Diabolik Lovers More, Blood: Kanato

20131027170709

Po prawie miesiącu  udało mi się (jakoś) przebić przez ścieżkę Kanato w More, Blood, więc nie przedłużając zapraszam do czytania.

☆★ KANATO ☆★

DARK

Prolog: Mały Kanato śpiewał Cordelii kiedy ta była zajęta puszczaniem się z Richterem. Przeskok do teraźniejszości: Yui słucha jak Kanato śpiewa Scarborough Fair ale Kanatan przerywa swoje pokazy wokalne i mówi Yui żeby przestała się na niego gapić, po czym zabiera się do ssania jej krwi. Yui jakoś specjalnie się nie opiera przez co Kanato stwierdza, że takie picie po dobroci jest mało fajne i mówi Yui, żeby zaczęła się stawiać opór bo robi się to nudne. Dziewczyna prosi go żeby przestał na co Kanato odpowiada, że jeśli jej się to nie podoba to może spróbować się wyrwać ale jest tylko bezsilną istotą.

01: Yui zauważa, że Kanato jest czymś zmartwiony. Po głębszych oględzinach dziewczyna zauważa, że oczko Teddy’ego  odpada. Yui mówi Kanato, że może misiowi przyszyć oko na co wampir reaguje napadem wściekłości, bo jak Yui mogła nawet zasugerować, że dotknie Tedziaczka. Dziewczyna tłumaczy Kanato, że jeśli nie przyszyje mu tego oka to mu całkiem odpadnie. Kanato w końcu zgadza się na operację. Kiedy Yui wraca z zestawem do szycia Kanato mówi jej, że on odczuwa ten sam ból co misiek i oznajmia Yui, że jeśli zrobi coś nieuprzejmego wobec Teddy’ego to zabije ją na miejscu. Zestresowana dziewczyna z nerwów dziabnęła się igłą w palec. Kanato zapytał ją czy może się ukłuła. Yui mówi, że owszem ale to nic wielkiego i na pewno nie ubrudzi Teddy’ego. Kanato poczuł jednak jej krew i zabrał się za picie krwi dziewczyny, wiec chwilowo akcja >>Misiek<< została odroczona.

02: Yui próbowała wziąć prysznic i nuci sobie pod nosem. W tym momencie  zjawił się Kanato, pytając ją co robi. Dziewczyna zgodnie z prawdą odpowiedziała, że planuje się umyć na co Kanato reaguje kolejnym wybuchem gniewu pytając ją czy ma go za idiotę. Jak się okazuje Kanato miał na myśli melodię którą Yui nuciła ( Scarborough Fair). Wampir wkurza się jeszcze bardziej bo uważa, że Yui sobie z niego kpi nucąc ten utwór i postanawia zmiażdżyć jej gardło, żeby więcej się nie odzywała. Ostatecznie Kanato wpada na to, że wypicie jej krwi prosto z gardła będzie lepszą karą. Yui go przeprasza a Kanato jej odpuszcza wymuszając jednak na niej obietnicę, że nigdy nie będzie tej tego utworu nucić.

03: Yui piecze magdalenki i myśli sobie, że kiedy Kanato poczuje ich zapach to pewnie się zjawi. Kiedy wampir  się pojawia Yui reaguje prostym: Wow, rzeczywiście przyszedł! Kanato pyta ją czy coś mówiła, Yui kierując się resztkami instynktu samozachowawczego mówi, że nie nic ale jeśli Kanato ma ochotę to mogą razem zjeść jej wypieki. Kanato oczywiście na brak wytłumaczenia Yui się wkurza mówiąc jej, że pewnie coś złego o nim mówiła skoro nie chce się przyznać. W końcu Yui przyznaje, ze po prostu myślała, że zapach ciastek zwabi Kanato do kuchni. Wampir po tym oświadczeniu zabiera się za ssanie krwi z dziewczyny.

04: Yui przychodzi do pokoju Kanato i zauważa, że ma on koszmar. Nim jednak dziewczyna zdążyła go obudzić wampir obudził się sam i na dzień dobry wyskoczył na nią z pytaniem co ona sobie wyobraża i co robi w jego pokoju. Yui usiłuje wcisnąć mu kit o tym, że czegoś zapomniała. Kanato łapie się na to i mówi, że tym razem jej odpuści, dziewczyna jednak (jak ostatnia kretynka) pyta go co mu się śniło. Kanato ma kolejny napad gniewu, który kończy się piciem krwi z warg Yui w celu jej uciszenia.

