Dot Kareshi III: Slime

2013-12-01 15_04_34-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

Mob-chara numer 2: Slime (VA: Naozumi Takahashi).

SLIME

Po wybraniu Slime’a drużyna wyrusza na questa. Ankoku Kishi i Murabito jęczą żeby pospieszyć się z tym questem i zabrać za ich. Maou martwi się, że jeśli jego podwładni zobaczą go w takim towarzystwie to nie będzie miał z nimi życia. Slime mówi im, żeby się nie przejmowali szczegółami tylko ruszali w drogę a MC prosi o to by trzymali się za ręce. W końcu Ankoku Kishi zadaj bardzo ważne pytanie: gdzie my do diabła idziemy? Slime mówi, że idą do jaskini w pobliżu jeziora, którą zamieszkuje. Członkowie drużyny zauważają, że MC tych slime’ów to na setki tłukła a nasz Slime cieszy się bo mógł ciągle ją spotykać i na pewno łączy ich czerwona nić przeznaczenia.

2013-12-01 15_13_20-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

Drużyna przybywa do jaskini Slime a ten pyta jak im się jego mieszkanko podoba, po czym słyszy, że mokro, niekomfortowo a Maou wprost stwierdza, że koszmarnie. Slime mówi, ze bardzo chciał spotkać MC, bo w momencie w którym osiągnęła wyższe levele to zaczęła używać itemów odpędzających nisko levelowe moby a on przez to czuł się samotnie i codziennie płakał. Na koniec Slimem mówi MC, ze powinni zostać jednym ponieważ nie chce się z nią rozstawać i nadeszła pora na GATTAI.

2013-12-01 15_29_58-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

Maou stwierdza, że oni w takim razie są im niepotrzebni. W chwilę później w jaskini pojawia się całe stado slime’ów a MC usiłuje dać nogę ale Slime nie odpuszcza. Jak się okazuje stanie się jednym w rozumieniu slime’ów oznacza bycie przez nich wchłoniętym. Drużyna usiłuje pomóc MC ale slime’ów jest zbyt dużo w związku z czym do akcji wkracza Maou ze swoją najpotężniejszą magią i wypala slime’y. MC przetrwała dzięki ścianie w którą zamieniły się slime’y oraz dlatego, że Maou wstrzymał swoje zapędy piromana w jej otoczeniu. Ankoku Kishi stwierdza, że MC jest bez obrażeń ale też i bez ubrania. Maou będąc prawdziwym gentlemanem oddaje jej swój płaszcz. Slime płaczliwym głosem pyta dlaczego mu przerwali skoro był tak blisko wchłonięcia MC i późniejszego podziału. Towarzysze tłumaczą mu, że ludzie nie są organizmami jednokomórkowymi jak on i nie mogą się dzielić. Slime przeżywa szok i pyta dlaczego nie powiedzieli mu tego wcześniej, po czym stwierdza, że jeśli nie może stać się jednym z MC to chciałby jej przynajmniej towarzyszyć bo tak bardzo ja kocha. MC się zgadza a Slime pyta czy może ją od czasu do czasu objąć tym razem bez rozpuszczania ubrania. Drużyna stwierdza,  że quest wykonany a Maou w ramach specjalnego  wyjątku zaprasza ich do zamku na ucztę.

2013-12-01 15_09_44-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

W zamku MC rozmawia z Maou o swoim ewentualnym powrocie a następnie udaje się razem z nim na ucztę. W trakcie uczty MC rozmawia ze Slimem i stwierdza, że będzie jej smutno przy rozstaniu. Po skończonej imprezie dziewczyna spotyka Kami-meido a w łaźni Murabito. Wracając z łaźni spotyka Slime’a, który mówi,  że w sumie mógł ją wchłonąć, MC się bulwersuje a Slime mówi, że tylko żartował.

Rano pojawia się magiczne światło, które usiłuje zabrać MC do domu.

GOOD END:

Slime przybywa do świata MC. MC usiłuje się uczyć ale Slime chce żeby się z nim pobawiła bo granie w shiritori z własnym  klonem mu się znudziło. Kiedy MC nie reaguje Slime grozi jej, że rozpuści jej ubranie. MC wstaje z krzesła i udaje się do łazienki ale Slime mówi, ze nawet jeśli go tam zamknie to on zamieni się w ciecz i przesmyknie pod drzwiami. Ku jego przerażeniu MC wraca z suszarką a Slime mówi, że strasznie mu dokucza. MC w końcu lituje się nad nim i zabiera go na wycieczkę do oceanarium. Slime stwierdza, ze to bardzo jego klimaty i chciałby z MC イチャイチャi ドロドロ ale dziewczyna grozi mu, że jeśli zrobi coś takiego to nie weźmie go już nigdzie. Niepocieszony Slime mruczy coś do siebie a gdy MC pochyla się usłyszeć o co mu chodzi Slime ją całuje.

2013-12-01 16_25_13-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

NORMAL END:

MC budzi się w jaskini Slime’a. Slime tłumaczy jej, że zatrzymał ją w świecie gry i wraz ze swoimi pobratymcami przeniósł do jaskini bo straciła przytomność. Slime mówi MC, że mogą ruszyć w podróż na poszukiwanie itemu, który pomoże im w bezbolesnym zostaniu jednym. MC mówi mu, że nie chce opuszczać jaskini bo się boi. Slime odpowiada, że przy nim nie będzie się musiała o nic martwić bo on się o nią zatroszczy. MC jest senna i zasypia na kolanach Slime’a.

2013-12-01 16_54_13-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅲ~やみのはなよめ~

★☆★

Chcę takiego おとうと jak Slime (*´▽`*). Bałam się, że Slime będzie mnie irytował ale okazał się być bardzo uroczym jednokomórkowcem. Ankoku Kishi powinien się pojawić koło środy (jeśli uczelnia  mnie nie wykończy po drodze( ´Д`)=3) a Maou koło czwartku/piątku. Ankoku Kishi już jest a gwoźdź programu, czyli Maou powinien się zjawić jutro w godzinach nocnych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.