Uta no☆Prince-sama♪ Repeat: Shinomiya Natsuki

20131228223524

Nanami Haruka, lat 15, spróbuje zostać kompozytorką. Haruka będąc nieśmiałą dziewoją spędziła całe gimnazjum bawiąc się z psami i kotami z sąsiedztwa. W tych trudnych dniach jej pocieszeniem byli telewizyjni idole. Zafascynowana nimi dziewczyna postanowiła więc spróbować swoich sil w komponowaniu piosenek i przystąpiła do egzaminu do Saotome Gakuen- instytucji specjalizującej się w tworzeniu wschodzących gwiazd show businessu. Haruce udało się zdać egzamin i dziewczyna ma rozpocząć naukę w jednej z klas: A lub S (na początku jedyną opcją jest klasa A).

春の日のIntroduction : Klasa A

Przed rozpoczęciem zajęć w Saotome Gakuen Haruka nie może z nerwów spać (skąd ja to znam). Próbując zebrać się w sobie dziewczyna ogląda na pocieszenie swojego ulubionego idola HAYATO (おはやっほ~) , który zadebiutował rok wcześniej i Haruka kocha go całym swoim serduszkiem fangirla. Po obejrzeniu programu ulubieńca Haruka jedzie do szkoły przepakowanym pociągiem w którym spotyka ją wątpliwa przyjemność zostania ofiarą pociągowego miłośnika tyłeczków młodych dziewcząt. Haruka zastanawia się czy jest może molestowana i co ma z tym fantem zrobić. Z pomocą przychodzi jej rudowłosy młodzieniec w mundurku Saotome Gakuen, który mówi „wujaszkowi” żeby przestał macać dziewczynę, bo jej wyraźnie nie sprawia to przyjemności. Haruka zauważa, że chłopak ma bardzo dobry głos a po chwili dopiero zastanawia się czy to aby możliwe, że chłopak stara się jej pomóc.  W międzyczasie zboczony wujo się ulatnia, przez co Haruka zostaje w towarzystwie nowego znajomka. Haruka nie bardzo wie co ma powiedzieć ale chłopak mówi jej, że w takich sytuacjach wystarczy zwykłe „Dziękuję” po czym klepie Harukę po główce. Nowy kolega przedstawia się jako Ittoki Otoya ale w tym momencie pociąg zajeżdża na stację a tłum porywa Harukę ze sobą. Dziewczyna postanawia zasuwać do szkoły z buta bo następnym pociągiem mogłaby nie zdążyć. Po drodze Haruka słyszy przeraźliwe miauczenie. Po dłuższych oględzinach otoczenia dziewczyna zauważa uwięzionego na drzewie kota, któremu pomaga z niego zejść. Haruka stawia kota na ziemi i biegnie do szkoły.Widząc bramę dziewczyna przyspiesza i  wpada na kolejnego młodzieńca przypadkiem dotykając go ustami  (o pocałunkiem trudno mi to nazwać ヽ(´ー`)┌). Haruka podziwia chłopaka na którego wpadła bo jest on tak piękny. Młodzieniec wyrywa Harukę z zamyślenia prosząc ją by z niego zeszła a dziewczyna usiłuje go przeprosić za całą sytuację. W tym momencie zjawia się staruszek zwracający się do chłopaka „paniczu”, ochrzania Harukę za to, że ośmieliła się wpaść na dziedzica zaibatsu Hijirikawa: Masato Hijirikawę. Masayan prosi staruszka żeby się subtelnie ulotnił, po czym pyta czy Haruce nic jej się nie stało. Hijirikawa pomaga Haruce wstać i zauważa, że dziewczyna rozbiła sobie kolano więc robi jej prowizoryczny opatrunek z chusteczki i swojego krawatu. Masato pyta ją o jej imię a Haruka przedstawia się, błyskawicznie go przeprasza i ucieka.

20131224204846

Ceremonia otwarcia ma miejsce w olbrzymim audytorium jednak na scenie nikogo nie ma. Ku zaskoczeniu świeżych uczniów Saotome Gakuen, dach budynku otwiera się a  w oddali słychać samolot z którego wyskakuje (bez spadochronu) dyrektor tego wesołego przybytku  Shining WAKAMOTO Saotome. Po tak zabójczym wejściu, dyrektor domaga się aplauzu po czym informuje zebranych, że głównym zadaniem szkoły jest wypromowanie nie tylko nowych idoli ale także nowych kompozytorów. W tym celu przyszły idol i przyszły kompozytor muszą dobrać się w pary by zakończyć rok przesłuchaniem, którego zwycięzcy będą mieć szansę na debiut. Kiedy Shining tłumaczy co i jak, Haruce z nadmiaru wrażeń robi się słabo i zatacza się ale przed upadkiem ratuje ją stojący za nią chłopak. Młodzieniec otacza Harukę ramionami i mówi jej, żeby się nie stresowała tylko sobie odpoczęła bo to pewnie anemia po czym przedstawia się jako Shinomiya Natsuki. Natsuki rozwiązuje dziewczynie szkolną kokardkę i rozpina sweterek żeby było jej łatwiej oddychać.

Po zakończonej ceremonii uczniowie rozchodzą się do klas a Haruka spotyka kolejno Natsukiego, któremu dziękuje za pomoc; Otoyę, który oddaje jej zgubiona chusteczkę oraz Masato, któremu chce oddać Zestaw Pierwszej Pomocy Masayana ale ten prosi ją by go zatrzymała. Jak się okazuje trójka chłopców zna się już ze spotkania orientacyjnego (czy czegoś w tym stylu).

20131226153652

SHINOMIYA NATSUKI

VA: TANIYAMA KISHOU

KWIECIEŃ

Natsuki pyta czy Haruka również przyjaźni się z Otoyą i Masato. Dziewczyna mówi, że bardziej narobiła im dziś problemów. Otoya mówi jej, że to wcale nie był problem i jeśli Haruka chce to mogą się z nią też przyjaźnić. Otoyę zaraz popierają Natsuki i Masato a Haruka rzecz jasna przystaje na to. Natsuki mówi Haruce, żeby sobie usiadła bo pewnie dalej jest osłabiona i nie wstawała gwałtownie, po czym klepie ja po policzku. Haruka siada sobie grzecznie a Natsuki głaszcze ją po główce mówiąc: dobra dziewczynka. Otoya zauważa, że Masato obserwujac całą sytuację spalił buraka i zaczyna mu dogryzać ale zabawę przerywa wejście ulubionego nauczyciela wszystkich, czyli Tsukimyi Ringo z którym przybywa też Shining. Ringo pyta swoich uczniów czy go znają. Znają go oczywiście wszyscy (nawet Haruka) ponieważ Ringo jest jednym z aktywnych zawodowo idoli ze stajni Shininga i pomimo tego, że jest taki ładny to jest 100% facetem (ale wygląda lepiej niż niejedna laska). Shining zarządza grę w której uczniowie podzieleni na grupki mają znaleźć ukryte na terenie szkoły plakietki z jej siedmioma zasadami, po ukończeniu gry będą mieli czas na przedstawienie się. Otoya pyta czy nie lepiej zrobić to w jakiś normalny sposób bo nie będą mieli czasu na zapoznanie się ze sobą ale shiningowych pomysłów się nie neguje. Ringo dzieli klasę na grupki systemem odlicz i dziel, dzięki czemu Haruka poznaje Shibuyę Tomochikę. Tomo-chan pyta Harukę czy ona też planuje zostać idolką a Haruka mówi, że chce być kompozytorką. Tomo-chan stwierdza, że Haruka jest niesamowita i powinny się zaprzyjaźnić. Ostatecznie grupa piątek w skład ktorej wchodzą Tomo-chan, Haruka, Otoya, Masayan i Nacchan planuje rozdzielić się i przeszukać szkołę. Natsuki martwi się jednak, ze Haruka może znowu gdzieś zasłabnąć. Tomochika sugeruje, żeby Haruka po prostu poszła z kimś z ich grupki na co Haruka przystaje a jej towarzyszem zostaje Natsuki. Po podziale klasy Ringo tłumaczy dalsze reguły gry: uczniowie mają znaleźć siedem tabliczek z zasadami szkoły i wrócić do klasy ale żeby nie było za łatwo (i za nudno) Shining zamontował trochę pułapek i wysłał paru „agentów specjalnych”. Rozpoczyna się gra.

