Uta no☆Prince-sama♪ Repeat: Ittoki Otoya

20140221160024

ITTOKI OTOYA

CV: TERASHIMA TAKUMA

KWIECIEŃ

Do sali wchodzi, budząc podziw, Ringo a Tomochika pyta czy on na pewno nie jest panną. Ringo-chan prosi uczniów, żeby się przedstawili i prosi o rozpoczęcie Tomo-chan. Dziewczyna przedstawia się po czym rzuca Haruce uśmiech a Haru stwierdza, ze ostatni raz inna dziewczyna się tak do niej uśmiechnęła jakieś sześć lat temu (mam teorię, że Haruka wiodła życie NEETkomori). Nadchodzi kolejka Haruki i dziewczyna z nerwów przygryza sobie język ale Otoyan mówi jej, ze to nic i żeby się uśmiechnęła. Następny jest zawieszony Nacchan (tym razem bez ciasteczek rodem z Lovecrafta) i małomówny Masato (Jestem Hijirikawa Masato.To wszystko). Ostatni jest Otoya, który urządza mini infodump na swój temat po czym zaczyna grać na gitarze. Ringo opowiada uczniom o szkole i czekającym ich wyborze partnerów, który tym razem odbędzie się w drodze loterii. Otoyan pyta czemu akurat tak a Ringo pyta Harukę, co według niej jest najbardziej potrzebne w świecie showbiznesu. Nanami mówi, że ofc szczęście z czym Ringo się zgadza. Następnie nasi milusińscy ciągnął losy. Haruka wyciąga papierek ze szczęśliwą siódemką, dzięki czemu zostaje partnerką Otoyi. Ittoki cieszy jak zwariowany z bycia w parze z Haruką co ją bardzo dziwi (bo ma jakieś dziwne poczucie własnej wartości). Po zakończeniu losowania Ringo zabiera swoich podopiecznych na obchód szkoły zaczynając od pokoju nagrań (co budzi dziki entuzjazm Otoyana) i błoń szkolnych (Otoyan się cieszy bo będzie gdzie pokopać w nogę a w gimbazie był stałym zawodnikiem szkolnej drużyny) oraz audytorium, po którego opuszczeniu Otoya sprowadza Harukę na zuą drogę i proponuje, żeby pozwiedzali szkołę na własną rękę bo to będzie ciekawsze niż kwitnięcie z Ringo ( biedny Ringo-chan-sensei). Haruka i Otoya idą na szkolny dach gdzie urządzają sobie karaoke. Otoyan cieszy się, że Haruka go rozumie bo niektórych uczuć nie da się przekazać słowami. Po takim skoku w bok nasza para dołącza znowu do Ringo i reszty klasy. Tsukimiya mówi uczniom, że nie mogą mówić o tym co się dzieje w szkole bo to część wdrażania ich do utrzymywania tajemnicy zawodowej a tak przy okazji to szkoła ma bardzo ważną zasadę, którą jest jak już się pewnie domyślacie: ZAKAZ ROMANSU. Spod ziemi zjawia się Shining mówiąc, że MIŁOŚĆ jest ważna ale miłość romantyczną i romanse są zakazane. Otoya słusznie dochodzi do wniosku, że dyrektor coś kręci i prosi go by wytłumaczył gdzie tu różnica ale Shining zbywa go mówiąc,że to sprawy dorosłych, po czym się zmywa.

Po całym cyrku Tomo-chan wypytuje Harukę o pracę kompozytora i mówi, że ją podziwia po czym pyta w którym pokoju w internacie Haru będzie mieszkać. Jak się po chwili okazuje dziewczyny będą dzielić pokój 303. Do rozmowy wtrąca się też Otoya prosząc koleżanki by zwracały się do niego po imieniu ( bo po nazwisku to po pysku jak to mawiali w mojej podstawówce w ubiegłym millenium).Haruce będącej zacną białogłową nie może to oczywiście przejść przez gardło a Masayan mówi Otoyi, zeby nie naciskał na Harukę bo to ją pewnie krępuje. Tomochika jest zdziwiona, że dziedzic zaibatsu Hijirikawa kumpluje się z Otoyanem. Masato za to w ogóle jej nie kojarzy ale Tomo mówi mu, że to no problem bro bo jedyną osobą, którą ona kojarzy jest Natsuki.W tym momencie dołącza się Nacchan i w ten sposób nasza wesoła grupka rozpoczyna swoją znajomość.

