Diabolik Lovers More,Blood: Prolog

20131026003008

Zaczynamy zabawę z sadystycznymi krwiożercami. Na początek prolog do gry który kończy się po wybraniu naszego dręczyciela.

Grę rozpoczyna dramatyczny monolog o życiu wiecznym i nowej Ewie. Następnie akcja przeskakuje do pokoju Yui, gdzie dziewczynę budzi ze snu jakiś niezidentyfikowany dźwięk. Kiedy Yui dochodzi do siebie okazuje się, że w łóżku nie jest sama a z naszymi uroczymi trojaczkami. A trojaczki wcale nie zamierzają jej z niego wypuścić, tym bardziej, że chwilowo zawarli sojusz na mocy którego dzielą się krwią Yui. Próbę dobrania się do dziewczyny przerywa wejście Reijiego, który wyrzuca trójkę wampirów za drzwi. Trojaczki walą na Yui zbiorowego focha a Kanato mówi jej na odchodnym, że jest bardzo zły i niech się przygotuje na konsekwencje. Reiji mówi Yui, że powinna się lepiej pilnować bo jej krew jest specjalna i tak to obejmuje nawet jego. Na odchodnym Reiji pyta Yui o stan jej serca. Dziewczyna nie bardzo rozumie dlaczego nagle zaczęło go to interesować. Po wyjściu Reijiego, Yui prowadzi monolog o tym jak to wylądowała pod jednym dachem z sześcioma wampirami, jej krew jest specjalna a tak przy okazji to ma w sobie serce Cordelii, która jest matką trojaczków.

20131027133559

Po wyjściu z pokoju Yui nadeptuje w korytarzu na śpiącego w nim, zgodnie ze swoimi zwyczajami, Shuu. W ramach odszkodowania za podeptanie Shuu usiłuje nakłonić dziewczynę do krótkiej sesyjki wysysania krwi. W tym momencie pojawia się jednak wkurzony jak zawsze Subaru i zabiera Yui ze sobą. Przy okazji Tsunbaru mówi Yui, żeby się trochę ogarnęła i uważała na siebie bo żyje w klatce pełnej dzikiej bestii i wie czym grożą jej przypadkowe spotkania z wampirami. Subaru pyta ją czy nie myślała nad tym, żeby dać nogę i zamieszkać gdzieś samodzielnie. Powoduje to, że Yui zaczyna myśleć i dochodzi do wniosku, że ten brak chęci ucieczki to zapewne z jednej strony wina serca Cordelii a z drugiej jej ciało lubi być wysysane.

20131027135935

Bracia i Yui usiłują się usadowić w limuzynie co kończy się kłótnią o to kto będzie siedział koło Yui. Dziewczyny to za bardzo nie obchodzi bo myślenie spodobało jej się tak bardzo, że kontynuuje je w drodze do szkoły. Subaru zastanawia się czy ten zawias Yui jest spowodowany  przez to co jej powiedział.

20131027143140

W trakcie drogi do szkoły limuzyna ma wypadek a przed Yui pojawia się jakiś nieznany jej mężczyzna i pyta: Przebudziłaś się Evo. Yui rzecz jasna mówi mu, że ona nie żadna Eve i ma złą osobę. Tajemniczemu nieznajomemu to jednak nie przeszkadza w kontynuowaniu bardzo symbolicznego bełkotu o jabłkach i Evie. Na koniec koleś mówi Yui, że przy następnym spotkaniu opowie jej o źródle rozkładu. Generalnie WTF Reiji przegiął ze swoimi eksperymentami chyba. Kiedy Yui się budzi stoją nad nią bracia a Kanato mówi jej, że ich wystraszyła. Shuu I Reiji mówią jej, że mieli wypadek a ona straciła przytomność. Wypadek został spowodowany przez kogoś z Makai a żeby nie tracić czasu team Sakamaki wyrusza do szkoły z buta.

20131027143807

W międzyczasie w innym miejscu bracia Mukami rozprawiają nad tym czy Yui to jest czy nie jest Eve.

W szkole Sakamakich wita jakiś typ, który wcale nie jest gościem ze snu Yui. WCALE. Mężczyzna przedstawia się jako Reinhardt- szkolny pielęgniarz. Laito pyta czy przypadkiem w gabinecie nie pracowała kobieta na co Reinhardt odpowiada, że owszem była ale poszła na macierzyński i od dziś on kręci gabinetem lekarskim. Reinhardt mówi Yui, że coś marnie wygląda i zaprasza ja do gabinetu, na co trojaczki ochotniczo oferują się iść razem z Yui. Reinhardt mówi dziewczynie, że ma grupkę dziwnych rycerzy. W gabinecie Yui pyta dlaczego Reinhardt myślał, że ona się źle czuje. Doc mówi, że po jej aurze na co Laito pyta go w jakim kolorze jest aura Yui, bo on obstawia, że  w różowym.  Reinhardt stwierdza, że kolor aury Yui to szary- kolor ludzi, którzy mają wiele zmartwień. Ayato oczywiście wyrywa się z komentarzem, że nie podejrzewał, że Yui ma jakieś zmartwienia poza brakiem cycków a tak przy okazji to belfer powinien zaserwować im herbatę. Ostatecznie Reinhadt próbuje wysłać trojaczki na lekcje  (wciskając Kanato cukierki np.) ale ostatecznie trójka opuszcza gabinet dopiero kiedy Yui z niego wychodzi. Na korytarzu Laito stwierdza, ze ten gość jest mocno podejrzany co spotyka się z poparciem ze strony braci i całkowitym brakiem zrozumienia ze strony Yui.