05: Yui wraca do swojego pokoju, żeby odpocząć. Pech chce, że spotyka Kanato, który agresywnie pyta ją z czyjego pokoju wraca. Yui reaguje jednym wielkim WTF i tłumaczy Kanato, że jak porządna kobieta siedziała w kuchni. Dziewczyna zauważa, że Kanato chodzi coś ostatnio strasznie poirytowany i  pyta go co się  z nim dzieje. Wampir ma kolejny napad wściekłości na temat tego jak to Yui jest szmatą i go zdradza. Dziewczyna zapewnia go o swojej wierności i prosi by jej uwierzył. Kanato na chwilę się uspokaja i wpada na prosty sposób upewnienia się, że Yui go nie zdradzi: wystarczy pozabijać innych braci, to nie będzie miała okazji do zdrady. Kanato mówi, że do tego przedsięwzięcia będzie mu potrzebna krew Yui i dzięki temu zostanie ona jego wspólniczką.

06: Yui wraca do rezydencji Sakamakich cała mokra przez nagły deszcz. Po wejściu do domu wita ją Kanato, mówiąc jej że strasznie wygląda i brudzi cały dom. Dziewczyna mówi, że jak tylko się przebierze to posprząta. Kanatan odpowiada, że w drodze do łazienki upierdoli stół ubrudzi resztę domu i może się przecież rozebrać tutaj i przejść  nago do łazienki. Yui oczywiście guzdrze się niemiłosiernie więc Kanato pomaga jej się rozebrać co kończy się ssaniem.

20131027212404

07: Zaczyna się FABUŁA. Yui w bibliotece spotyka Azusę, więc próbuje dać nogę. Azunyan rusza za nią w pogoń ale przewraca się po drodze. Yui ma chwilę bycia dobrą Samarytanką, co kończy się tym, żee Azusa próbuje wciągnąć ją w swoje maso ale pojawia się Kanato i zabawę przerywa, mówiąc Azusie, żeby szedł sobie w pizdu. Azunyan stosuje się do zaleceń Kanatana. Kanato mówi Yui, że ma z Azusą nigdy więcej nie rozmawiać, po czym pije jej krew.

08: Yui ma parszywego pecha i znowu trafia na Azusę. Azusa mówi jej, że wczorajszą ranę nazwał Eve i chodzi mu tu o Yui, bo ona wielu rzeczy o sobie nie wie. Azusa prosi by Yui by dała mu się napić jej krwi. W międzyczasie do drzwi sali w której Azusa zamknął się z Yui, dobija się Kanato. Z ssania nici ale Azusa na pożegnanie funduje Yui ranę przy użyciu noża,po czym nazywa ranę swoim imieniem. Azusa się ulatnia a do sali wpada wściekły Kanato i pyta czy ta rana Yui to wina Mukamiego.

09: Yui nie może zapomnieć o tym, co powiedział jej Azusa. Niewesołe rozmyślania przerywa jej Kanato, który oświadcza, że jeśli Azusa wypije choć kropelkę jej krwi to Kanato ją zabije. Ale jak to mówią: strzeżonego Pan Bóg strzeże, więc Kanato napuszcza na Yui gestapo obserwatora w postaci pluszowego miśka w którym urzęduje tsukaima. W ten sposób pojawia się bliźniaczy brat Teddy’ego- Daddy. Yui ma słuchać jego rozkazów tak jakby wydawał je Kanato we własnej osobie.

10: W szkole Yui maca Daddy’ego i stwierdza, że wygląda on jak zwykły pluszak. W klasie pojawia się Azusa i jak porządne maso zaczyna rozprawiać o ranach i proponuje Yui, że stworzy jej nowych „przyjaciół”. Yui próbuje uciec ale Azusa mówi, ze dziś przyszedł tylko porozmawiać ale zauważa miśka-tsukaime i stwierdza, że  miśkowi zazdrości tego, że może patrzeć jak Yui cierpi bo ból i cierpienie to oznaka bycia żywym. Mukami obiecuje Yui, że sprawi, że dziewczyna będzie wolna. Tą uroczą pogawędkę przerywa pojawienie się wkurzonego Kanato, który przegania Azusę i aby się uspokoić pije krew Yui.

20131027215651

Epilog: Retrospekcja. Cordelia dostaje od swoich adoratorów liczne prezenty. Jednym z nich jest pluszowy miś z którego wampirzyca nie jest jednak zadowolona, więc oddaje go Kanato. Mamuśka roku prosi Kanato, żeby jej coś zaśpiewał bo skoro Karl Heintz lubi śpiew Kanatana to ona też go lubi. Teraźniejszość. Yui podsłuchuje jak Kanato śpiewa, co naszego wampierza strasznie wkurza. Dziewczyna mówi mu, że po prostu lubi słuchać jego śpiewu i jeśli Kanato pozwoli to chciała by go posłuchać. Sakamaki mówi jej, że nie ma takiej opcji po czym odchodzi.