MAJ

Haruka i Otoya zaczynają wspólne próby pomimo tego, że nie mają jeszcze utworu na zakończenie szkoły. Tomochika mówi Haruce, że zazdrości jej tego jak dobrze Otoya się z nią dogaduje i że też by chciała być z Haru w parze, bo jej kompozytor ssie jak wampiry w DiaLovers. Otoya mówi Tomo, że praca kompozytora i idola przypomina mu 二人三脚 (trójnogi bieg czy jak się to tam zwie). Niestety Otoya wypowiedział to nie w porę bo zjawia się Shining i rozpoczyna się piekielny trening. Haruka się cieszy bo dyrektor uznał, że mają taki potencjał i się nimi zainteresował. Sam dyrektor stwierdza, że przenośnia Otoyana jest genialna i należy ją natychmiast wcielić w życie i uczniowie z klasy A mają wziąć udział w wyścigu na trzy nogi. Oczywiście co najmniej połowa klasy stwierdza, że to turbo upierdliwe i nie zamierza sprawiać dyrkowi przyjemności. Shining mówi, że jeśli ukończą bieg to będą bliżej bycia profesjonalistami ale jeśli coś im nie wyjdzie to na siniakach się może nie skończyć. Do uczestników dołącza też para Masayanx Natsuki bo ich partnerzy zaniemogli zdrowotnie a Ringo mówi, że pary przyjacielskie też mogą być, bo tak będzie zabawniej (i ciekawiej dla pewnego pana którego pseudonim sceniczny zaczyna się na S.). Gra ma polegać na znalezieniu w szkole „dowodu bycia idolem”.

Haruka i Otoya ruszają na poszukiwania w rytm kawałka który ćwiczą. Na początek zaglądają do pokoju nagrań, który wypełniony jest balonikami. Po przebiciu okazuje się, że baloniki mają przeróżne nadzienie (łącznie z żywych pisklakiem).Na końcu znajdują srebrny kluczyk oraz tajemniczą skrzynkę w kącie sali. Po otwarciu skrzynki rozlega się głos Shininga który oznajmia, że niestety ale trafili zonka. Po chwili naszą parkę zaczyna gonić kula niczym z Indiany Jonesa. Naszej dwójce udaje się schronić w jednej z klas, gdzie Otoya przytula Harukę jak pluszaka, żeby podładować bateryjki (HNNNNG).

 Po opuszczeniu sali natrafiają na zablokowany przez grupkę uczniów korytarz. Masayan mówi im, ze stoją przed polem minowym. Po każdym wdepnięciu na minę głos Shininga odczytuje żenujące fakty z życia kogoś z zebranych a jedną z ofiar pada też Ringo. Otoya oczywiście stwierdza, że fuck this shit idziemy! Kiedy Haruka wchodzi an jedną z min Otoya mówi jej, żeby zdeptała też kolejne to zrobi się taki hałas, że nie będzie można zrozumieć co jest mówione. Po przejściu przez pole minowe, nasz para znajduje stolik z melonpanem (lol seriously Shining?). Zjawia się dyrektor we własnej osobie i mówi, że melonpan to zwykły melonpan ale liczy się wysiłek włożony w jego zdobycie. Haruka oczywiście nie byłaby sobą gdyby nie wlazła na ostatnią z min, która miała ujawnić prawdziwe imię dyrektora (nic z tego nie wyszło ale wszyscy wiedzą, że to Mitsuo). Na koniec Haruka i Otoya dzielą się zdobycznym melonpanem a w czasie powrotu do internatu Haruka znajduje moknącego na deszczu kota (hi there Cecil).