20131027153239

Po lekcjach koleżanka z klasy prosi Yui o to by ta zamieniła się z nią dyżurem w  klasie bo ma coś bardzo ważnego do załatwienia. yui jako dobra dziewczynka zgadza się. Po zakończeniu sprzątania Yui idzie wynieść śmieci a w drodze powrotnej spotyka Mukamich, którzy podobnie jak gość ze snu, nazywają ją Eve. Wesoła czwórka unieruchamia Yui i próbuje ją porwać dla swojego pana czy coś. Dziewczyna pyta ich co oni za jedni i czego od niej chcą. grupka przedstawia jej się jako Ruki, Kou, Azusa i Yuuma a jak dodaje Kou właśnie się do tej szkoły przenieśli. Yui z opresji ratuje Shuu, który dochodzi do wniosku, że jak zostawi Yui na pastwę losu to sytuacja z uciążliwej zrobi się upierdliwa. Mukami wycofują się a Shuu zastanawia się gdzie widział Yuume (protip: Yuuma=Edgar, swoją drogą to zaczyna mi być trochę żal Reijiego, nawet morderstwa mu nie wychodzą). Za Shuu pojawiają się Subaru,Reiji i trojaczki.

20131027150732

W drodze do domu Tsunbaru mówi reszcie, że może  ten wypadek wcześniej to robota tych kolesi. Kanato dodaje, że oni bardzo śmierdzieli. Yui nie rozumie o co chodzi więc Laito tłumaczy jej, że nie chodzi o zapach a raczej  o to, że ta czwórka to nie są wampiry czystej krwi. Laito pyta Shuu co on taki podminowany i czy może jest zazdrosny tehee, na co Shuu odpowiada, że takie perwersyjne rzeczy to działka Laito a nie jego. Yui w tym momencie marzy tylko o prysznicu i łóżku.

20131027161031

Yui znowu ma wizję Totalnie-nie-Reinhardta. Nie-Reinhardt mówi jej, że przybył powitać córkę Maou, po czym wgryza się w szyję dziewczyny i wysysa jej krew. Na koniec oświadcza, że „Stało się” a Yui budzi się w swoim pokoju nad sobą mając facjatę Richtera, który pyta ja co zrobiła z jego ukochaną. Yui nie wie o co mu chodzi więc Richter tłumaczy, że zeszłej nocy obecność Cordelii zniknęła. Logicznie myśląc Richter zaczyna dusić Yui, po czym ma jakiś nagły przebłysk geniuszu bo przestaje a w tym momencie w pokoju pojawia się Ayato. Richter pyta go czy on nic nie zauważył, Ayato mówi mu, że chyba dalej śpi bo opowiada jakieś bzdury. Richter wynosi się z pokoju mrucząc coś o braci i o tym, że na górze muszą wiedzieć. Ayato poszedł spać a Yui odkryła na szyi ranki w miejscu gdzie w śnie ugryzł ja nie-Reinhardt.

20131027155752

Następnego wieczoru Reiji zwołuje naradę wojenną. Generalnie wszyscy są niewyspani, Kanato przysypia z Teddym a Subaru śpi na stojąco(*´▽`*). Reiji mówi braciom, że wczorajszy wypadek to robota Mukamich i powinni zająć się sprawą ich „celu”. Reszta nie bardzo rozumie o co mu chodzi, bo przecież Mukami muszą mieć na celu zlikwidowanie Sakamakich. Yui zadaje pytanie które gnębiło ja od jakiegoś czasu a mianowicie jak wielką szychą jest ich ojciec. Reiji mówi jej, że tatusiek jest wampirzym królem od 2000 lat, Kanato dodaje, że ojciec potrafi przybrać dowolną postać i oni sami nie wiedzą czy prawdziwa jest jego męska czy kobieca forma. Laito dodaje, że jedyną kobietą która interesowała ich ojca była Christa. Reiji w końcu przywraca rozmowę na właściwe tory, czyli problem celu Mukamich. Laito mówi, że to na pewno chodzi o Yui. Bracia radzą co z robić z Yui i generalnie staje na tym, że ktoś będzie musiał ciągle mieć oko na Yui  a jeśli Mukami ja porwą to będzie to jego wina. W tym momencie możemy wybrać sobie swojego wampirzego obrońcę. W przeciwieństwie do podstawowej gry mamy od razu do wyboru wszystkich braci Sakamakich.

20131027162202

I na tym kończy się prolog do Diabolik Lovers More, Blood. Na chwilę obecną zaczęła Kanato i prawdopodobnie będę się trzymać kolejności takiej jak w podstawce. Na przemian z MB spróbuje też ruszyć KamiAso bo te screenshoty z bogami przebranymi za laski mnie załatwiły. Mam nadzieje, że na uczelni nie przegną z nawałem zajęć i uda mi się skończyć MB i KamiAso do wyjścia trzeciego DotKare.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s