MANIAC

Prolog: Mały Kanato robi dla Cordelii kartkę ale rozcina sobie dłoń nożyczkami, po czym idzie z tym do mamusi. Cordelia mówi mu, żeby się nie zbliżał bo upaprze jej sukienkę, wysyła za to wampirka do jednej z pokojówek by go opatrzyła a sama robi odwrót w towarzystwie Richtera. Laito jak porządny brat radzi Kanato, by pociął się głębiej jeśli chce zwrócić na siebie uwagę Cordelii. Teraźniejszość. Kanato ma koszmar z którego budzi go głos wołającej go na obiad Yui. Wampir mów jej, że chce się napić jej krwi, co niezbyt się dziewczynie podoba. Kanato oskarża ją o egoizm i pyta co ona kombinuje, skoro powiedziała mu, że lubi jego śpiew. Wampir wściekł się tak bardzo, ze uderzył Yui w głowę książką rozcinając jej czoło, po czym pomimo jej oporu zabrał się za wylizywanie jej krwi. Na koniec zaczął Yui podduszać ale dziewczyna wyrwała się co rozsierdziło go jeszcze bardziej.

01: Yui wracając do domu spotyka Azusę, który chce z nią porozmawiać. Dziewczyna usiłuje go olać ale Azusa łapie ją za rękę, żeby czasem mu nie uciekła. Pojawia się Kanato, któremu cała sytuacja wybitnie się nie podoba i postanawia pokazać Azusie co czeka gości kręcących się wokół JEGO Yui. Yui subtelnie daje Azusie znak, żeby wiał póki może bo nie wiadomo co odbije Kanato. Kanato się oczywiście o tą interwencję Yui strasznie wścieka, bo jest przekonany, że Yui woli Azusę od niego ( w tym momencie też bym o wolała). Yui próbuje mu wytłumaczyć, że wcale nie chciała z Azusą rozmawiać ale Kanato odpowiada, że gdyby rzeczywiście tak było to nie szlajała by się sama po ciemnych zaułkach. Na koniec Sakamaki popycha Yui w błoto i stwierdza, że taka żałosna Yui to całkiem niezły widok i podaje jej chusteczkę, żeby wytarła sobie szyję bo Kanato chce sprawdzić czy po takim upokorzeniu jej krew smakuje inaczej. PROTIP: nie smakuje.

02: Yui siedzi na szkolny dachu i ma zawias co wykorzystuje Azusa mówiąc jej żeby z nim poszła i zaczęła o myśleć o sobie. Nim Yui udaje się dowiedzieć czegoś więcej, zjawia się Daddy a Azusa znika. Pojawia się za to Kanato i wydziera się na Yui, że dalej nic się nie nauczyła. Daddy zdał Kanato raport o tym, że Yui próbowała uwieść Azusę. Dziewczyna próbuje się tłumaczyć, że to nie tak  i tsukaima musiał się pomylić bo na dachu jest ciemno. Kanato oznajmia jej, że to nie możliwe i że popełniła dwa grzechy: 1) okłamała Kanato 2) pomówiła Daddy’ego. Kanato w związku z tym musi ją ukarać poprzez wypicie jej krwi.

20131027221049

03: Yui wybiera się na wycieczkę do gabinetu pielęgniarskiego, bo coś słabo się czuje. Zamiast pielęgniarza w gabinecie znajduje się Azusa, który sobie krwawi. Yui mówi, że trzeba by to opatrzyć albo coś ale kiedy się za to zabiera zjawia się wkurzony Kanato. Dziewczyna pyta czy się o nią martwił (naiwna) ale Kanato tylko się bardziej wkurza. W całej zadymie Yui rozcina sobie rękę, którą wylizuje jej Azusa. Kanato ma turbowkurwa rzuca Azusą o ścianę a kiedy Yui krzyczy imię Azusy a nie jego, zaczyna płakać, bo dziewczyna nie dość, że pozwoliła Azusie posmakować swojej krwi to jeszcze odważyła się wypowiedzieć imię innego w  obecności Kanato. Na koniec Yui przeprasza Kanato a on wysysa krew z miejsca, które zbrukał Azusa i mówi, że jeśli coś takiego się powtórzy to on ją zabije.

04: Yui spotyka Reijiego, który szuka Kanato. Reiji mówi dziewczynie, żeby go poszukała i  przyprowadziła. Po długich poszukiwaniach Yui znajduje Kanato w sali muzycznej, gdzie śni mu się koszmar. Kiedy wampir się budzi dziewczyna mówi mu, że Reiji chciał go widzieć ale Kanato chce się napić jej krwi na co ona nie ma ochoty. Kiedy jednak Yui zostawia Kanato, ten zaczyna płakać i szantażować ją emocjonalnie ( bo wszyscy go zostawiają i Yui nie obchodzi co się z nim stanie). Yui próbuje go pocieszyć, co kończy się tym, że Kanato ją łapie i wysysa krew.

20131116165135

05: Daddy ciągle nadzoruje Yui, więc dziewczyna postanawia mu zwiać, żeby mieć trochę czasu dla siebie. Zjawia się jednak Kanato i mówi jej,  że próba ucieczki przed Daddym to jak próba ucieczki przed nim. Nasza para wraca do domu, gdzie Kanato zamyka Yui w sali tortur. Kanato mówi jej, że jest głupia i jeśli nie może wbić sobie do pustej główki czego jej nie wolno to on nie ma innego wyjścia jak nauczyć jej ciało posłuszeństwa. Ale Kanato nie jest okrutny, pozwala Yui wybrać sobie torturę po czym zabiera się do ssania jej krwi.