CZERWIEC

Zaczynają się testy nagraniowe. Otoya i Haruka nacinają się na Tokiyę. Haruka pyta Hyuugę co to za jeden a nauczyciel informuje ją, że to brat bliźniak HAYATO.Otoya pyta Harukę czy jest fanką HAYATO. Haruka mówi, że  jest hardkorowy fangerlem została kompozytorką dlatego, że osobowość HAYATO tak na nią podziałała. Otoya nie najlepiej to odbiera przez co jego test idzie dość marnie. Tokiya mówi, że Ittoki ma uczucia ale nie ma techniki co Hyuuga komentuje tekstem: tobie za to brakuje uczucia a i tak żadnego z nich by nie kupił (lel). Kończy się tym, że obaj panowie muszą test powtórzyć żeby zobaczyć który z nich jest lepszy.

Otoya ma chwilowego doła więc Haruka śpiewa (marnie) ich piosenkę pokazując mu, że perfekcyjne wykonanie to nie wszystko. Haruka i Otoya zaczynają się zastanawiać jak sprawić by utwór był bardziej otoyanowy.

Na powtórce z testu Otoyanowi idzie bardzo dobrze, chociaż technicznie mogłoby być jeszcze lepiej. Tokiya dochodzi do wniosku, że ta zmiana zaszła dzięki Haruce i prosi ją radę. Dziewczyna mówi mu, że ta jego perfekcja jest w jakiś sposób niesamowicie bolesna i Tokiya nie przekazuje w niej swoich uczuć do muzyki. Kiedy przychodzi kolei Ichinose, chłopak próbuje zastosować się do zaleceń Haruki i tym razem udaje mu się włożyć nieco uczuć w śpiewany utwór. Zjawia sie Shining, który mówi, że wygrywa Otoya bo jego utwór mu sie bardziej podoba, po czym znika. Haruka rozmawia z Otoyą i mówi mu, że uwielbia utwory HAYATO ale preferuje kawałki Otoyi. Ittokiego tak bardzo to cieszy, że proponuje Haruce umówienie się na „randkę” żeby mogli się lepiej poznać a dziewczyna się zgadza.

Wracając do internatu Haruka natrafia na śpiewającego Ichinose i przysłuchując się mu dochodzi do wniosku, że muszą z Otoyą dać z siebie wszystko by technicznie go przebić.

20140322173308

LIPIEC

Klasa A vs Klasa S w wodnym polo- po raz drugi!Podobnie jak poprzednim razem karą za przegranie jest bieganie w damskich ciuszkach. Po rozpoczęciu gry Otoya zdobywa dość szybko punkty dla klasy A, co powoduje, że Tokiyi włącza się tryb knucia i wpada na genialny pomysł by odwrócić uwagę Natsukiego (przy pomocy Syo) i wbić trochę punktów. Kończy się to zrzuceniem okularów Nacchana i pojawieniem się JEGO. Haruka zostaje trochę podtopiona ale za to znajduje okulary Shinomiyi, które następnie lądują u Syo, który zakłada je Natsukiemu. Klasa A znowu przegrywa, bo Shining za nałożenie okularów Nacchanowi przyznał 1k punktów i chłopaków czeka przebieranka. Tokiya przeprasza Harukę za tą sytuacje i oferuje, że odprowadzi ją do internatu ale Otoya mówi, że to on jest partnerem Haruki i on ją będzie odprowadzał. W drodze powrotnej Otoya mówi dziewczynie, że chce być zawsze jej partnerem.

SIERPIEŃ

Zaczynają się letnie wakacje, Tomochika wraca do domu a Haruka i Otoya ćwiczą swój kawałek. Pewnego dnia Harukę zagaduje Tokiya i wręcza jej score-book w ramach przeprosin za wpadkę na basenie. Haruka podczas próby z Otoyą rozmyśla o książce, przez Otoya robi się trochę zazdrosny i zaprasza Haru na randkę.

Nasi milusińscy wybierają się do szkolnego wesołego miasteczka: Saotome KINGDOM. Na początek para kieruje swoje kroki do domu strachów, który okazuje się nie być nawiedzoną rezydencją a miejscem gdzie można usłyszeć historie typu: zamknięci w windzie przez 24h. Następny na liście jest diabelski młyn. Otoyan jazdę w górę źle przyjmuje i opiera głowę na ramieniu Haruki. Dziewczyna zauważa u niego różaniec, który okazuje się być pamiątką po zmarłej  matce Otoyi, która tak naprawdę była siostrą biologicznej matki chłopaka, która zaginęła w katastrofie lotniczej. Otoya zwraca się do Haruki po imieniu i prosi by ona też tak do niego mówiła.