Team Haruka-Natsuki zaczyna poszukiwania od audytorium w którym miało miejsce rozpoczęcie roku. Do Haruki dzwoni Tomo-chan, która mówi, że buchnęli jej plakietkę z dachu bo Książe załatwił ją uśmiechem i 恥ずかしい台詞, po czym ostrzega przed nim Harukę. Haruka chodząc po scenie zamyśliła się, nie zauważyła jej końca i prawie spadła ale w porę przechwycił ją Natsuki. Haruka przeprasza go ale Natsuki mówi, że dziewczyny które są trochę niezdarne są urocze ale Haruka jest nawet bez tego urocza. Chłopak po chwili znajduje plakietkę z piątą zasadą szkoły, po czym udają się na szkolne błonia, gdzie udaje im się uniknąć przeszkadzajek Shininga. Podczas przekradania się  pomiędzy drzewami sakury Natsuki zauważa ptaszka a chwilę potem znajduje tabliczkę z trzecią zasadą szkoły. Para zabiera się za ściąganie tabliczki ale nagle Natsuki prosi Harukę by zamknęła oczy i stanęła na palcach. Haruce serce dziko wali ale Natsuki wyjmuje jej z grzywki tylko płatek sakury. Haruka mu dziękuje a Natsuki mówi cicho, że trochę temu płatkowi zazdrości.

Następny na liście jest szkolny basen, gdzie tabliczka pływa sobie po wodzie. Haruka próbuje zrobić falę, żeby tabliczka podpłynęła do brzegu, ale nic to nie daje. Po chwili z głośników zaczyna walić popik, który wywołuje mini tsunami i moczy Haruce buty. Natsuki oferuje jej chusteczkę do wytarcia się po czym zbierają tabliczkę z zasadą numer 6.

Kolejny jest pokój nagrań z którego wychodzi koleś, który obojgu kojarzy się z Masato ale gość im nie przeszkadza więc para wślizguje się do sali i znajduje tabliczkę z siódmą zasadą szkoły: romans w szkole jest zakazany. Pokój nagrań nie przepuszcza dźwięków i Natsuki mówi Haruce, że mogli by tu stworzyć swój własny świat po czym pyta Harukę czy mogłaby mu coś zagrać. Dziewczyna zgadza się i zaczyna grać na keyboardzie, Natsuki stwierdza,że kawałek bardzo ładny i w jej typie i byłoby fajnie gdyby razem doszli do przesłuchania na koniec roku. W tym momencie do Haruki dzwoni Tomo-chan, która mówi że reszta pozbierała już tabliczki wiec mogą się spotkać.

Drużyną zwycięska zostaje rzecz jasna nasza wesoła grupka i po zakończeniu gry nadchodzi czas na przedstawienie się. Kiedy przychodzi kolei Natsukiego, chłopak mówi, ze jego specjalnością jest gotowanie po czym częstuje klasę własnoręcznie robionymi ciasteczkami. Efekt jest taki, że  Ringo-sensei zaczyna mówić męskim głosem stwierdzając, że wyniki kucharskich eksperymentów Natsukeigo nadają się do 罰ゲーム, po czym pyta czy Nacchan ma jakieś inne zdolności bo kucharzenie odpada. Z pomocą Natsukiemu spieszy Masayan mówiąc, że Natsuki coś im mówił o grze na altówce. Niezbyt ucieszony tą pomocą Masato Natsuki zgadza się jednak coś na altówce zagrać. Gra Nacchana urzeka klasę ale Haruka zauważa, że chłopak wyglądał na bardzo smutnego podczas gry.Po zakończeniu prezentacji Ringo-sensei prosi by uczniowie podobierali się w pary kompozytor-idol. Natsuki oczywiście jest najbardziej oblegany więc Ringo pyta go z kim by chciał być w parze. Natsuki rzecz jasna prosi o partnerstwo Harukę a dziewczyna zgadza się.

20131226162257

MAJ

Haruka spędza Golden Week w szkole ćwicząc z Natsukim. Podczas jednej z takich sesji  do sali przez okno wpada Shining, porywa Harukę i wrzeszczy do Nacchana żeby ratował Haru(Shining pls). Dyrektor zabiera Nanami na dach, gdzie zjawia się też Ringo-sensei a Shining mówi Haruce, że nadszedł czas na Piekielny Trening Idoli. Haruka pyta go co to w ogóle jest a Ringo jest zdziwiony, że Shining nic jej nie wytłumaczył, po czym jak porządny pedagog zabiera się za wyjaśnienia. Tsukimiya mówi, że do zostania idolem potrzebne są nie tylko dobry głos, wygląd czy szczęście ale też podejmowanie szybkich decyzji, działanie w sytuacjach kryzysowych i krzepa, dlatego też Shining wymyśla dla swoich uczniów różne koszmarne próby. Haruka przytakuje nauczycielowi (bo co ma robić) a Ringo mówi, że Shining ma myśli ich dobry bo świat show businessu zeżarł by takich świeżaczków jak oni a tak przy okazji to trening jego i Ryuuyi polegał na walce z niedźwiedziami górskimi i Ringo dalej ma wypchanego miśka jako trofeum. Niestety robienie takich cyrków dla wszystkich uczniów co roku jest wielce upierdliwe więc Shining upatruje sobie przymusowych ochotników i wymyśla coś zwariowanego. Ringo pyta dyrektora co wymyślił w tym roku, bo w zeszłym było bungee bez liny a Shining mówi, że tym razem bawią się w piekielnego berka. Rozmowę przerywa pojawienie się Natsukiego. Ringo na szybko tłumaczy mu o co chodzi po czym rozpoczyna się zabawa w której Shining kradnie Harukę i skacze z nią z dachu. W pogoni za szalonym dyrkiem Natsuki musi zmierzyć się z morderczymi szczuro-fajerwerkami, które jednak są マジ2000%可愛い. Ujęty urokiem szczurków Natsuki bierze jednego z nich w dłonie ale zabawka mu w nich wybucha. Haruka próbuje wyrwać się Shiningowi żeby opatrzyć Nacchana ale dyrektor na to nie pozwala, za to naciska przełącznik w ścianie, ktory wylewa na Nacchana wodę. Haruka martwi się tym, że Natsuki może złapać legendarne zabójcze japońskie przeziębienie ale chłopak mówi jej, że jeśli jej nic się nie stało to wszystko w najlepszym porządku i z nim.