06: Yui siedzi w klasie i myśli o tym jak bardzo nie chce wracać do domu ale w sumie w klasie inwigiluje ją Daddy, więc nie ma jakiejś wielkiej różnicy (Kanato ma lepszy system inwigilacji niż komuchy). Po jakimś czasie dziewczyna dochodzi do wniosku, ze cały dzień Kanato nie widziała i zaczyna się martwic czy nic mu się nie stało. W tym momencie pojawia się Ayato od którego Yui dowiaduje się, że Kanato jest w gabinecie pielęgniarskim. Dziewczyna udaje się tam i daje  charczącemu i osłabionemu wampirowi napić się krwi, by mu ulżyć w cierpieniach.

07: Yui spotyka w salonie Kanato. Wampir siedzi i krwawi z rany, którą sam sobie zadał. Yui pyta się co on sobie zrobił i generalnie WTF. Kanato mówi, ze chciało mu się tak strasznie pić, że postanowił napić się własnej krwi ale ona ma obrzydliwy smak. Yui zabiera się za opatrywanie go ale Kanato wpada w histerię i mówi jej, że ta cała jej troska to tylko gra. Dziewczyna mówi, że jeśli się widzi kogoś rannego to naturalne jest martwienie się o niego. Kanato mówi jej, ze jego matce było to obojętne, zabrania Yui zbliżania się do siebie i grozi jej śmiercią więc dziewczyna ucieka. Yui spotyka Laito i mówi mu jak wygląda sytuacja na co Fedora odpowiada, że wampir od byle gówna nie umrze i nie musi się martwić o Kanato, za to powinna martwić się o siebie, bo Kanato wciąga ją w swoją ciemność. Na koniec dodaje, że pewnie nie zmieniłoby się to nawet gdyby wybrała kogoś innego. Po powrocie do swojego pokoju Yui dochodzi do wniosku, że czas brać nogi za pas ale nim udaje się jej coś zdziałać w tym kierunku zjawia się Daddy i dziewczyna odpuszcza.

08: Kiedy Yui wyrzuca śmieci zjawia się obok niej Azusa i mówi jej żeby uciekała bo nie wygląda na szczęśliwą. Mukami mówi jej też by porzuciła Kanato i wybrała jego. Yui stwierdziła, ze skoro Kanato kazał jej spadać to równie dobrze może iść z Azusą. Kiedy zjawia się Daddy dziewczyna prosi go by przekazał Kanato wiadomość: jeśli Kanato chce tylko jej krwi to ona nie wraca do domu Sakamakich. Amen. Po chwili jednak zjawia się z wrzaskiem Kanato  i atakuje Yui werbalnie zarzucając jej, że będzie z byle kim byle by ten ktoś okazał jej dobroć (no, shit Sherlock). Daddy i Teddy łapią nogi Yui by nie mogła uciec ale Azusa uwalnia ją rzucając Teddy’ego do pieca ( jedna z tych zabawnych scen). Azusa i Yui uciekają a Kanato wrzeszczy, że nigdy tego nie wybaczy.

09: Yui podczas ucieczki z Azusą, mówi mu, że wraca bo się martwi o Kanato. Azusa jej na to nie pozwala za to zabiera się za wysysanie krwi Yui. Zjawia się jednak Kanato i obija buźkę Azusie, mówiąc, że go zabije. Yui prosi Kanato by tego nie robił ale wampir odpowiada, że jeśli będzie go kryć to sama oberwie. Po powrocie do rezydencji Sakamakich Kanato zaciąga Yui do sali tortur, gdzie zakuwa ją w kajdany i wysysa jej krew tak bardzo, że dziewczyna dwa razy traci przytomność. Yui przeprasza go za Teddy’ego a Kanato ją zostawia samą sobie.

10: Yui prosi Kanato, żeby ją wypuścił ale Kanato oświadcza, ze nie ma takiej opcji. Yui zastanawia się co stało się z Azunyanem a Kanato stwierdza, że Yui jest bardzo lubieżna. Yui błaga Kanato by już więcej jej nie gryzł ale wampir stwierdza, że będzie ją dalej trzymał w piwnicy. Dziewczyna pyta go dlaczego jej to robi. Kanato mówi, ze irytuje go w niej wszystko: jej głos, jej oczy, smak jej krwi i ogólnie ciągle o niej myśli i odczuwa pragnienie a nie wie jak sobie z tym poradzić.Na koniec pyta Yui czy to wszystko to jakiś szatański plan Azusy ale dziewczyna mówi mu, że ma pomysły jak goście w foliowych czapeczkach. Kanato wpada na genialny pomysł pozbycia się Azusy po czym zostawia Yui i wychodzi.

