Dot Kareshi II : Monk

2013-10-11 19_00_26-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

ドエロ best boy coming through, czyli przed nami MonMon (VA: Toriumi Kousuke)


MONK

Po wybraniu MonMona, cała drużyna pyta MC czy aby na pewno nie stuknęła się w główkę bo wybrała największego zboczeńca w ich grupie. Odoriko i Knight sugerują, żeby na ty zakończyć grę bo to nie ma sensu. Kemonotsukai ogłasza nawet rozwiązanie drużyny po czym zaczynają się napisy końcowe.  MC pyta chłopakwó czy nie żal im biednego Mnicha, na co PT reaguje: powinno ci być NAS żal. W końcu Kemonotsukai pyta na czym ma polegać quest Monka a sam MonMon rzuca się na MC, bo tak bardzo chce ja ze szczęścia przytulić za co obrywa od Knighta, który grozi mu dłuższym praniem jeśli im nie wytłumaczy o co chodzi w queście. Jak się okazuje MonMon musi zebrać złote monety i obić buźkę wojownikowi króla by dostać jakiś super-duper kawałek armoru. MonMon mówi,że ze zbieraniem to trochę tak jak z patrzeniem pod spódniczkę: ma się chociaż cień szansy i serce wali. Knight oczywiście świetnie MonMona rozumie i obaj mają chwilę silnego braterstwa (albo spotkania zboczeńców jak nazwał ich Kemonotsukai).

PT rusza na questa, MC mówi  Monkowi, że jego  quest jest całkiem spoko a reszta drużyny zobowiązuje się kibicować MonMonowi w walce. Po przybyciu na miejsce drużyna oczywiście najpierw zajmuje się rozkradnięciem pałacowych skrzynek i dzbanków. Mnich znajduje sobie jakiś ulepszający jego staty pancerz i zaczyna go zakładać. Kemonotsukai mówi mu, że ma całkiem niezłe ciało i aż chce się je wychłostać (fuck yeah ドS shota). Knight zabrania BeastMasterowi użycia sobie na MonMonie za to sugeruje siebie do pomocy (さすが ドM Knight). Oczywiście MC patrząc na Monka robi się cała czerwona a MonMon jak nie MonMon całkiem poważnie pyta ja czy nie jest może chora i czy nie am gorączki. Powaga MonMona wywiera na PT takie wrażenie, że zaczynają zastanawiać się czy może ktoś go nie podmienił. Kemonotsukai stwierdza, że Monk zachowuje się jak bohater gry renai a nie chodząca kupka seksualnej frustracji.

2013-10-11 16_20_39-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

Wesoła grupka rusza do ogrodu gdzie ma odbyć się pojedynek Mnicha z wojownikiem królewskim. Przed starciem MonMon prosi MC o chwilę rozmowy w której mówi dziewczynie, że nie jest pewny siebie bo nie brał w czymś takim udziału. MC daje mu motywację obiecując, ze jeśli wygra będzie mógł ja przytulić.  Po wygranej walce MonMon uzyskuje swoją nagrodę a drużyna miedyz sobą stwierdza, że nie dość, że jego zachowanie jest podejrzane to na dodatek wygląda jak prawdziwy mędrzec i ogólnie to jakieś to takie キモイ. MC sugeruje, ze skoro MonMon tak sie zmienił to nie musi dotrzymywać obietnicy. Po usłyszeniu tego MonMon powraca do swojego dawnego zachowania i rzuca się na bohaterkę, by ja przytulić. Kemonotsukai z obrzydzeniem mówi, ze cała scena jest żywcem wyjęta z jakiejś telenoweli.

2013-10-11 17_18_45-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

Po powrocie do miasta drużyna rozmawia o ewentualnym powrocie MC do jej świata. MonMon bierze dziewczynę na stronę bo chce z nią pogadać i nie, nie jest to nic zdrożnego. Mnich następnie mówi jej, że pewnie jej świat jest wspaniały i to oczywiste, ze chce tam wrócić ale jego świat też nie jest taki zły i ma swoje dobre strony. MonMon mówi, że jeśli ona sobie tego zażyczy to on, znaczy oni zabiorą ją gdzie tylko będzie chciała. Później jednak dochodzi do wniosku, że pewnie MC chce wrócić do domu i żeby zapomniała o tym, co jej właśnie powiedział.

(・∀・)モエッ

(・∀・)モエッ

Po dotarciu do gospody drużyna urządza imprezę a rano wybierają się do onsenu.

GOOD END

MonMon przybywa za MC do jej świata i pracuje jako kaskader. Któregoś dnia otrzymuje ofertę pracy w Hollywood ale odrzuca ją ponieważ oznaczałoby to rozłąkę z bohaterką a tego nie chce. Monk przytula MC, która mówi mu, że go kocha na co MonMon reaguje krwotokiem z nosa. Po uspokojeniu się MonMon mówi MC, że też ją kocha i całuje dziewczynę.

2013-10-11 18_34_05-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

NORMAL END

MonMon zatrzymał MC w świecie gry a potem przez 48godzin na klęczkach prosił ją o przebaczenie. Kiedy MC mówi mu, ze już wystarczy i w ogóle to może pójdą coś zjeść. MonMonowi nogi jednak tak ścierpły, że biedny się przewrócił co rozbawiło MC. MonMon mówi jej, że jej uśmiech jest dla niej ważniejszy niż cokolwiek innego. na koniec MonMon przytula MC i pyta dlaczego tak ładnie pachnie, dziewczyna mówi, że tyle co wzięła kąpiel. Wyobraźnia naszego Mniszka-zboczuszka zaczyna działać na wysokich obrotach co kończy się krwotokiem i prośbą by MC pomogła mu go wyleczyć.

2013-10-11 18_56_50-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅱ~てんくうのキス~

 

MonMon(*´艸`*) Best Boy jak na razie i jakoś wątpię, żeby się to zmieniło (chociaż ruszające się ucho czapki Kemonotsukai jest urocze).

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.