20140406135229

WRZESIEŃ

Wrzesień oznacza sprawdzanie zdrowia uczniów akademii. Otoya wraca z badania zmasakrowany i przybity ale udaje, że wszystko gra.Po kilku dniach Haruka prosi go, żeby powiedział co mu leży na wątrobie. Otoya dalej twierdzi, ze wszystko jest A-OK a Tomochika nie wytrzymuje i przemawia mu do rozsądku a Otoya podejmuje znowu próby z Haruką. Dziewczyna mówi mu, że razem zostaną profesjonalistami co Otoyę przybija. W końcu na jednej z morderczych prób nakrywa ich Tokiya a Otoya mówi Haruce żeby lepiej została partnerką Ichinose. Haruka mówi mu, żeby przestał się wydurniać bo ona jest jego kompozytorką bez względu na wszystko. Otoya zbiera się w sobie by powiedzieć Haruce co do niej czuje ale przerywa mu zjawienie się Shininga, który mowi, że ma mu coś bardzo ważnego do powiedzenia. Otoya się wścieka i pyta co on mu jeszcze może powiedzieć skoro został mu tylko miesiąc życia. Jak się okazuje maszyna się walnęła i Otoya będzie jednak żył (lol fuck you shining).

PAŹDZIERNIK

Szkolny festiwal. Tokiyi udaje się zarezerwować miejscówkę na głównej scenie w audytorium. Haruka przez akcję Shininga z września ciągle ma irracjonalny lęk o to, ze Otoyan gdzieś przepadnie. W noc przed występem dziewczyna natrafia na Cecila, który puszcza jej gadkę ktora jest 3deep5u i znika.

Przed występem Otoya i Haruka bardzo się denerwują ale po chwili trzymania się za ręce, im przechodzi a Otopyon mówi, że jeśli koncert im się powiedzie to będzie miał Haruce coś do powiedzenia. Występ jest sukcesem a Haruka mówi Ittokiemu, że był naprawdę super i aż zwraca się do niego po imieniu. Otoyę tak to nakręca, że zasłania siebie i Harukę kurtyną po czym próbuje ja pocałować ale Haruka robi odwrót taktyczny bo przypomina sobie słowa dyrektora o zakazie romansowania.

20140426150040

LISTOPAD

Haruka stresuje się bo nie wie jak przebiegnie jej pierwsze spotkanie z Otoyą po tym cyrku z festiwalu. Takich problemów nie ma Ittoki, który wchodzi do klasy jakby nigdy nic i opowiada co chciał zrobić z Haruką. Masato zaciąga go w ustronne miejsce (yaoistki mogą założyć BL-gogle) i urządza mu PR (Poważną Rozmowę).

Luźne TL:Masayan to typ, który wścieka się na zimno. Wkurzenie takiego jest straszne.

W klasie panuje pomór bo brakuje połowy uczniów ale Ringo mówi, że wylecieli bo w czasie festiwalu złamali zasadę szkolną wymieniając płyny ustrojowe po krzakach. Haruka zastanawia się czemu dyrektor ma takiego hopla na punkcie akurat tej zasady. Otoya przeprasza Harukę za swoje zachowanie i prosi ją by wrócili do stanu sprzed festiwalu. Dziewczyna zgadza się bo chce z Otopyona zrobić idola.

Ittoki zbiera naszą ekipę na dachu i sugeruje, żeby zorganizowali akcję na dyrektora by dowiedzieć się dlaczego wprowadził zasadę zakazującą romansowania. Grupka dizlei sie na zespoły, które mają przeprowadzić wywiad środowiskowy na temat Shininga.Otoya i Haruka dostają się do gabientu Shininga a chłopak prosi go żeby wytłumaczył co stoi za zasadą. Dyrektor jest wybitnie nie w nastroju na użeranie się z gównażerią wiec mówi im, że pewne sprawy nie powinny ich intersować i ich wyprasza.