Epilog: Retrospekcja. Kanato cały upaprany krwią śpiewa Scarborough Fair, kiedy pojawia się Cordelia, pyta co mu się stało i mówi, ze zaraz go opatrzy. Pojawia się jednak służąca z informacją o powrocie Karla Heintza więc Cordzia leci do niego jak  Lassie. Kanato zostawiony sam sobie mówi Teddy’emu, że misiek musi z nim zawsze być. Yui budzi się w swoim pokoju ze snu o Kanato a w jej pokoju zjawia się Laito, który mówi, ze przyniósł ją tutaj na prośbę Kanato. Dziewczyna pyta go gdzie jest Kanato, bo boi się, ze poszedł zrobić kuku Azusie. Laito mówi, że Kanato jest w parku razem z Azusą. Yui biegnie do ogrodu. Na miejscu Azusa mówi Kanato, że są do siebie podobni i dlatego nigdy nie dojdą do porozumienia. Kanato się strasznie o to wścieka, tym bardziej, że Azunyan mówi mu, że nigdy nie będzie miał Yui. Kanato mówi mu, że chyba coś brał bo Yui cała należy do niego. Azusa pyta go czy jest tego pewien a Kanato grozi mu śmiercią.Yui zasłania sobą Azusę i mówi Kanato, że jeśli koniecznie chce kogoś skrzywdzić to niech to będzie ona. Gniew Kanato osiąga masę krytyczną i wampir wkurzony na maksa odchodzi. Azusa mówi Yui, że zrobiła coś bardzo niebezpiecznego i pyta ją czy aż tak bardzo martwi się o Kanato. Dziewczyna mówi mu, że Kanato po prostu cierpi a te napady wściekłości to sposób na radzenie sobie z tym. Azusa mówi jej, że Kanato jest jak zraniona bestia i że są do siebie podobni, kiedy jednak Yui pyta go czy ma jakiś pomysł jak pomóc Kanato,  Azusa odchodzi.

20131116201912

ECSTASY

Prolog: Retrospekcja. Kanato patrzy jak Cordelia flirtuje z Richterem, matka jednak totalnie nie zwraca na niego uwagi. Cordelia zajmuje się Richterem a Kanato romansem swojej dłoni z nożem. Koniec końców Kanato zalicza upadek z dachu na którym się znajdują ale Cordelia nawet tego nie zauważa. Teraźniejszość. Kanato ma znowu napad wściekłości i tłucze całą zastawę w salonie, za co zbiera ochrzan od Reijiego. Reiji zauważa jednak, że jego biadolenie nic nie daje więc się z salonu zmywa a w międzyczasie Kanato ma załamanie nerwowe. Yui usłyszała hałas dobiegający z salonu ale kiedy do niego weszła w środku było a ciemne a jedynym dźwiękiem było chlipanie Kanato. Yui pyta co mu się stało ale Kanato wrzeszczy, ze to jej wina, że ciągle chodzi poirytowany i próbuje udusić dziewczynę. Yui zastanawia się co powoduje, ze wampir tak bardzo cierpi i co może zrobić by mu pomóc. Kanato dalej ja dusi i pyta czy chce by ją zabił na co Yui odpowiada, że jeśli to go usatysfakcjonuje to droga wolna. Kanato nie może uwierzyć temu co słyszy, węszy w tym jakiś podstęp a na koniec stwierdza, że jej nie ogarnia i ucieka.

20131116213933

01: Yui siedzi w łazience i ogląda siniaki na szyi mejd baj Kanato. Przemyślenia nad tym dlaczego pozwoliła mu na to przerywa wejście wampira. Kanato się do niej nie odzywa wiec Yui po uaktywnieniu skilla SURVIVAL próbuje uciec ale Kanato ją zatrzymuje i pyta czy chce przed nim uciec. Yui oczywiście mówi, że nie, wcale. Kanato wymusza na niej przysięgę, że rzeczywiście tak było po czym komentuje jej blednący siniak. Na koniec dodaje, że ma dla niej prezent, którym jest naszyjnik jaki funduje jej wysysając krew i zostawiając ślady po pocałunkach.

02: Yui w szkolnej bibliotece znajduje książkę, którą zawsze chciała przeczytać ale zawsze była wypożyczona (znam ten ból). Dziewczyna postanawia trochę poczytać ale na jej nieszczęście ignoruje przez to Kanato. Kanatan czuje, że książka stanowi dla niego zagrożenie więc puszcza ją z dymem prawie jak Hitler i jego kumple. Na koniec zabiera się za wysysanie krwi Yui ale dziewczyna tak bardzo mu zrzędzi żeby przestał, że Kanato zalicza ragequita.