20131226170147

Shining z Haruką pod pachą ucieka na szkolny basen ale Natsuki jest tuż za nim. Shining informuje chłopaka, że jedyna droga do Haruki prowadzi po kładce przez basen pełny węgorzy elektrycznych a sam zbiornik otoczony jest elektrycznym pastuchem więc droga wokół odpada. Wystraszona Haruka, mówi Natsukiemu żeby dał już spokój ale Shining mówi, że jeśli Nacchan sie wycofa to zadanie będzie musiała wykonać Haruka. Nacchan jak prawdziwy mężczyzna bierze zadania na klatę i zalicza popieszczenie prądem. Haruka chce się z nim zamienić ale Natsuki mówi, że to dla niego nic i chce zawsze widzieć Harukę uśmiechniętą. Takie romantyczne teksty nie podobają się Shiningowi, który puszcza po basenie falę zmywając Natsukiego z kładki. Dyrektor przechodzi do trzeciego etapu gry.

Shining przywiązuje Harukę do pnia drzewa, żeby się pod nogami nie kręciła. Ostatecznym zadaniem Natsukiego ma być zmierzenie się z  Hyuugą a Last Bossem jest rzecz jasna sam Shining. Nacchan dotrzymuje kroku Ryuuyi a Ringo mówi, że jest naprawdę niezły skoro mu sie to udaje bo Hyuuga w latach szkolnych był szefem młodocianego gangu i wołali na niego Piekielny Ryuuya. Haruka pyta skąd Ringo ma takie ciekawe detale a Tsukimiya mówi jej, że byli w tej samej klasie. Natsuki i Hyuuga piorą się niczym w mandze z  Jumpa ale Shinomiya mówi Hyuudze, ze zdaje sobie sprawę z tego że nauczyciel daje mu fory.Shining stwierdza, że przedstawienie jest nudne i postanawia dołączyć. Ryuuya odpuszcza a Natsuki staje oko w oko z Shiningiem. Haruka chce się  z nim zamienić ale Nacchan mówi, że może nie jest rycerzem w lśniącej zbroi i jest słaby ale nie zamierza uciekać. Shining generalnie mówi im, żeby odpuścili ten romantyczny bełkot i ciosem strąca Natsukiemu okulary. W tym samym momencie niebo zasnuwają ciężkie chmury, ziemia drży, wokół wali piorunami a z Natsukiego emanuje mroczna aura. Generalnie 中二 na maksa. Shining zauważa, że dzieje się coś niedobrego i staje gotowy do obrony szkoły. Ringo zagania przyglądających się uczniów do szkoły i próbuje też zabrać Harukę ale dziewczyna mówi, ze nie zostawi Natsukiego. Ringo postanawia zostać bo w końcu Nacchan i Haruka są jego ukochanymi uczniami. Na szczęście podczas walki Shiningowi udaje się założyć Natsukiemu okulary. Niebo w oka mgnieniu się wypogadza, mroczna aura znika a Natsuki jak gdyby nigdy nic pyta co się stało, że błonia wyglądają jak pobojowisko. Haruka podchodzi do Natsukiego a on ją przytula. Dziewczyna mówi, że wierzyła w niego samego końca a Nacchan jej za to dziękuje i dodaje, że gdyby był silniejszy to mógłby ją skuteczniej chronić. Haruka mówi, ze Nacchan jest silny tylko nie zdaje sobie z tego sprawy. Tak zakończył się 「四ノ宮眼鏡事件」 (Incydent z okularami Shinomiyi), który następnie przeszedł do legendy.

20131226184256

Wieczorem tego samego dnia Haruka wracając z zajęć ratuje kotka, który utknął w jednej z dziur mejd baj Natsuki. Dziewczyna zauważa, że to ten sam zwierzak, którego spotkała pierwszego dnia semestru. Haruka postanawia przygarnąć zwierzaka, ktoremu nadaje imię Kuppuru i karmi go melonpanem bo kot kociego żarcia nie papu (nie dziwie mu się).

CZERWIEC

Natsuki i Haruka ćwiczą przed testem nagraniowym i gdzieś po drodze Natsuki zaczyna mówić do niej Haru-chan. W dniu sprawdzianu dziewczyna martwi się, że coś może się rypnąć ale Natsuki cieszy się bo będzie mógł zagrać utwór Haruki. W pokoju nagrań para spotyka Syo, który ze spotkania się nie cieszy.Haruka pyta czy panowie się znają a Nacchan mówi, ze mieszkają w jednym pokoju w internacie, po czym przytula Syo i czochra go po włosach co małemu się bardzo nie podoba.Zirytowany Syo mówi Natsukiemu, żeby spadał grać muzykę klasyczną bo w końcu jest geniuszem skrzypiec i  po co pcha się na idola. Natsuki mówi, ze po prostu miał taką ochotę ale Haruka zauważa, że coś jest nie tak.  Haruka  mówi Nacchanowi, żeby wypuścił Syo bo wygląda na wściekłego ale Natsuki stwierdza, że wkurzony Syo jest uroczy a tak przy okazji to kocha i Syo i Harukę bo są tacy malutcy a zawsze dają z siebie wszystko. W końcu Ryuuya mówi im żeby się uspokoili i zaczyna  się egzamin, który zarówno Syo jak i Natsuki zdają. Pojawia się jednak Shining, który stwierdza że ten egzamin był nudny i obaj panowie muszą go powtórzyć ale żeby było zabawniej muszą zaśpiewać jako duet. Syo do not want.

20131226195019

Trójka bohaterów zabiera się za przygotowania do powtórki z rozrywki. Nacchan oferuje zrobienie czegoś słodkiego ale Syo mówi że za żadne skarby świata tego nie tknie. Nacchan usiłuje go przekonać zwracając się do Syo „Książę”, co jednak Syo-chana nie rusza. Haruka pyta o co chodzi z tym księciem i Natsuki mówi jej, że Syo to książę i już. Dziewczyna naiwnie pyta jakiego królestwa jest księciem. Syo mówi, że to nie ma znaczenia i od dziś Haruka jest jednym z jego wasali a dziewczyna zgadza się bez szemrania co Syo bardzo dziwi. Ostatecznie mały mówi Haruce że jest Księciem Piosenek (うたのプリンスさま).

