak się okazuje HAYATO to od samego początku naściemniana postać, którą Tokiya tylko odgrywa. HAYATO miał być częścią trzy osobowego idol unitu ale dwaj pozostali członkowie zaginęli w mrokach historii. Tokiya mówi, że takie życie w przebraniu HAYATO, którego osobowość jest tak bardzo różna to cholerne piekło z którego wyciągnął go Shining oferując miejsce w szkole i możliwość debiutu pod prawdziwym imieniem. Tokiya tak bardzo chciał się pozbyć łatki HAYATO, że nie zauważył nawet kiedy zaczął znowu odgrywać kogoś kim nie jest. Tokiya mówi Haru, że zaczął już pisać tekst piosenki, dziewczyna pyta go o czym jest a Tokiya po chwili droczenia się z Haru mówi jej, że o jego uczuciach do niej. Po paru dniach utwór jest gotowy a Tokiya zaprasza Harukę na nagranie Song Station.

Haruka w budynku telewizyjnym się gubi ale trafia na Ringo, który odprowadza ją do odpowiedniego studia. W studiu podchodzi do Haru HAYATO, sadza ją w kąciku na krzesłku i prosi by uważnie oglądała. Po skończonej piosence Tokiya mówi zebranym jak wyglada sytuacja z HAYATO i że od dziś przestaje brać w tym udział, po czym zbiera Harukę i ucieka.

W drodze powrotnej Tokiya mówi, że teraz może będzie im ciężej ale przynajmniej uwolnił się raz na zawsze od piekła bycia HAYATO.

MARZEC

Tokiya idzie do swojego biura przeprosić za numer z progamu. Harukę w szkole dopada Syo i pyta czy widziała SonSta. Ren mówi, że on coś w tym stylu podejrzewał od początku bo Tokiya za dużo szkoły opuszczał. Hyuuga zgarnia Harukę, bo Shining chce się  z nią widzieć. Ogólnie nauczyciele chcą wiedzieć co do cholery wpadło Tokiyi do głowy i czy Haruka wiedziała co on kombinuje. Dziewczyna mówi, że Ichinose jej nie mówił co planuje ale ona przeczuwała, że to będzie coś w tym stylu. Ringo pyta ją dlaczego go nie zatrzymała, kiedy on popełnił taką głupotę do kwadratu i czy oni zdają sobie sprawę z tego jakie konsekwencje m.in. finansowe by z tego wyszły gdyby dyrektor nie zamiótł całej sprawy pod dywan. Shining mówi Ringo, żeby zamknął buźkę i się nie udzielał jak go o to nie proszą. Hyuuga mówi Haru, że teraz oboje mogą wylecieć ale daje Haruce możliwość pozostania w szkole jeśli zerwie wszystkie kontakty z Tokiyą. Nanami prosi nauczycieli by dali im czas do przesłuchania bo kiedy usłyszą ich piosenkę to wszystko zrozumieją. Zjawia się Tokiya, mówi że jest przygotowany na każdą karę. Shining pyta go co mu strzeliło do łba, żeby przed samym końcem roku taką szopkę odstawiać. Ichinose mówi, że chciał się najpierw uwolnić od HAYATO by móc mieć świeży start. Shining dochodzi do wniosku, że skoro oboje są tak siebie pewni to on da im szansę ale na przesłuchaniu mają zmiażdżyć konkurencję.

Tokiya kończy ostatnie prace jakie miał do zrobienia jako HAYATO. Haruka mówi, że trochę jej smutno bo Ohayahho News należało do jej porannego rytaułu. Tokiya mówi, że jeśli ona chce to on może ją budzić.

大恋愛エンド

Tokiya wygrywa przesłuchanie. Po ceremonii Haruka i Tokiya idą na dach, gdzie chłopak mówi jej co do niej czuje. Shining złamanie zakazu romansów puszcza im płazem bo bycie w związku dobrze działa na Tokiyę i jego piosneki. Haru i Toki zaczynają pracę u Shininga. Podczas jednego z dni wolnych Tokiya zaprasza Haru do siebie. Dziewoja jak ostatnia ofiara oblewa się wodą z prysznica i musi przenocować.

20150105133836

恋愛エンド

Haruka i Tokiya pracują. Chłopak mówi, że chyba rozumie zasadę Shininga bo jeśli miłość miała by być na pół gwizdka to lepiej się w nią w ogóle nie pakować ale ich miłość jest inna bo jest prawdziwa, nawet jeśli czasem doprowadzało to Tokiyę do zazdrości, kiedy np. Otoya śpiewał jego piosenkę. Haruka się wini, ze nie zauważyła tego i prawie płacze ale Tokiya jej mówi, żeby przestała bo inaczej on da jej dobry powód do płaczu, po czym gryzie ją w uszko i dodaje, że łzy przecież mogą być ze szczęścia.

20150207223150

友情エンド

Tokiya spóźnia się na świąteczną imprezę a Harukę podstępem do tańca zaprasza Otoya.Kiedy w końcu zjawia się Ichinose to Otoya mówi przy nim, że świetnie się dogaduje z Haru i powinni się gdzieś spotkać jako przyjaciele. Od tamtej imprezy trójka zaczyna się przyjaźnić. W lutym Otoya wprasza się do odwiedzenia SonSta i dowiaduje się, że HAYATO=Tokiya. Podczas programu Otoyę mylą z jednym z tancerzy ale pan producent jest pod dużym wrażeniem i oferuje mu debiut. Od tamtej pory trójka pracuje razem, chociaż Haru pisze piosenki tylko dla HAYATO/Tokiyi.

20150207232409

☆★☆

Łomatulu, trochę mi to zajęło. Chwilowo robię sobie przerwę od UtaPri ale przy sprzyjających wiatrach Ren powinien się pojawić w okolicy Wielkanocy. Gram w Tourabu więc na ten temat jakiś tekst się być może pojawi (o ile zwalczę wewnętrznego lenia i przestanę się emować). Zaczęłam też MeiKoi i o ile w ciągu najbliższych kilku dni nie zacznę rzygać settingiem 和風 to możecie liczyć na coś w tej tematyce. Z innych rzeczy: rozważam jakieś krótsze teksty o drama CD ale to na razie  faza dumania. To by było na tyle ogłoszeń duszpasterskich.

Bye-Bye♪|/// |ω・`*)ノ| ///|

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.