03: Rodzinna kolacyjka an której jednak brak Kanato. Yui jak porządna waifu idzie po niego ale Kanato wcale się ten nalot na pokój nie podoba, pomimo, że dziewczyna przynosi mu zupkę. Zupka potem ląduje na nodze Yui a Kanato zabiera się za dezynfekcje i schładzanie sparzonego miejsca własnym językiem. Oczywiście za darmo na tym świecie można najwyżej dostać po mordzie, wiec Kanato spodziewa się odpowiedniego podziekowania.

04: Ktoś dobija się Yui do pokoju w środku nocy. Dziewczyna próbuje to zignorować ale ostatecznie otwiera drzwi za którymi znajduje się Kanato. Wampir pyta co tak długo a Yui mówi, że nie wiedziała kto to może być o tej porze.Kanato stwierdza, że skoro spodziewała się kogoś innego to powinien ją ukarać, po czym przywiązuje ją do łóżka lina i zabiera się za ostre ssanko.

05: Yui idzie do bawialni, gdzie  w bilard grają Ayato i Laito. Oba wampiry oferują, że nauczą ją grać a Yui się zgadza. Zjawił się Kanato, zwyzywał Yui od kretynek a braciom kazał spadać. Zaczął spijać krew z miejsc w których bracia ja dotknęli a na koniec zabronił jej z nimi rozmawiać.

06: Yui stoi na balkonie, patrzy na rozgwieżdżone niebo i stwierdza, że może poszłaby po Kanato, żeby też je zobaczył. Wampir zjawia się sam z siebie a impreza kończy się ssaniem krwi.

07: Yui myśli nad Kanato, kiedy pojawia się Ayato.Dziewczyna prosi go by opowiedział jej coś o Kanato, bo w końcu są braćmi a ona chce go zrozumieć. Ayato mówi jej w prost, że Kanato nie da się zrozumieć. Ale może jej powiedzieć, że przyczyny histerii Kanato wiążą się z mamuśką i misiaczkiem ale jesli Yui sama nie wie czego od Kanato chce to niech się trzyma z dala. Ostatecznie może przyjść do niego bo przynajmniej nie jest histerykiem. Ayato próbuje się do niej dobrać ale zjawia się Kanato i zabiera ją. Yui przeprasza go za Teddy’ego ale Kanato mówi jej żeby się wypchała tymi przeprosinami a w ogóle to go wkurza. A najbardziej irytuje go fakt, że nawet jeśli pije krew kogoś innego to ciągle myśli o Yui i pragnie jej krwi. Kończy się jak zwykle ssaniem krwi i jojczeniem Kanato.

08: Yui szyje dla Kanato miśka i zastanawia się co Kanato mógł mieć na myśli mówiąc, że myśli tylko o niej i pragnie jej krwi. Ostatecznie dochodzi do wniosku, ze to wina serca Cordelii. Kiedy Yui opuszcza swój pokój spotyka Kanato, który wysysa z niej krew tak bardzo, że traci przytomność.

09: Kanato żywi się na Yui i stwierdza, że nawet jeśli opije się jej krwi to mu to nie wystarcza i ciągle pragnie więcej. Wpada więc na genialny pomysł by pozbyć się Yui i zaczyna ją dusić. W porę jednak orientuje się martwa Yui=brak krwi i generalnie ma chwilowy odjazd jak Gollum. Kanato mówi Yui żeby szła w cholerę i nie pokazywała mu się na oczy. Po głębokich przemyśleniach we własnym pokoju Yui dochodzi do wniosku, że jeśli nie chce ranić siebie i Kanato to powinna trzymać się od niego z dala. Na pożegnanie idzie jednak do jego pokoju by zostawić mu zrobionego przez siebie miśka. Kanato udaje, ze śpi a kiedy dziewczyna wychodzi cieszy się, że się jej pozbył bo teraz wszystko będzie dobrze…NOT. Samotność daje mu się we znaki więc winę za to zwala na krzywo uszytego misia, po czym dochodzi do wniosku, że idzie poszukać Yui żeby skorygowała miśkowi paszczę. Po drodze wrzuca resztki Teddy’ego do pieca. W międzyczasie Yui przychodzi do kościoła gdzie spotyka swojego tatuśka, który grozi jej z pistoletu na wampiry bo Yui nie jest już jego córką tylko potworem (ah joj).

10: Zanim tatuś zdążył załatwić Yui, zjawił się Kanato i zaczął z nią uciekać do lasu. Yui oczywiście nie mogła znaleźć sobie innego momentu, żeby powiedzieć Kanato, że jego obchodzi tylko jej krew a nie ona. Kanato mówi jej jak w każdym porządnym animu, że Yui to Yui. Dziewczyna zauważa, że zamiast Teddy’ego Kanato ma ze sobą misia od niej. Wampir pyta ja kim był ten typ w kościele a dziewczyna tłumaczy mu, że to jej tatuś a Kanato stwierdza, że muszą szybciej wiać. Niestety tatuś ich dogonił, powiedział Yui, ze już nie jest jego córką co zbulwersowało Kanato do tego stopnia, że powiedział jej ojcu że Yui jest jego a on może spadać na drzewo prostować banany. Tatuś wesoło stwierdził, że zabije ich oboje.