Po trzech dniach ćwiczeń efektów brak bo chłopaki są niezgrani. Haruka sugeruje żeby się dostroili robiąc WSZYSTKO razem.  Syo się to nie podoba, Natsuki jest w siódmym niebie i znienacka przytula Harukę. Syo mówi mu żeby przestał bo ludzi niepotrzebni stresuje ale Nacchan myśli, ze Syo jest niepocieszony bo nie załapał się na przytulaska. Haruka sugeruje chłopakom żeby zaczęli od ułożenia wspólnego menu, uzgodnienia godzin snu i pobudek. Natsuki zaczyna od czegoś prostszego: chce żeby Syo mówił do niego Nacchan. Syo cały pomysł się nie podoba i mówi żeby Natsuki namówił na to też Harukę. Haruka jest w stanie co najwyżej mówić do niego Natsuki-kun a i to przy dużych oporach ( i dużej ilości 恥Nかしい).

W weekend Haruka wpada rano do pokoju chłopaków ale Syo gdzieś wdarło a Natsuki śpi. Dziewczyna postanawia skorzystać z okazji i patrzy na śpiącego Nacchana po cichu wymawiając jego imię. Natsuki (będąc księżniczka Disneya) budzi się i prosi Haruke by powiedziała tak do niego jeszcze raz. Romantyczną scenę przerywa wejście Syo, który pyta co do diabła Natsuki wyczynia jak jego nie ma lol. Nacchan wesoło go wita ale Syo mówi mu żeby się tymi powitaniami wypchał bo od dziecka taki był. Syo jednak hamuje swój nastrój wspominkowy stwierdzając, że do niektórych spraw lepiej nie wracać. Natsuki nie wie o co mu chodzi a Syo przypomina mu o konkursie skrzypcowym w którym spotkali się będąc dziećmi a który Natsuki miał wygrać a pomimo tego, że zjawił się spóźniony został powitany kwikiem panienek. Nacchan nie ma zielonego pojęcia o czym Syo mówi. Mały mówi, że był w szoku kiedy dowiedział się, że Natsuki rzucił skrzypce i zaczął grać na altówce. Syo  pyta Nacchan dlaczego przestał grać na skrzypcach. Nacchan mówi, że był za słaby a kiedy grał na altówce to ludzie i tak go chwalili a tak ogólnie to bał się grać ale teraz ma ludzi z którymi może się tymi lękami podzielić. Syo mówi, że go rozumie i że Nacchan może na niego liczyć.

Nadchodzi dzień sprawdzianu. Panowie radzą sobie śpiewająco i zdają a Shining stwierdza, że powinni debiutować jako duet a Haruka myśli o tym, ze chciałaby kiedyś napisać dla nich utwór.

LIPIEC

Otwarcie szkolnego basenu. Wybrana grupa uczniów ma zaszczyt pierwszego w semestrze zamoczenia kuprów. Do grupy tej należą: Haruka, Tomo-chan, Otoyan, Masayan, Nacchan oraz panowie z klasy S: Ichinose, Jinguuji, Kurusu. Ringo-sensei zjawia się z pełnym zestawem strojów kąpielowych dla pań i panów. Haruka mówi, że ona ma swój szkolny strój ale Ringo mówi jej żeby spoważniała bo to taka okazja do dobrej zabawy a ona chce w szkolnym stroju biegać. Tomo-chan i Natsuki świetnie się bawią wybierając dla Haruki uroczo seksowne wdzianka, które po każdej odmowie Haruki stają się coraz skąpsze.Haruka mówi, że się wstydzi chodzić w takich strojach ale Nacchan mówi jej, że to nic nie szkodzi bo jak się wstydzi to jest jeszcze bardziej urocza a Tomo-chan mówi jej, żeby bez gadania szła się przebrać.

Wejście Haruki na basen robi wrażenie piorunujące: Ikki nie wie co ma powiedzieć, Masayan bez patrzenia jej w oczy podaje ręcznik, który zostaje zarekwirowany przez duet Tomo-Nacchan. Haruka się czerwieni i mówi, że się wstydzi a Natsuki pyta czego ona się tak bardzo wstydzi. Tomo i Ikki zastanawiają się czy Natsuki robi jej na złość czy serio nie ogarnia sytuacji. Masato w międzyczasie zamurowało bo zobaczył tak skąpo odzianą niewiastę przed ślubem <Masayan you’re so cute>.

20131226213818

Otwarcie rozpoczyna się od zstąpienia Shininga Saotome który ląduje paralotnią na lustrze wody po czym zaczyna po nim spacerować jak jakiś ninja czy inny Jezus. Shining szybko i sprawnie otwiera basen a uczniowie przygotowują się do wejścia do wody, kiedy powietrze rozdziera krzyk Ringo, który przypomniał sobie, że zostawił w klasie przeciwsłoneczny parasol po który następnie wysyła Natsukiego. Nacchan wyrusza na questa a Ringo zwołuje do siebie resztę wesołej grupki. Masayan pyta czy coś sie stało a Ringo wrzeszczy, że mają sytuacje kryzysową w której zagrożona jest cała szkoła i powinni współpracować by uniknąć najgorszego. Panowie z klasy S mają opory ale Ringo tłumaczy im, że jeśli Natsuki przy wejściu do wody ściągnie okulary to będzie kaplica.Syo mówi, że najlepiej pociągnąć Natsukiego z kopa, związać i zostawić tak do zamknięcia ale Ringo jest Nacchana żal. Haruka sugeruje klasyczną oponkę ale Ringo mówi, że takich cudów to na składzie nie mają i muszą myśleć dalej. W końcu Tokiya wpada na pomysł żeby zagrali w wodne polo i postawili Natsukiego na bramce. Ringo zgadza się i po powrocie Natsukiego z parasolem plan zostaje wprawiony w ruch. Atmosferę postanawia jednak podgrzać Shining mówiąc, że przegrani będą musieli do końca dnia paradować w damskich ciuszkach. Wszystko idzie stosunkowo dobrze do czasu aż Natsuki obrywa piłką w twarz przez co gubi okulary i zjawia się jego dzikie drugie ja. Syo o centymetry mija się z morderczą piłką od Natsukiego. Haruka próbuje założyć Natsukiemu okulary ale napotyka jego mroczną aurę i nie jest w stanie jej pokonać a sam zainteresowany rozkazuje jej usunąć się z drogi bo inaczej zginie.W międzyczasie klasa S wykorzystuje sytuację by zapunktować. Haruka prosi Syo o pomoc bo nie wie co ma robić. Syo przełyka resztki dumy i wrzeszczy przez cały basen NACCHAN a Shinomiya chwilowo się uspokaja dzięki czemu Haruce udaje się założyć mu okulary.

20131226213415

Ostatecznie klasa A przegrywa bo S grali jak Ślizgoni. Natsuki stwierdza, że dali z siebie wszystko więc nic się nie stało (oh, Natsuki (♥ω♥). Chłopaki przebierają się w kobiece fatałaszki. Nacchan pyta Harukę czy wygląda uroczo.Haruka mowi, ze wygląda jak modelka a Natsuki mówi, ze skoro teraz jest dziewczyną to Haruka może mu mówić Nacchan bez problemów. Haruce udaje się to Nacchan wymruczeć po czym Natsuki wpada na genialny pomysł by poszły na przyjacielską babską randkę na co Haruka się zgadza.

