Dot Kareshi II : Odoriko

2013-10-14 13_40_38-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

踊り子ちゃん (VA: Nojima Kenji)

ODORIKO

Tancerz mówi MC, że jest naprawdę mega świetna bo go wybrała i okazuje swoją radość tańcem. W międzyczasie reszta drużyny jest w ciężkim szoku, że MC wybrała takiego słabego bezmózga jak Odoriko. Wkrótce nadmierna radość Parappy budzi w reszcie PT chęć mordunku, którą przerywa nasza bohaterka, tłumacząc chłopakom, że jeśli wykonają quest Odoriko to dostaną pewnie jakiś super duper item który sprawi, że Tancerz będzie jeszcze bardziej przydatny. Jakby na potwierdzenie jej słów Odoriko swoim tańcem odmłodził stałych bywalców karczmy.

Drużyna rusza w drogę, Tancerzowi kręci się w głowie a MC wlecze się gdzieś w szarym koniuszku, co powoduje, że MonMon bierze ją na barana ale powalony miękkością jej ud ma zabójczy krwotok i MC spada z jego ramion. Dziewczynę łapie Tancerz i pyta czy wszystko z nią w porządku. Po załatwieniu sprawy MonMona PT rusza dalej a Odoriko tłumaczy, że idą do kaplicy w której przechowywany jest przedmiot, który sprawi, że Tancerz będzie mógł wysysać MP i HP z przeciwników. Niestety krążą plotki, że wspomniany artefakt jest przeklęty a każdy kto go weźmie w posiadanie będzie tańczył do upadłego. Kemonotsukai mówi, że i tak po Odoriko nie będzie widać różnicy a Rycerz się z nim zgadza. Oburzony tancerz pyta go co oni o nim myślą na co Kemonotsukai odpowiada, że Parappa ma nierówno pod sufitem. MC mówi Odoriko, że ona i tak będzie w niego wierzyć a Tancerz w nagrodę uczy ją świętego tańca, tak na wszelki wypadek.

2013-10-14 13_17_48-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

Drużyna przybywa do Kaplicy gdzie kapłan tłumaczy im, że artefakt faktycznie jest przeklęty. Rycerz prosi go by go im pokazał. Przedmiotem okazuje się zestaw pięknie wykonanych bransolet, które są opętane przez ducha zamordowanego z ich powodu tancerza. W czasie gdy drużyna myśli jak pozbyć się klątwy Odoriko zakłada bransolety i zaczyna tańczyć. Drużyna  próbuje go zatrzymać przemocą co jednak nie wychodzi (m.in. dlatego, że MonMon sam siebie eliminuje lol). W końcu MC wpada na pomysł by zatańczyć święty taniec, dzięki któremu Odoriko wraca do siebie i razem z MC przełamują klątwę i pozbywają się ducha raz na zawsze. Odoriko w nagrodę za przełamanie klątwy dostaje magiczne bransolety.

Po powrocie do miasta drużyna rozmawia o powrocie MC do  swojego świata po czym Odoriko prosi MC o chwilę rozmowy w cztery oczy. Tancerz mówi dziewczynie, że nie m prawa jej zatrzymywać ale że świetnie się  z nią bawi i chciałby by każdy dzień był właśnie taki. Na koniec prosi ją by nie odchodziła.

2013-10-14 13_26_15-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

Drużyna rusza na imprezę w karczmie a potem do onsenu.

GOOD END

Tancerz przybywa za MC do jej świata i mówi jej, że jest dla niego najważniejsza. Odoriko będąc Odoriko przytula MC na wszystkie możliwe sposoby na co dziewczyna mówi mu, żeby przestał bo się wstydzi. Tancerz mówi MC, że ją kocha i że cieszy się, że przybył do świata gdzie może z nią być i że w tym świecie są ludzie którzy kochają taniec.  Odoriko mówi MC, że nauczy ja nowego tańca tylko skoczy zmienić ubranie. Ostatecznie nic z nauki nie wychodzi bo Odoriko popycha MC na łóżko i całuje.

2013-10-14 13_43_01-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

NORMAL END

MC zostaje w świecie gry i Odoriko uczy ją tańczyć. MC z tym pewne problemy ale Odoriko jest cierpliwym nauczycielem. Tancezr pyta MC czy chce wrócić do domu ale nim usłyszał odpowiedź uświadomił MC, że nawet jeśli chce to już on się postara by to się zmieniło.

2013-10-14 13_54_46-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

☆★☆

Na Odoriko kończą się (chwilowo) moje przygody z Dot Kareshi. Część III ma wyjść w listopadzie a bohaterami tym razem są: Slime, Murabito, AnkokuKishi i Maou któremu głos podkłada Sugita (・∀・). Następnym tekstem w tematyce otoge będzie prawdopodobnie coś o More Blood/ KamiAso, głównie dlatego, że do premiery obu tytułów został nie co ponad tydzień wiec raczej nie ma sensu zaczynać innej gry (plus zaczęłam ogladać Kamen Rider ) chyba, że znajdę coś naprawdę krótkiego.

2013-10-14 14_00_30-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

6 myśli w temacie “Dot Kareshi II : Odoriko

  1. Łał, nie mogę się przestać patrzeć na Odoriko >A< Chyba mój ulubiony design w tej grze, jak na razie :D
    No nic, teraz tylko czekać na Dot Kareshi III C:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.