20131124164816

Epilog: Flashback. Kanato znajduje Cordelię martwą z dziurą w miejscu serca i urządza jej kremacje . Powrót do lasu: Azusa zasłonił nasza dwójkę sierot. Kanato rzucił się za teściem w Yui została przy konającym Azusie. Azunyan mówi jej, ze skoro nie mógł zostać Adamem to przynajmniej ochronił Ewę po czym umiera. Kanato wraca i mówi, że jej stary mu zwiał.Yui pyta go czy Azusa wróci do życia. Kanatan mówi jej ,że kropnęła go kula na wampiry plus jest eks-czlowiekiem więc: 無理です. Zjawiają się Mukami, zbierają zwłoki Azusy i znikają.

Vampire Ending: Yui budzi się u boku Kanato i myśli o tym, że Kanato już jej nie przeraża i zastanawia się nad tym co stało się z jej ojcem. Kanato też się budzi i pyta Yui o czym myśli.Yui mówi co jej lezy na wątrobie a Kanato stwierdzą, że mogą się we dwoje wynieść z tego świat. W zamku Kanato Yui na niego czeka i szyje kolejnego misia. Kanatan wraca komentuje, ze misiek znowu krzywy, więc Yui szyje kolejne miśki i oboje z Kanato siedzą wśród miśków i się całują, aż przychodzi list od Karla Heintza. Karl napisał, że Kanato do Adam a Yui to Eve więc niech idą i się rozmnażają. Kanato puścił list z dymem bo i tak miał to gdzieś, bo planował dalsze nieżycie razem z Yui i an koniec wyznaje dziewczynie miłość.

20131124173030

Heaven Scenario: 1)Yui skaleczyła się w ogrodzie w palec i zlizała krew, pojawił sie Kanato stwierdził, ze cała jej krew należy do niego i co ona robi. Kanato próbuje się do niej dobrać ale Yui mówi mu żeby przestał bo zniszczy róże. Kanato się wścieka bo Yui myślała bardziej o czymś innym niż o nim więc puści ogród z dymem.Dziewczyna tłumaczy, że te kwiatki to dla niego. Kanato wkurw przechodzi. 2) Yui myśli o tym, że chciała by pójść na randkę z Kanato. Jej marzenie się spełnia i para idzie na piknik w środku nocy. 3)Yui wracając z zakupów robi sobie krótki postój na ławeczce w parku.Niestety przysypia się jej i budzi ją Kanato z oskarżeniem o próbę ucieczki. Kończy się ssaniem krwi i zapewnieniem ze strony Yui, że nie ucieknie.

Manservant Ending: Yui za często chodzi na grób Azusy co irytuje Kanato. Wampir więc zakopuje ją żywcem obok Azunyana.

Brute Ending: Kanato nie może spać bez Teddy’ego a miś od Yui mu nie pasuje. W końcu Kanato wpada na główną różnicę miedzy Teddym a misiem od Yui, więc spopiela dziewczynę a jej prochy w fiolce upycha w miśku.

20131124191358

☆★☆★

O Perunie, skończyłam! Opóźnienie z DiaLovers sponsorują: Animal Crossing NL, animu, Layton, seminarium i demo Bravel Default ( o którym pewnie też coś skorbnę). Generalnie  odnoszę wrażenie, że MB jest słabsze od pierwszej gry a osoba odpowiedzialna za Kanato pomieszała go z Subaru, bo Kanatan chodzi na wiecznym wkurwie. Po za tym Cordelia się nie pojawia poza flashbackami a dwa zakończenia alternatywne są mało ciekawe i ogólnie za mało CUHRAZY.W podstawce w Dark u Kanato mieliśmy creepy figury i zabawy ze sztućcami a tu w sumie nic ciekawego. Następny w kolejce będzie Azusa, bo w ścieżce Kanato był kochany. Chwilowo planuje jakąś krótką przerwę od Dialovers. Na dniach wyjdzie Dot Kareshi III a na dodatek idzie zima więc będę mieć perfekcyjną okazję żeby skończyć Hanakisou i może spróbować Snow Bound Land ( tym bardziej, że znaki są tu duże i jest Akira Ishida). Co z tych planów wyjdzie to inna sprawa.

Jak zauważyliście zmieniłam też sposób opisu ścieżki w związku z czym mam do Was pytanie: podoba wam się takie bardziej szczegółowe przedstawienie czy wolicie krótsze wersje (takie jak przy podstawowym DiaLovers)?