20131226220952

SIERPIEŃ

Haruka zostaje na wakacje w szkolnym internacie żeby móc ćwiczyć z Natsukim. Haruka pyta Natsukiego czy nie zagraby an skrzypców ale zwraca się do niego po nazwisku co Nacchan smuci. Haruka tłumaczy mu, że to nie tak, że go nie lubi czy coś tylko potrzebuje czasu żeby się przyzwyczaić. Natsuki mówi, że ją rozumie, przytula dziewczynę mówiąc, że chce by stworzyli razem swój świat muzyki. Po chwili Haruka idzie do internatu po nuty ale po powrocie zastaje Natsukiego pogrążonego w mało wesołych rozmyślaniach, dochodzi więc do wniosku, że lepiej darować sobie zabawę ze skrzypcami. Nim jednak dziewczynie udaje się cichcem ulotnić Natsuki ją zatrzymuje i prosi by pokazała mu utwór bo w końcu to nie są tylko nuty ale samo serce Haru-chan. Natsuki zaczyna grac utwór ale w połowie prosi Harukę by mu towarzyszyła grą na pianinie. Razem grają サザンクロス恋唄/Southern Cross Waltz. Natsuki mówi, że utwór Haruki bardzo go poruszył i nie sądził, że gra na skrzypcach może mu jeszcze kiedyś sprawić tyle przyjemności i może dzięki Haruce uda mu się odzyskać straconą przeszłość. Haruka dochodzi do wniosku, że coś złego musiało się Nacchanowi przydarzyć skoro stworzył sobie mroczne alter ego. Natsuki przeprasza dziewczynę za taką ciężką rozmowę w tak ładny letni dzień, po czym sugeruje by wyszli na zewnątrz i zjedli sobie drugie śniadanie na świeżym powietrzu.

Natsuki zabiera Harukę do lasu znajdującego się za szkołą. Para zatrzymuje się na leśnej polance, Natsuki zaczyna grać na altówce a wokół niego zbierają się leśne zwierzęta. Pojawia się nawet Kuppuru. Haruka mówi Natsukiemu, że to jest tak jakby jej kot. Chłopak mówi, że to niezgodne z zasadami szkolnego internatu ale jeśli Haruka będzie mu mówić po imieniu to jej nie wyda. Po chwili dodaje, że to tylko taki żart i wcale nie chce jej pośpieszać. Natsuki wyjmuje przygotowane przez siebie bento, które wyglada zjadliwie ale doprowadza Harukę do utraty przytomności.

20131228223712 Haruka dochodzi do siebie z głową na kolanach Nacchana. Chłopak głaszcze ją po głowie i mówi, żeby nie wstawała gwałtownie bo znowu straci przytomność przez tą swoją anemię. Haruka postanawia go nie uświadamiać w kwestii tego co doprowadziło ją do omdlenia. Kiedy zaczyna się ściemniać nasza sympatyczna dwójka zbiera się do powrotu. Natsuki mówi Haruce, że weźmie ją na barana a Haruka po chwili perswazji zgadza się. W drodze powrotnej Natsuki pyta Harukę czy lubi patrzeć na gwiazdy. Dziewczyna mówi, ze i owszem a Natsuki opowiada jej o tym jak będąc dzieckiem odwiedził z rodzicami południową półkulę gdzie zobaczył pięknie wygwieżdżone niebo a największe wrażenie wywarł na nim Krzyż Południa. Po powrocie do Japonii szukał jej na niebie ale nie mógł znaleźć. Dopiero rodzice go uświadomili, że to nie ta półkula. Natsuki pyta Harukę czy nie zechciałaby kiedyś razem z nim odwiedzić południa i wspólnie zobaczyć Krzyż Południa. Dziewczyna zgadza się a Natsuki mówi, że wybiorą się tam w pierwsze wolne po debiucie.

WRZESIEŃ

Rozpoczyna się drugi semestr a uczniów Saotome Gakuen czeka okresowe badanie lekarskie, które przeprowadzać będzie sam Shining, który posiada uprawnienia lekarskie. Jako pierwszy ze spotkania medycznego z Shiningiem wraca Otoya. Jak się okazuje dyrektor kazał mu powtórzyć badanie bo chłopak może mieć jakąś nieuleczalną chorobę. Poprawka czeka też Masato, który ma za mało wapnia. Otoya mówi, ze to pewnie dlatego, że Masayan mleczka nie pija ( bo go nie lubi). Hijirikawa broni się bo przecież pije ale wtedy nikt nie patrzy. Otoya postanawia go przetestować i wpycha mu kartonik mleka. Masato ratuje pojawienie się Tomo-chan, której badanie też nie poszło a Otoya zastanawia się czy Shining w ogóle posiada licencję lekarską ( nie on jeden). Przychodzi kolei Haruki. Po szybkich oględzinach Haruki, Shining wyjmuje zdjęcie Nacchana i mówi jej by je zdeptała a kiedy dziewczyna się nie zgadza zostaje odesłana na powtórkę. Z badań wraca też Natsuki który mówi, że na ciele jest okej ale za to z głową ma coś nie tak bo nie ma równowagi pomiędzy jego dwoma „ja”. Nacchan mówi, że nie wie nic o żadnym drugim nim. Haruka mówi mu żeby się nie przejmował to „Shinomiya-san to Shinomiya-san” ale Natsuki zaczyna coś podejrzewać bo zdarzają mu się zaniki pamięci i może rzeczywiście jest jakiś drugi on. Nacchan postanawia spróbować wypytać o swoje drugie ja Syo. Natsuki próbuje wycisnąć z Syo informacje ale mały strasznie się miota. Mimo tego schodzi na temat nacchanowych okularów. Syo i Haruka starają się wybić mu z głowy pomysły w stylu: zdejmę okulary i zobaczymy co się stanie. Ostatecznie Haru i Syo zmuszają Natsukiego do nie zdejmowania okularów póki nie wrócą. W międzyczasie zwołany zostaje Thing klas A i S obradujący nad tym jak zmusic Nacchana do chodzenia w okularach. Grupa postanawia poprosić Shininga o pomoc ale ten odsyła ich z kwitkiem. Ostatecznie zmuszają Masato do przebrania się za Shininga i wmówienie Natsukiemu, że nie ma drugiej osobowości a Natsuki się na  fortel nabiera.

Po kilku dniach odbywa się powtórka z badań, które tym razem wszyscy przechodzą bez problemów. Haruka rozmawia z Natsukim, który mówi jej ze dobrze, że nie ma jednak tej drugiej osobowości bo przy pocałunku będzie mógł zdjąć okulary. Haruka powtarza mu słowa Shininga o zakazie romansowania w szkole ale Natsuki mówi jej, że buziak na powitanie to za granicą norma. dziewczyna usiłuje wbić mu do głowy że w Japonii to wygląda trochę inaczej i pocałunek zarezerwowany jest dla tej specjalnej osoby, którą się bardzo lubi. Natsuki pyta czy Haruka go nie lubi. Nanami mówi, że lubi go i są partnerami a Natsuki stwierdza, że w takim razie wszystko jest w najlepszym porządku po czym całuje Harukę w policzek, prawie doprowadzając ją do mikro zawału z ドキドキ. Od czasu tej rozmowy takie akcje zdarzają się Natsukiemu dość często.