Haruka pyta czemu Otoya ma takiego hopla na punkcie Shininga. Otopyon mówi, że nie zna swoich rodziców ale pamięta, ze matka lubiła śpiewać a dorastając w sierocińcu zawsze miał kogoś kto wspierał go na różne sposoby. Chłopak migdy go nie widział z przodu ale pamięta jego odwróconą plecami sylwetkę i Shining go przypomina.Na dodatek matka Otoyi była wielką fanką Shininga.

Pod koniec dnia grupka zbiera się w pokoju Otoyi by podzielić się zebranymi informacjami. Jak się okazuje Shining to szef mafii a szkoła to tylko przykrywka wszyscy którzy próbowali grzebać w przeszłości dyrektora w tajemniczy sposób zniknęli (śpią z rybkami na dnie Zatoki Tokijskiej pewnie). Tomo-chan dowiedziała się, że w czasach młodości dyrektor miał jakąś ukochaną i co miesiąc śle gdzieś duża sumę pieniędzy i z tego powodu krąży plotka, że Shining ma nieślubne dziecko. Więcej informacji nie udało się zdobyć więc Investigation Team SL robi wypad z pokoju Ittokiego. Otopyon prosi Harukę by została z nim, po czym mówi jej, ze keidy byli w gabinecie dyrka zauważył tam kartkę z imeniem jego matki i zastanawia się czy może to tylko przypadek ( na pewno tak (′ʘ⌄ʘ‵)). Haruka widzi, że chłopak jest zdołowany i pyta czy na pewno wszystko z nim okej. Otoya pyta czy jeśli odpowie, że nie, to Haruka z nim zostanie na noc. Dziewczyna zgadza się ale Otoyan prosi ją żeby zmykała bo liczy się to, że była w stanie się zgodzić.

GRUDZIEŃ

Zbliża się szkolna impreza. Haruka oczywiście planuje przetańczyć całą zabawę z Otoyą. Na imprezie zjawia się też dyrektor przypominając uczniom, że miłość zakazana. Naprzeciw mu staje Otoya mówiąc, że to głupia zasada i dyro jest tempym wacławem. Tokiya i Ringo-chan usiłują zatrzymać Otoyę ale chłopak ma ich gdzieś, po czym mówi Shiningowi, że kocha Harukę i dyrektor może mu naskoczyć ale jego uczucia się nie zmienią a on sam nie zamierza żyć w kłamstwie wobec samego siebie. Ittoki i Nanami opuszczają salę.

Otoya mówi Haruce, że ją kocha i dzięki niej zrozumiał co to miłość i nie chce być idolem tylko po to bym odnaleźć ojca, po czym prosi ją by razem z nim spróbowała zmienić tą upierdliwą szkolną zasadę.

20140502143959

STYCZEŃ

Dyrektor wzywa na dywanik Harukę i Otoyana po czym mówi, że jedno z nich wylatuje ze szkoły i tą osobą jest Otoya. Ittoki się nie poddaje a Shinng dochodzi do wniosku, że nikt mu się tak długo nie przeciwstawiał i jest to nawet interesujace, mówi więc Otoyi, że jesli zmiażdży konkurencję na występie kończącym szkołę to puści mu wszystko w niepamięć. Dyrektor stawia dodatkowo dwa warunki: jeśli im się nie uda wygrać to Haruka straci wszystkie szanse na zaistnienie w świecie muzyki a Otoya musi wziąć udział w dodatkowym treningu Shininga. Oczywiście Otoya może też odwołać to co powiedział w obecności całej szkoły ale Otoya podejmuje wyzwanie. Haruka prosi dyrektora by jej też dał jakieś zadanie bo tak będzie uczciwie wobec Otoyi. Shining mówi jej żeby skomponowała utwór w czasie miesiąca.

Haruka jest dziewczynką z Ringu i wyrabia się z zadaniem w ciągu siedmiu dni a dyrektor mówi jej, że jest z niej niezłe monstrum ale dziewczyna traktuje to jak komplement. Shining mówi, że ma jaja ze stali ale w końcu trzyma z Otoyą więc to zrozumiałe i tak przy okazji to Otoya przypomina mu jego samego za młodu.