13 myśli w temacie “Diabolik Lovers More, Blood: Kanato

 1. O ja naiwna, byłam pewna, że Kanato był wkurzający w pierwszej części. Lubię yandere, nie histeryczne bachory wiecznie wpadające w ataki szału. Aż ma się ochotę go porządnie walnąć. Kanato… moje resztki sympatii do tej postaci znikły. Za to Azusa brzmi kochanie <3
  Co do sposobu notki, jeśli dla ciebie nie jest to kłopotem, mi się bardzo podoba przedstawienie szczegółowe.
  I tak przy okazji, może praktycznie nie komentuję, ale jestem stałą bywalczynią na twoim blogu ^^

  • Dzięki za komentarz (≧∇≦)/. Notka nie jest kłopotem, tylko dłużej schodzi mi zredagowanie tekstu tak, żeby dało się go w miarę dobrze czytać więc przez to nowe teksty będą trochę wolniej się pokazywać.
   Kanato w podstawce był imo uroczy, bo ładnie się równoważyło yandere i histeryczne shota ale w MB to dali dupy na całej linii tak bardzo, że jak lubię Kanato tak miałam ochotę go zamordować (╯°□°)╯︵ ┻━┻

 2. Mi taka wersja opisu jak najbardziej odpowiada. Jest na co czekać *^*
  Co do samej treści… skoro u Kanato były takie odjazdy, aż strach pomyśleć co będzie dalej D:
  Twórcy chyba chcieli po prostu pokazać nowych panów w lepszym świetle. Albo ja prostu już tak mam, że wszędzie widzę teorie spiskowe.

  • Dzięki za komentarz co do notki.Dalej może być tylko gorzej bo to w końcu DiaLovers (╹◡╹) ale mam nadzieję,że Azusa, Shuu i Subaru uratują sytuację.

 3. Bardzo mi się podobało. Sposób redagowania i opisu sytuacji jest lekki i ciekawy ;) Ogólnie, lubię Kanato, ale powiem szczerze – nieco mnie tu denerwował + zakończenie, przynajmniej dla mnie, było dosyć szokujące… Co dopiero natknęłam się na ten blog, a już mi się podoba ;D Sama straaasznie chciałabym zagrać w DL <3
  Będę wyczekiwać i śledzić na bieżąco kolejne wpisy ;3

  • Witam na blogasku i życzę miłego pobytu ( `・∀・´)ノヨロシク. Kanato w MB jest strasznie wkurzający ale w podstawce skończył jako mój ulubieniec w zasadzie.

 4. Te dwa CGsy przy początku i końcówce tekstu HNNNGGG

  Megane!Kanato z chęcią potrzymałabym w piwnicy, już obojętnie jak bardzo by bachorował ( ・ω・)

  Mogę wyjechać z kolejnym wkurzającym pytaniem (imsorryimsorryimsorry ale jesteś taka inspirująca)? Jak robisz skrinszoty? Jest jakiś homebrew, o ktorym nie wiem? Ściągnęłam kiedyś jakiś za czasów grania w P3P i zawieszał mi cały system, ale może po prostu gra nie była kompatybilna czy coś.

  A i jeśli chodzi o format to jak najbardziej za!

  • Kanato w okularach jest kochany (♥ω♥) Co do screenshotów to PSP mam na CFW 6.60PRO-C i do tego plugin prxshot. Ale w grach od Otomate jest też wbudowana opcja do zrzutów: wciska się X i potem O, o ile mnie pamięć nie myli.

 5. Uwielbiam czytać twoje notki. :D Można się przy nich nieźle uśmiać, a w dodatku przyjemnie się je czyta. ^^ Twoje teksty to jest po prostu geniusz. ;_; Nowy sposób pisania jest bardzo fajny i mam nadzieję, że w przyszłości ukaże się w następnych notkach. ^^ Sama chciałabym zagrać w DL, ale mam kłopot i kieruję się do ciebie sensei z tym pytaniem. :D Czy na PSP Street gierka mi zadziała? ;___; Zdrówka życzę i czekam na kolejne notki. ^_^

 6. Przeczytałam dużo twoich notek, ale najwięcej z Diabolik Lovers i te trzy z Diabolik Lovers MB. Jestem naprawdę szczęśliwa mogąc je przeczytać. Chciałam tylko zapytać czy przechodzisz jeszcze kogoś z innych bohaterów? Oraz chciałam powiedzieć że naprawdę odwalasz dobrą robote. Po przeczytaniu Azusy i Kanato z MB i wszystkich z Diabolik Lovers nadal moim ulubionym jest Raito/Laito a Ayato spada za Shuu. Mówiąc krócej. ciesze się że. znalazłam twoją stronę. Dziękuje ci bardzo. =]

  • More Blood mam chwilowo wstrzymane i jeśli się znowu się za nie wezmę to nie wcześniej niż po skończeniu UtaPri Repeat. Generalnie More Blood czyta mi się trochę jak jakiś kiepski fanfic i zaczynam się martwić jak bardzo zamordowali inne postacieヽ(´ー`)┌ nie wykluczam, że po UtaPri najdzie mnie faza na sadomaso z wąpirzami (╹◡╹)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.