W internacie Haruka rozmawia o całym problemie z Kuppurem. Rozmowę podsłuchuje wchodząca do pokoju Tomochika, ktora mówi Haruce, że jeśli ma jakieś problemy to zawsze może z nią porozmawiać a nie produkować się do kota, który może co najwyżej zamiauczeć w odpowiedzi. Haruka opowiada Tomo-chan o tym jak serce jej wali kiedy Natsuki się z nią wita a Tomochika stwierdza, że dla Haruki nadeszła wiosna.

PAŹDZIERNIK

Nadchodzi okres szkolnego festiwalu i Natsuki pyta Haruki czy coś będą robić.  Haruka mówi, ze mogą spróbować ensemble: ona na pianinie, on na altówce. Niestety Natsukiemu nie udaje się załatwić im miejsca na scenie więc postanawiają za to popracować nad kawałkiem na kończące szkołę przesłuchanie. Natsuki pyta czy tekst do utworu mógłby napisać on. Haruka zgadza się a Natsuki dodaje, ze ostateczny tekst Haruka zobaczy dopiero w dniu przesłuchania. Haruka ponownie zgadza się a Natsuki całuje ją w policzek przez co dziewczyna się rumieni a Nacchan pyta ją czy to może jego wina (♥ω♥)

Klasa A przygotowuje się do festiwalu. Haruka pyta Natsukiego jak było w jego poprzedniej szkole i czy za nią tęskni. Natsuki mówi, ze nie mógł grać z innymi bo nawet jeśli grał pięknie to nie sprawiało mu to przyjemności. Nacchan mówi, ze bał się tego jak wszyscy poważnie traktują muzykę i granie w świecie muzyki klasycznej wydawało mu się bardzo trudne a przed pójściem do Saotome rozważał nawet przeniesienie się do zwykłego liceum. Ostatecznie jednak wybrał Saotome bo nie mógł się rozstać z muzyką a świat idoli wydawał mu się bardziej radosny  i wolny. Haruka mówi, że nawet tu mogą spotkać ich smutne wydarzenia ale powinni dać z siebie wszystko by stworzyć jak najwięcej radosnych wspomnień.

Zaczyna się szkolny festiwal i Haruka z Natsukim odwiedza szkolne audytorium gdzie oglądają występy Otoyi i Syo. Po występach idą zaklepać sobie miejsce na dachu by obejrzeć fajerwerki.

Po wejściu na dach Natsuki zamyka za nimi drzwi na klucz by nikt im nie przeszkadzał. Natsuki pyta Harukę czy poszła by z nim na świąteczny bal w grudniu. Rozpoczyna się pokaz fajerwerków, Natsuki mówi Haruce co do niej czuje po czym próbuje ja pocałować ale dziewczyna przypomina sobie o zakazie romansu i odpycha chłopaka. Rozlega się dźwięk upadających okularów i pojawia się druga osobowość Natsukiego o imieniu Satsuki. Haruka pyta co się stało z Natsuki a Sacchan mówi jej, ze skoro go odtrąciła to może już nie wrócić. Haruka chce porozmawiać z Natsukim i go przeprosić a Satsuki mówi, ze jeśli będzie odpowiednio głośno krzyczeć to może Natsuki ją usłyszy, po czym popycha dziewczynę na barierkę i całuje w szyję. Haruka wyrywa się i bierze nogi za pas.

20131229152602

Haruka wraca w deszczu do internatu cała zapłakana. Na spotkanie wychodzi jej Kuppuru, który pociesza ją na koci sposób a dziewczyna postanawia znaleźć sposób na zmuszenie Natsukiego do powrotu.

LISTOPAD

W pokoju Otoyi zbiera się Thing klasy A i S by przedyskutować problem Natsukiego. Syo prosi Tokiyę by pozwolił mu pomieszkiwać kątem w ich pokoju dopóki Natsuki nie wróci. Tokiya mówi, ze jesli Otoya nie ma nic przeciw to on sie zgadza. grupka zastanawia się jak ściągnąć Natsukiego z powrotem. Haruka mówi, że spróbuje go przeprosić ale zatrzymuje ją Syo opowiadając o traumie jaka go spotkała kiedy wszedł do leża bestii w jakie zamienił się ich pokój ( Satsuki ugryzł go w uszko (♥ω♥). Tokiya mówi, że kluczem mogą okazać się okukulary, po czym na questa w celu ich odzyskania wysyła Syo a dla towarzystwa z małym idzie też Otoya.

Po godzinie zwiad wraca prawie martfy ale za to z okularami. Tokiya mówi, że dopóki nie naprawią patrzałek to wszyscy powinni trzymać się z dala od Satsukiego żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Akcja „Podaruj Nacchanowi Okulary” nie powiodła się a Haruka pewnego pięknego dnia wpadła na korytarzu na Satsukiego. Chłopak pyta jak jej idą próby a Haruka zgodnie z prawdą mówi, że do kitu i pyta czy Satsuki by z nią nie poćwiczył. Satsuki zgadza się ale ostrzega dziewczynę, że w przeciwieństwie do Natsukiego nie wie co może jej zrobić kiedy zostaną sami.

Rozpoczyna się próba. Haruk dochodzi do wniosku, że Satsuki jest naprawdę niesamowity. Satsuki stwierdza, że kawałek Haruki jest taki sobie ale dziewczyna mówi mu żeby żarł gruz bo to kawałek jej i Nacchana i jemu nic do tego. Satsuki mówi, że powie Haruce dlaczego Natsuki zniknął ale nie zrobi tego za darmo, po czym przewraca dziewczynę na podłogę i zaczyna rozpinać jej mundurek. Haruka nie stawia oporu bo uważa, że Satsuki to też Natsuki i na pewno nie zrobi jej krzywdy. Sytuację ratuje pojawienie się Ringo, który pyta ich co do diabła wyczyniają. Satsuki kłamie mówiąc, że Haruka zasłabła i próbował jej pomóc a Haruka zaświadcza nauczycielowi, że zaiste tak było.

20131229164043

GRUDZIEŃ

Haruka pyta Satsukiego gdzie on się pojawia kiedy ciałem rządzi Natsuki. Satsuki mówi, że znajduje się w głębokiej, głębokiej ciemności i nicości. Haruka mówi, że chciałaby by Satsuki także był szczęśliwy ale Sacchan sugeruje jej żeby zajęła się martwieniem o Natsukiego a nie o niego.

Wieczorem wracając przez ogród do internatu Haruka spotyka tajemniczego młodzieńca (czytaj Cecila). Cecil mówi Haruce, że jej dźwięk wydaje się błądzić a pieśni są duszą Agna po czym dodaje żeby kierowała się sercem i znika. 全然意味がわかりません

Haruka mówi Tomo-chan o swoim planie spotkania się w cztery oczy z Satsukim.Tomochika mówi jej, zżeby sobie nie żartowała i wzięła kogoś z ich wesołej grupki do towarzystwa. Haruka postanawia jednak zostać przy pierwotnej wersji swojego planu.

