Dot Kareshii III: Ankoku Kishi

2013-12-01 20_24_02-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

Przydupas tego Złego, czyli Ankoku Kishi (VA: Morikawa Toshiyuki).

ANKOKU KISHI

Po wybraniu questa Ankoku Kishi drużyna wyrusza w drogę. Maou pyta MC czy wybrała go dlatego, że uważa postacie w cieniu za urocze. MC odpowiada, że bardziej dlatego że Ankoku Kishi jakby nie patrzeć był jednym z jej towarzyszy na co rycerz deklaruje swoja lojalność wobec MC. Maou sarkastycznie zauważa, że jemu kiedyś też serwował podobne teksty. Ankoku Kishi odgryza się mówiać, ze nie służył mu dlatego, że lubił tylko miał w tym swój większy  cel. Maou w ciężkim szoku pyta go czy jest Mrocznym Rycerzem tylko z nazwy ale nasz Rycerz mówi mu żeby się przymknął i wyjawia swój prawdziwy cel: wskrzeszenie młodszej siostry, która po zakochaniu się w wampirze i przez to straciła duszę. Ankoku Kishi udało się odzyskać jej ciało ale nie duszę a próba rezurekcji w świątyni nie powiodła, przez co nasz Rycerz bardzo cierpiał na duszy ale ciągle nie tracił nadziei. W końcu doszła go pogłoska o magicznym przedmiocie będącym w posiadaniu Maou, który mógłby ją przywrócić do świata żywych. Ankoku Kishi wstąpił więc na służbę Maou, przeprowadził wywiad co do itemu i oczekiwał momentu w którym MC przygarnie go do głównej drużyny, co jednak nigdy nie nastąpiła bo dziewczyna olała questy postaci i tłukła moby a nasz biedny Rycerz czekał i czekał w powozie. Tyradę przerywa mu Maou stwierdzając, że on nigdy w życiu o takim przedmiocie nie słyszał. Ankoku Kishi mówi,ze item ma być w posiadaniu Królowej Wampirów- jednej z czterech zaufanych Maou. Maou od razu kojarzy o kogo idzie i wcale mu się to nie podoba.W międzyczasie drużyna dociera do wampirzej posiadłości.

Drzwi posiadłości otwierają się same a z wnętrza dobiega głos zapraszający naszych śmiałków do środka.  Maou mówi żeby byli ostrożni bo znając ją to w środku roi się od pułapek. Murabito sugeruje żeby trzymali się za ręce by się nie zgubić. Ankoku Kishi mówi, że każdy broni się sam ale on w drodze wyjątku będzie bronił MC.

2013-12-01 19_47_43-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

Po wejściu do środka wampirzyca kpi z Maou a MC ładuje się prosto w pułapkę z której ratuje ją Ankoku Kishi. Dziewczyna mu dziękuje, co wprowadza Mrocznego Rycerza w stan zawstydzenia. Maou robi mentalna notkę: Jego słabością są kobiety. Pojawia się i sama wampirzyca kpiąc z Maou. Slime nazywa ją przerażającą babcią. Wampirzyca stwierdza, że  przyprowadzili jej MC jako ofiarę ale Ankoku Kishi staje w obronie dziewczyny i mówi reszcie drużyny by się odsunęli bo on się krwiopijczynią zajmie. Wampirzyca jednak szybko używa na nich magii lodu przez co Ankoku Kishi zmienia plan i ustawia resztę PT na pozycjach bojowych: Murabito ma leczyć, Slime i jego koledzy mają tarczą chronić MC kiedy on i Maou zaatakują wampirzyce. Wkrótce okazuje się, że ofensywna magia Maou na wampirzyce nie działa bo oboje są dziećmi ciemności, przez Maou zmuszony jest przejść do defensywy. Drużyna zbiera jednak baty od wampirzycy, która następnie zbliża się do MC mówiąc jej, że siostra Ankoku Kishi też stawiała opór. Mroczny Rycerz zasłania MC sobą i dzięki temu chwalebnemu czynowi przebudziła się w nim krew sprawiedliwych a jego miecz stał się Świętym Mieczem, którym Ankoku Kishi pokonał wampirzycę.