Shining zabiera Harukę w miejsce gdzie Otoya przechodzi swój morderczy trening. Zadanie polega na wejściu na dach szkoły po ścianie podczas gdy z okien spadają różne przeszkadzajki. Otoya zalicz upadek co powduje, że Haruka się o niego martwi ale Shining mówi, że lel to już jego 48 upadek. Haruka chce pomóc chłopakowi ale Ittoki mówi jej żeby się nie zbliżała bo to jego zadanie. Dyrektor mówi dziewczynie, że któregoś dnia Otoya moze ją zostawić ale Haru odpowiada, że wtedy będzie go ścigać, po czym postanawia  lepiej zdopingować Otoyę czekając na niego na dachu. Chłopakowi w końcu udaje się wejść na dach i w nagrodę Haruka go przytula.

20140502152451

LUTY

Shining kontynuuje swój ドS trening na Otoyi. Kiedy Otoya nie musi np. łapać stopa z Hokkaido to pracuje z Haruką nad kawałkiem na zakońćzenie roku. Reszta grupy żartuje z nich mówiąc, że zachowują się młode małżeństwo. Z okazji walentynek Haruka daje mu czekoladki zrobione ręcznie z duża ilością miłości.

Otoya i Haruka zostają wybrani do wzięcia udziału w wycieczce po studiu, które kręci program muzyczny SONG STATION. W czasie obchodu mają okazję obejrzeć wsytęp HAYATO na żywo, który śpiewa piosenkę skomponowaną przez Harukę po czym zaprasza ją na scenę i pyta dlaczego chciała zostać kompozytorem. Dziewczyna mówi, że HAYATO-SAMA ją zainspirował. Hayato mówi jej, że mogła byc zostać jego kompozytorką a na scenie zjawia się Otoya, który mówi idolowi że może się od Haruki odkolegować bo to jego partnerka. Haruka ma na tyle przytomności umysłu, że błyskawicznie przeprasza za zajście i zwiewa ze sceny ciagnąc za sobą Otoyana.

Dwójka znowu zalicza wizytę na dywaniku u dyrektora i zostają objechani za zachowanie w programie. Otoya mówi, że jak już zostanie idolem to jego fanki będą wiedzieć, że ma już kogoś kogo kocha i będą go cenić za muzykę a to oznacza, że zasady dyrektora są do kitu. Shining mówi, że jeśli debiutancki album Otoyi sprzeda się w milionie egzemplarzy w ciągu pół roku to on tą zasadę zlikwiduje.

20140502160613

 

MARZEC

Przez tą akcję z Song Station inni uczniowie gnębią trochę Harukę i Otoyę ale Otopyon broni Harukę. Ittoki pokazuje Haruce srerbną ozdobę jaką dostał od dzieciaków z sierocińca i ze szcześcia chce pocałować Harukę ale dziewczyna mówi mu, że powinni się skupić na wygraniu przesłuchania. Otoya odpuszcza ale mówi, że będzie to jego nagroda.

W dzień występu jakieś żłoby kradną Otoyi kostium ale dzięki informacji od Tokiyi udaje im się go odnaleźć.

20140502174141

大恋愛

Otoya wygrywa przesłuchanie a po zakończeniu ceremonii zostaje wezwany razem z Haruką do Shininga. Dyrektor mówi, że teraz czekają ich trudniejsze wyzwania a Otoya pyta czy planuje go rozdzielić z Haruką ale Shining mówi, że teraz ma pewność, że nigdy nie spotka ich to co jego. Dyrektor opowiada im, że przed debiutem zakochał się z wzajemnością ale musiał wybrać miłość albo karierę i wybrał karierę. Jego ukochana zniknęła a jego debiutancki utwór Ai yue ni został właśnie przed nią skomponowany. Shining nie chce żeby jego uczniowie musieli przechodzić przez to co on i dlatego wprowadził zasadę zakazującą romansu. Otoya mówi, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie by mógł być z ukochaną ale Shining mówi, że jego kobieta zaginęłą w katastrofie lotniczej 15lat wcześniej i pomimo poszukiwań nie udało mu się jej odnaleźć.Dlatego Shining uznawał, że lepiej by uczniowie nie znali miłości ale kiedy zobaczył Harukę i Otoyę doszedł do wniosku, że tak miał trzecią drogę po której mógł kroczyć ale poprostu jej nie widział. Po tej przemowie Shining zachowuje się normalnie i wraca do nadużywania ENGRISHU po czym wysyła naszą dwójkę na zasłużone wakacje.