Haruka mówi Satsukiemu, ze chce przeprosić Natsukiego ale Sacchan mówi, że Nacchan już tu nie mieszka. Haruka mówi,  że przeciez Satsuki i Natsuki to ta sama osoba i chce go przeprosić bo jest jej przyjacielem i niezastąpionym partnerem. Satsuki jej przerywa, popycha na ziemię i robi się mało klawo. Satsuki mówi Haruce, że tylko on jest w stanie zrozumieć Natsukiego i nikt inny nie jest im potrzebny. Haruka ma chwilę bycia samicą alfa więc łapie Satsukiego za fraki i mówi mu żeby jej uwierzył bo ona będzie przy Natsukim zawsze. Satsuki ją odtrąca, Haruka prawie mówi co naprawdę czuje do Natsukiego ale zjawia się Syo, ktory opacznie rozumie całą sytuację i rzuca się Haruce na pomoc atakując Satsukiego kopniakiem. Satsuki zbiera się z ziemi i jest bardzo wkurzony, Syo dostaje łomot i krzyczy do Haruki żeby uciekała. Haruka mówi, że ona skończyła z uciekaniem a Syo ostatkiem sił wrzeszczy do Natsukiego że nie może go zmusić do pojawienia się ale niech przynajmniej wysłucha Haruki. Haruce włączają się po raz kolejny instynkty samicy alfa i mówi, że była szczęśliwa kiedy Natsuki jej powiedział co do niej czuje ale  chciała by spełniło się ich marzenie a nie żeby wyrzucili ich ze szkoły. A tak przy okazji to ona go też kocha. Satsuki pyta ja czy zgłupiała czy coś, bo co można lubić w takim tchórzu jak Natsuki, po czym dodaje, że Natsukiego nie rozumie nikt a już na pewno nie Haruka. Dziewczyna zaczyna płakać i mówi, że kocha go całego i będzie na niego czekać tak długo jak trzeba. Satsuki mówi, ze to bez sensu po czym ulatnia się kiedy pojawiają się Masato i Otoya.

Nadchodzi dzień świątecznej zabawy. Haruka czeka na Natsukiego ( chociaż bez większych nadziei). Zjawia się Satsuki, który informuje Harukę, że on przyszedł tylko popatrzeć i zaraz znika a tak przy okazji to Natsuki na pewno się nie zjawi. Haruka mówi, że ona i tak będzie czekać. Satsuki mówi że jej nie lubi i nie odda jej Natsukiego po czym przechodzi wewnętrzną walkę z Natsuki, który jednak chce się zjawić. Zmaganie wygrywa Satsuki, który mówi Haruce żeby weszła do środka nim się przeziębi. Dziewczyna mówi, że jeśli Satsuki ma ochotę iść to droga wolna ale ona czeka na Natsukiego. Haruka czeka aż do północy ale Natsuki się nie zjawia. Dziewczyna z zimna powoli traci czucie w palcach ale jej upór zostaje nagrodzony: zjawia się Natsuki. Chłopak mówi, że obserwował ją z głębokiej ciemności i jej głos w końcu do niego dotarł. Nacchan mówi, ze zawiódł ją na całej linii ale Haruka mówi, ze jej to nie przeszkadza bo go kocha i chce z nim być. Haruka i Natsuki wracają razem do internatu.

20140105145141

STYCZEŃ

Klasa A plus dodatek w postaci Syo zbierają się w pokoju chłopaków by wspólnie spędzić Sylwestra. Po północy Natsuki całuje Harukę w policzek co kończy się duża ilością 恥ずかしい ze strony Haruki i „patrz tylko na mnie” ze strony Natsukiego. Ekipa am grać w karty ale Natsukiego nie można odkleić od Haruki (za co zbiera ochrzan od Syo).

W szkole Natsuki wita Harukę buziakiem w policzek, co martwi resztę grupki co wszak „co powie dyrektor?!” ale dochodzą do wniosku, że lepiej nie ryzykować pojawienia się Satsukiego. Natsuki i Haruka ćwiczą kawałek końcowy ale Natsuki czuje,  że nie daje sobie rady. Dobija go jeszcze bardziej podejrzenie Syo, który stał się lepszy.Daje to Natsukiemu takiego kopa motywacyjnego, że ćwiczą z Haruką po nocach ale Natsuki dalej jest nieusatysfakcjonowany swoim wykonaniem. Zabawa trwa dopóki Natsuki z przemęczenia nie mdleje.  Shining zajmuje się chłopakiem i mówi, ze fizycznie się pozbiera ale jak to będzie psychicznie to nie wiadomo i lepiej żeby odpuścili chwilowo próby. Kiedy chłopak się budzi dominuje Satsuki, który jest wściekły na Harukę za to, ze pozwoliła Natsukiemu na taki chory wysiłek. Sacchan stwierdza, że nie może powierzyć jej Natsukiego i żeby szła w diabły. Haruka mówi, że się nie ruszy a Satsuki postanawia ćwiczyć zamiast Natsukiego by dać mu odpocząć.

Haruka przez kilka dni ćwiczy z Satsukim a na jednej z prób zasypia ze zmęczenia. Kiedy się budzi, Satsukiego nigdzie nie ma, za to zauważa, że chłopak przykrył ją swoja marynarką. Haruka mu ja oddaje i dziękuje ale Satsuki mówi, że to nie on ją przykrył  ale Nanami wie, że to był Sacchan. Na chwilę zjawia się też Natsuki, który przytula Harukę.

Haruka zasuwając szkolnym korytarzem trafia na Shininga, który mówi jej,że położenie Natsukiego jest bardzo trudne, bo jak tak dalej pójdzie do dusza mu się rozpadnie i Haruka musi to przezwyciężyć siłą miłości ale niech pamięta, że romans jest キンシキンシ po czym znika jak dym.

LUTY

Haruka dalej ćwiczy z Satsukim. Sacchan mówi jej że Natsuki przeżył traumę i uznaje że nie jest wystarczająco dobry w tym co robi, nie pomogło też, że wszyscy naokoło zdradzali jego zaufanie. Nadchodzi moment w którym muszą nagrać podkład muzyczny do utworu na ostatnią audycję. Haruka mówi Natsukiemu, że się denerwuje a chłopak mówi, że zna czar który sprawi że przestanie, po czym prosi ją by zamknęła oczy. Kiedy dziewczyna zamyka oczy Natsuki całuje jej powieki i mówi by przypomniała sobie ten moment gdy zacznie się stresować. Ryuuya pyta ich czy już skończyli tą scenę rodem z romansu i moga zacząć nagranie w końcu. Nagranie idzie im świetnie.

Po wyjściu z recording roomu Natsuki chwieje się a z kieszeni wypada mu rozbity zegarek. Haruka chce go podnieść ale Satsuki ją zatrzymuje. Haruka pyta co z Natsukim. Satsuki mówi, że nie za dobrze bo stał się świadomy jego obecności i jak tak dalej pójdzie to się załamie. Satsuki znika i Haruka nie spotyka żadnej z osobowości Shinomiyi przez następne kilka dni.

