Dot Kareshi II : Kemonotsukai

2013-10-13 14_58_09-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

ドS tsundere shota z ruszającym się uchem kapelusza (VA: Yamaguchi Kappei).

KEMONOTSUKAI

Po wybrania Poskramiacza Bestii MC słyszy od niego, że wcale jej się nie dziwi patrząc na opcje. MC pyta an czym polega jego quest a Kemonotsukai odpowiada, że chciał by dostać nowego peta. Obiekcje zgłasza Pe ale Kemonotsukai uspokaja go mówiąc, że Pe jest jego pierwszym i najwierniejszym partnerem. Knight pyta jaki jest sens w robieniu tego questa, Odoriko zgadza się z nim mówiąc, że peta to mogą w byle lesie złapać. MonMon zgadza się, że nie ma po co mieszać w to resztę drużyny. Poskramiacz uświadamia PT, że jak się nie chce łapać byle czego to się idzie na questa a jak im coś nie pasuej to równie dobrze jego zwierzątkiem może zostać MC, która nie ma w zasadzie nic przeciwko temu (chociaż Kemonotsukai stwierdza, że zbytnia uległość wcale nie jest zabawna). Obiekcje zgłasza MonMon, którego dzika wyobraźnia objawia się kolejnym krwotokiem z nosa i próbą „ratowania” MC. Kemonotsukai poskramia jednak dzikiego MonMona i chowa go do pokeballa. Odoriko stwierdza, że skoro MonMon został petem Poskramiacz to wykonali questa. Kemonotsukai grozi Odoriko ale jak zwykle zabawę psuje maso-Rycerz, który zgłasza się do tortur Poskramiacza na zastępstwo Tancerza. Jako, że konwersacja zmierza w dziwnym kierunku PT postanawia wyruszyć na questa.

Jak się okazuje petem, którego mają złapać jest smok. Po drodze naszych dwóch zboczonych ossanów wyrywa seksowna hostessa, przez co Odoriko biegnie przywrócić ich do porządku a Poskramiacz i MC ruszają dalej. MC pyta Poskramiacza dlaczego akurat smok. Chłopak odpowiada, że kiedyś będąc dzieckiem mial książkę z obrazkami w której główny bohater zaprzyjaźnił się ze smokiem i przeżył z nim wiele przygód, więc wtedy było to jego marzeniem. Oczywiście co było a nie jest nie pisze się w rejestr i Kemonotsukai chce smoka by był jego sługą.

2013-10-13 15_02_32-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

PT przybywa nad morze w miejsce gdzie miał pojawiać się smok. Bydlak jak na złość się nie pojawia więc Knight  pyta Poskramiacza co teraz powinni zrobić a ten zrzucił go z klifu do morza. Reszta PT pyta Kemonotsukai co on sobie myśli, na co chłopak odpowiada, że Rycerz będzie robił za przynętę bo po pierwsze: ma dużo HP a po drugie będzie to dla niego nowe doświadczenie. Po 30minutach jednak nic się nie dzieje więc Poskramiacz postanawia zmienić taktykę i prosi MC o pomoc. Odoriko i MonMon pytają o co konkretnie mu chodzi na co Kemonotsukai odpowiada, ze kiedyś smokom składano w ofierze młode dziewczęta. Oczywiście pozostałej dwójce plan się nie podoba ale Poskramiacz tłumaczy, że wystarczy upuścić kroplę krwi MC do morza i smok powinien się pojawić. Tancerz mówi, że mogli od razu tak zrobić a nie wysyłać Rycerza na bezsensowną śmierć. Metoda nr 2 działa cudownie i po chwili pojawia się wielka falka wody, na niej nasz maso-ossan a wkrótce za nim sam smok. Knight tak się wczuł w zabawę ze smokiem, że nazwał go Doraeric, co strasznie wkurza Poskramicza, który chciał go nazwać Doramiranobobicchi. Tą wesoła rozmowę przerywa sam smok atakujac naszą drużynę i oblewając ją wodą pomimo bariery Tancerzy. Kiedy MonMon i Rycerz gapią się na przemoczoną do suchej nitki MC smok funduje im darmowy przelot w siną dal. Kiedy smok rzuca się na MC do akcji wkracza Kemonotsukai który poskramia smoka i zakłada mu nawet obrożę. W trakcie powrotu Kemonotsukai grozi MC, że po dotarciu do miasta kupi jej też obróżkę i wytrenuje ją.

2013-10-13 16_33_13-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

Po przybyciu do miasta drużyna rozmawia o powrocie MC do domu a Kemonotsukai prosi (bardziej zaciąga ją siłą) na rozmowę w cztery oczy. Poskramiacz pyta MC czy na prawdę chce wrócić do swojego świata i mówi jej, że już więcej się nie spotkają a tak w ogóle to on osobiście jest 100x bardziej かわいい niż na CG. Kemonotsukai mówi jej też , że co z niej za pet jeśli chce zostawić swojego pana.

2013-10-13 17_06_38-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

Po dołączeniu do reszty drużyny, bohaterowie ruszają na imprezę do gospody a rano do onsenu.

GOOD END

Kemonotsukai przybywa do świata MC i zastanawia się co porabia jego nieodłączny kompan Pe i mówi MC, ze trochę za nim tęskni ale ma zwierzaczka, który wymaga bardziej jego opieki. Poskramiacz jęczy MC, że ta za długo się uczy a jemu się uczy i grozi, że namiesza w Unlimited Queście na początek zmieniając imiona postaci na: Ossan, Parappa i Doero. MC kończy więc naukę i mówi mu, żeby się przebrał to pójdą na spacer do ogrodu zoologicznego pooglądać pingwiny. Wycieczka jednak nie wychodzi kiedy Kemonotsukai mówi MC, że wygląda tak uroczo, że on nie może pozwolić by inni mężczyźni mogli ja oglądać a na koniec ją całuje.

2013-10-13 17_18_14-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

NORMAL END

Kemonotsukai mówi, że opowieść z jego dzieciństwa ma ciąg dalszy w którym chłopiec i jego smok ratują księżniczkę a kiedy zobaczył jak MC otacza światło, doszedł do wniosku, ze to jego szansa by uratować księżniczkę. Poskramiacz i MC ruszają na jakaś podejrzaną górę by zebrać zioła dla strutej drużyny. MC spada ale łapie ją Kemonotsukai i nie pozwala jej puścić. Kiedy dziewczyna znajduje oparcie dla nóg Poskramicz wciąga ją na górę i mówi, że on ją wytrenuje i zabierze na więcej przygód.

2013-10-13 17_38_03-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

I mój plan skończenia DotKareII do końca tygodnia nie wyszedł. Ostatnia część pojawi się być może jutro :)

2013-10-13 17_07_17-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.