2013-12-01 20_16_12-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

Po królowej krwiopijców zostaje klejnot, który po bliższych oględzinach Maou okazuje się nie być kamieniem wskrzeszenia a klejnotem tworzącym z ofiar wampirów marionetki bez dusz. Drużyna pyta więc co się stało z prawdziwym itemem a Maou dochodzi do wniosku, że ta pogłoska to jeden wielki pic na wodę, taki przedmiot nigdy nie istniał a wampirzaki użyły plotki by ściągać sobie darmową wyżerkę w postaci podróżników i awanturników. Ankoku Kishi stwierdza jednak, że nie ma dymu bez ognia i może gdzieś w świecie taki przedmiot jednak istnieje.Następnie mówi MC, że pierwszy czas od dawna przestał żyć tylko własną dumą i chęcią wskrzeszenia siostry a to wszystko właśnie dzięki niej. Prosi też dziewczynę by kroczyła razem z nim ścieżką sprawiedliwości w celu stworzenia świata pokoju. Sliem pyta go czy coś mu się stało bo totalnie zmieniła mu się osobowość. Drużyna ostatecznie rusza do zamku Maou nie dając Rycerzowi dokończyć swojej kwestii.

W zamku MC rozmawia z Maou o powrocie do domu, po czym udają się na ucztę gdzie MC gada z upity Rycerzem i mówi mu, ze tak są towarzyszami. W rozmowie z kami-meido dziewczyna stwierdza, że na Ankoku Kishi można polegać.

Rano drużyna zbiera się w głównej sali zamku i Ankoku Kishi pyta MC co ona dalej planuje.Dziewczyna mówi, że nie wie a Mroczny Rycerz trochę żartem rzuca, że mogą poszukać reszty bohaterów, chociaż wtedy on pewnie znowu spędzi resztę czasu w powozie. Na koniec Ankoku Kishi mówi MC, że chce ja chronić tak jak chroniłby swoją siostrę i stanie się dla niej silniejszy, tym razem jako dobry rycerz. Po chwili pojawia się magiczny portal mający zabrać MC do jej świata.

GOOD END

Ankoku Kishi w świecie MC produkuje się nad poprawieniem CV. Rycerz nie może znaleźć pracy bo w świecie dziewczyny nie ma potworów, których eliminacją się trudnił. Ponadto Ankoku Kishi w swoim CV chwalił się wszystkimi możliwymi morderczymi technikami, co jednak nie sprawiło, że pracodawcy pchali mu się do domu drzwiami i oknami.MC i Ankoku Kishi zapisują też jego imię w kanji jako: 安国黃志. Kończąc poprawki Ankoku Kishi mówi, że MC jest dla niego jak ukochany mędrzec. Ankoku Kishi zbiera się do wyjścia by zanieść nowe CV i na do zobaczenia całuje MC.

2013-12-01 20_52_52-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

NORMAL END

W świecie Unlimited Quest pojawił się nowy kontynent na który wraz z wyprawą wybierają się Ankoku Kishi i MC. Rycerz mówi dziewczynie, że jeśli nie chce z nim wyruszyć to on to zrozumie. MC mówi, że chce z nim iść a Rycerz mówi że jest światłem jego życia i będzie bronił jej do ostatniego tchnienia (*´艸`*).

2013-12-01 21_08_35-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

★☆★

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom udało mi się dziś skończyć jeszcze jednego bohatera. Ankoku Kishi był uroczy (♥ω♥). Jutro w godzinach nocnych powinien pojawić się Maou.

Jedna myśl w temacie “Dot Kareshii III: Ankoku Kishi

  1. Nie wiedziałam czego oczekiwać po Ankoku Kishi a tu proszę, taka przyjemna postać .A. Z niecierpliwością jednak czekam na Maou! o(≧∇≦o)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.