20140105174953

Haruka po trzech dniach odwiedza śpiącego ciągle Shinomiyę. Dziewczyna całuje Natsukiego i chłopak budzi się prosząc ją by przy nim została bo chce ją przytulić. Natsuki ją przytula i zasypiając prosi by nie odchodziła. Po pewnym czasie zjawia się Satsuki, który mówi że nie może zniknąć bo nie będzie miał kto bronić Natsukiego a milość Haruki może nie wytrzymać próby czasu. Satsuki mówi, że Natsuki od dziecka był zdradzany przez tych których kochał. Jak się okazuje Natsuki miał nauczycielkę skrzypiec która zawsze go chwaliła i zwracała się do chłopca Nacchan. Któregoś letniego dnia Natsuki zagrał jej utwór, który sam skomponował. Nauczycielka przywłaszczyła go sobie i zostawila Natsukiego, który nikomu nie wyjawił prawdy o całym zajściu. Ta zdrada sprawiła jednak, że uczucia chłopca zostały głęboko zranione i tak narodził się Satsuki. Imię Satsuki jest także tytulem utworu jaki stworzył Natsuki. Kiedy Natsuki mieszkał na południu całe dnie i wieczory spędzał budując zamki z piasku. Zamek z piasku i pełnia księżyca były dla niego najpiękniejszymi rzeczami jakie widział. Jednak o poranku fale zniszczyłu zamek. Uczucia z tym zwiazane Natsuki chciał przekazać w utworze jaki stworzył. Satsuki mówi, że kiedy nauczycielka zdradziła Nacchana chłopiec wymazał jej istnienie z pamięci a na jej miejscu pojawił się Satsuki, który miał chronić Natsukiego przed skrzywdzeniem.Rozbity zegarek jest prezentem właśnie od nauczycielki, który Nacchan dostał za pierwszy wygrany konkurs. Haruka mówi, że ona też będzie chronić Natsukiego. Satsuki mówi, ze kiedy pierwszy raz ją zobaczył to pomyślał, że bardzo przypomina tamtą kobietę ale że pomylił się w jej ocenie bo kiedy Natsuki spotkał Harukę to zaczął stawać się silniejszy. Haruka mówi, ze będzie chronić Natsukiego ale  że Satsukiego też lubi bo w końcu jest częścią Natsukiego ale Satsuki mówi, że zdawał sobie od samego początku sprawę, że kiedyś zniknie i wsytarczy, że Natsuki będzie szczęśliwy bo Satsuki jest tylko ulotną chwilą, zamkiem z piaksu zmywanym przez falę. Satsuki kontynuuje mówiąc, że jako cień Natsukiego nienawidził Haruki bo zagrażała jego istnieniu ale z upływem czasu Haruka coraz bardziej przyciągała go swoją osobowością. Sacchan prosi Harukę by chroniła Natsukiego ale dziewczyna mówi, ze będzie bronić ich obu. Satsuki ją przytula i prosi by na tą jedną chwilę była tylko jego i by o nim nie zapomniała. Haruka mówi, że zawsze będzie go pamiętać, Satsuki jej dziękuje po czym traci przytomność.

20140105174524

「俺は沙月。。。波がくれば儚く崩れ去る刹那の存在」

MARZEC

Haruka spotyka się z Natsukim w sali nagrań ale chłopak wygląda na bardzo przygnębionego. Dziewczyna głaszcze go po głowie i pyta go co się dzieje. Nacchan mówi, że nie może śpiewać bo czegoś mu brakuje. Haruka go przytula i mówi, że nie może zastąpić Satsukiego ale będzie przy nim tak długo jak może. Po chwili w sali zjawia się Syo, który oddaje Natsukiemu list od Satsukiego w którym prosi go był pełnią życia i był szczęśliwy bo w końcu ma przy sobie Harukę.

Dzień przesłuchania kończącego szkołę. Natsuki wychodzi na scenę i mówi Haruce, że idzie spełnić ich marzenie.

大恋愛END

Natsuki wygrywa przesłuchanie i wieczorem tego samego dnia zabiera Harukę na dach, gdzie pokazuje jej rożne konstelacje. Nacchan mówi, że swoją piosenką chciał przekazać jej wszystkie uczucia i jeśli one do niej dotarły to powie jej po raz kolejny co do niej czuje. Haruka mówi, ze dotarły a Natsuki wyznaje jej miłość po czym para całuje się przysięgając sobie wieczną miłość.

Na drugi dzień zostają wezwani do gabinetu Shininga, gdzie dyrektor jest skłonny spełnić jedno życzenie Natsukiego. Chłopak prosi o możliwość bycia z Haruką a dyrektor zgadza się bo w końcu to MIŁOŚĆ.

Po zakończeniu szkoły Haruka i Natsuki mieszkają obok siebie (wiec prawie jak razem). Od czasu do czasu Natsuki pojawia się w wersji wild.

20140105190530

恋愛END

Natsuki wygrywa przesłuchanie po czym porywa Harukę na dach gdzie wyznaje jej miłość i całuje.

20140106133729

友情END

Haruka idzie na grudniową zabawę z Satsukim. Podczas imprezy chłopak mdeleje i nie budzi się przez następne kilka miesięcy w zwiazku z czym Haruka współpracuje z Syo, którego zostawiła partnerka dla innej agencji, nad kawałkiem na zakończenie szkoły. Dwójka oczywiscie owoce swojej pracy prezentuje śpiącemu w szpitalu Natsukiemu. Dzień przed przesłuchaniem zjawia się Natsuki z tekstem「はい。。。僕ですよ」. Po przesłuchaniu trójka dalej ze sobą trzyma a od czasu do czasu życie urozmaica im エロ魔王Satsuki, który molestuje Harukę i od czasu do czasu Syo.

20140106142157

☆★☆ 

O gameplayu słów kilka. Poza częścią visual novel po każdym miesiącu mamy jakąś mini-grę. Są dwie wariacje gry rytmicznej, ktore nikomu obeznanemu z UtaPri Music nie powinny sprawić trudności. Problemy mogą sprawić dwie kolejne mini-gry. Pierwszą z nich są dwa testy z wiedzy o muzyce. Przyznaje się, że o muzyce to mam mniej więcej takie pojęcie jak o budowie rakiet i gierka sprawiała by mi problemy po polsku a co dopiero po japońsku. Na szczęście w internetach jest wszystko i po chwilowej panice udało mi się jakoś z nią zmęczyć. Druga z mini gier polega na uzupełnianiu luk w tekście którymś z zaprezentowanych słów. Ilość słów jakie się pojawiają zależy od tego jak wygląda nasz pasek inspiracji, który w obsłudze przypomina mi z braku innego porównania Nanaca Crash. Generalnie o ile gry rytmiczne są mega tak te dwie pozostałe powodowały włączenie się u mnie agresora. Tak poza tym to UtaPri wymiata. Natsuki był turbo kochany i nadal pozostaje moim ulubieńcem.

Co do następnych tekstów. Wątpie czy uda mi się coś zmęczyć przed połową lutego bo uczelnia mnie goni ze wszystkim,zaczął się nowy sezon animu a moje BD dalej nie ma 。・゚・(ノ∀`)・゚・。.

20140106140623

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s