Haruka z Otoyą jadą pociągiem na wycieczkę i przypominaja sobie jak się spotkali pierwszy raz. Otoya mówi jej, że widział ją wcześniej podczas egzaminu wstępnego jak uparcie brnęła przez śnieg nie poddając się nawet przy upadku. CHłopak mówi, że może już wtedy się w niej zakochał.

Wieczorem para spaceruje po plaży a Otoya mówi Haruce, że ją kocha.

20140502181202

恋愛

Otoya wygrywa przesłuchanie, otrzymuje trofeum po czym woła Harukę na scenę i całuje publicznie w policzek.

Po ceremonii Otoya zabiera Harukę do sali lekcyjnej i prosi by przeszukała swoją ławkę. Dziewczyna znajduje klist od Otoyi w którym chłopak przysięga zawsze ją kochać i śpiewać jej utwory.

20140503124917

友情

Na imprezie światecznej Haruka napatacza się na Tokiyę, który chwali ją za występ na festiwalu szkolnym i mówi, że załuje że nie jest jego partnerką bo ma zdolności by uczyć się w klasie S. Ichinose zaprasza Harukę do tańca w ramach przeprosin za basen. Kiedy para kończy taniec zjawia się Otoya, który mówi Tokiyi, żeby zabierał się z łapami od jego partnerki. Zjawia się Shining, który przenosi Harukę i Otoyę do klasy S po czym mówi im, że Otoya będzie  śpiewać w duecie z Tokiyąa Haruka ma im skomponować piosenkę. TokiOto wygrywają marcowe przesłuchanie a po odebraniu nagrody kłócą się czyją kompozytorką ma byc Haruka.

20140503132021

☆★☆

Po długim okresie przestoju udało mi się coś napisać ٩(๑´3`๑)۶. Następny w kolejce jest Masato ( bo jestem gdzieś w 1/3 ścieżki ale znajac życie będę musiała przystopować bo リア充ssie) ale jestem otwarta na to kogo chcecie zobaczyć następnego więc zagłosujcie w ankiecie jeśli macie parcie na którąś z postaci 😉 (inb4 Cecil- typ jest o ile się nie mylę dostępny dopiero po skończeniu obu klas). Ankietę zamknę w momencie w którym skończę Masayana.

8 myśli w temacie “Uta no☆Prince-sama♪ Repeat: Ittoki Otoya

 1. Otoyan jest jednak uroczy >A<
  Czekam z niecierpliwością na Masato! (Masayan jest chyba bardziej niewinną białogłową niż Haruka, więc przeczuwam dużo wstydzenia się ze strony obojga xD).
  A co do Syo to popieram – dobry shota nie jest zły! :D

   • No proszę, nie pamiętam, żebym słyszała o imouto .A. W takim razie nie mogę się doczekać, żeby o niej przeczytać C:
    A mam pytanie – zamierzasz może kiedyś chwycić po wersję w której są drogi na senpai’ów i nauczycieli (Nie pamiętam, która to jest, bodajże All Star? :”D)? Pytam z ciekawości c:

    • Planuje ogarnąć całą serię UtaPri (❛ ◡ ❛) (zakładając że nagle nie zmienią platformy do ASAS z PSP na PSV) więc senpaiowie się pojawią prędzej czy później ( bo mam trochę parcie na Miku i Camusa (〃∇〃)。 Nie wiem tylko jak się mi to wszystko w czasie rozłoży (a po drodze chciałabym jeszcze macnąć Chronostacie,Alice=Alice Rejetu, Sweet Pool i spróbować zmierzyć się z Soukou Akki Muramasa może więc backlog jest zabójczy ORZ).

     • Cieszy mnie zarówno UtaPri jak i pozostałe serie, chociaż o części z nich nie słyszałam (/^▽^)/ Ale właśnie dzięki twojemu blogowi jestem w stanie zapoznać się z tyloma świetnymi tytułami, więc nie pozostaje nic jak tylko czekać C:
      Oby tak dalej i „do zobaczenia” w następnej notce! Powodzenia i wszystkiego dobrego życzę (。・ω・。)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.