Dot Kareshi I : Yuusha

2013-10-06 14_10_08-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

Przed nami kolejny bohater pierwszej części DotKare i zarazem posterboy gry: ikemen Yuusha (VA: Namikawa Daisuke). Wpis sponsorowany bardzo wolno zasysającym się Jormungandem.

Common route jest taki sam jak Thiefa.

YUUSHA

Po wyborze Bohatera MC uraczona jest od niego tekstem: to oczywiste, że wybiera się zawsze głównego bohatera i  skoro mnie wybrałaś to znaczy, że mnie kochasz z nas wszystkich najbardziej lol. Kapłan życzy im szybkiego zgonu, Czarodzieja boli tyłek, że na niego nikt nie zwraca uwagi i żyje w cieniu a Thief lamentuje nad faktem, że jego quest jest nudny. Quest Bohatera polega na odnalezieniu legendarnego miecza bohatera.

PT wychodzi z wioski i dyskutuje nad questem. Yuusha pyta MC co myśli o jego mieczu (lol) na co dziewczyna odpowiada, że pasuje do niego. Bohater mówi jej, że jest イケメン ゆうしゃ様 i że istnieje miecz, który pasuje do niego bardziej niż ten na standardowym wyposażeniu. MC nie ma pojęcia o co mu chodzi więc Bohater usiłuje przypomnieć jest ilustrację na okładce instrukcji, gdzie przedstawiony jest właśnie z legendarnym mieczem. Monolog Yuushy przerywa reszta drużyny, pytając jak mają zdobyć ten miecz, Yuusha mowi im , że dostali zlecenie od pewnego starca. Problem leży w tym, że dziadek mieszka w Norgardzie, który jest położony najbardziej na północ ze wszystkich lokacji. Po usłyszeniu tych dobrych nowin, PT urządzają strajk zbiorowy i żądają zarzucenia zadania co jednak Bohater wybija im z głów. W ten oto sposób grupka rusza z buta na daleką północ.

2013-10-06 17_53_19-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

Ikemen Yuusha-sama

Kiedy w końcu wesoła drużyna dociera do Norgardu Czarodziej i Kapłan są wykończeni bo mają słabe staty a piesza wycieczka spowodowana jest tym, że MC nie kupiła im nigdy w  grze powozu. Czarodziej mówi MC, że pierwsze co ma zrobić po powrocie do domu to kupić im ten cholerny powóz. Ostatecznie PT rusza na poszukiwanie dziadka ze zlecenia.

Po spotkaniu dziadka wszystko szło dobrze, do momentu w którym przyszło im zarżnąć  smoka, którego nawet w miejscu polowań ni widu ni słychu. Kapłan wpada na genialny pomysł by użyć MC jako przynęty. Dzielnie sekunduje mu w tym Czarodziej, który stwierdza, że przywiązywanie nagich dziewic jako przynęty to standardowa praktyka w takich przypadkach. Thief mówi dziewczynie, że czasem dla sprawy trzeba się poświecić i w ogóle niech się natychmiast  rozbiera. Naszej bohaterki to oczywiście nie rusza, przez co Yuusha nazywa ją skąpiradłem. Drużyna już ma zamiar poddać się i wrócić do wioski, kiedy ziemie przykrywa ogromny cień. キタ━━━(゚∀゚).━━━!!! pojawia się nasz Smaug a PT przygotowuje się do skopania mu tyłka.

Ikemen Yuusha-sama

Czarodziej za swój okrzyk bojowy przyjmuje: I nie wyłączaj animacji! Yuusha zostaje zatruty na starcie, co sprawia, że do roboty musi wziąć się Kapłan. Ledwie Bohater został doprowadzony do stanu używalności a smok zamienił Thiefa w kamień. Na pomoc Złodziejowi rusza MC używając itemów usuwających zmiany statusu. Souryo wydał jej polecenie stania z tyłu i waleniu przedmiotami jak się da.  W międzyczasie czarodziej oberwał confusem a MC nie może mu pomóc o itemki się skończyły.Kapłan mówi, że sobie z tym poradzi ale muszą pilnować mu tyłka bo jeśli skończy mu się MP to kaplica. Czarodziej w tym czasie usmażył biednego Złodzieja. Nie jest to koniec problemów bo smok rzucił na Souryo ciszę, więc oko w oko z bestią zostają jedynie Yuusha, szalejący Czarodziej i bezużyteczna MC. Bohater heroicznie rzuca się na smoka i po długim boju zabija bestię i otrzymuje smocze jajo. Drużyna czeka aż Kapłanowi skończy się cisza, by mógł doprowadzić resztę PT do jako takiego stanu by mogli  triumfalnie wrócić do wioski.

2013-10-06 18_30_47-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

Po powrocie do zleceniodawcy w zamian za smocze jajco Bohater otrzymuje legendarny miecz. MC mówi Yuushy, że ten miecz bardzo do niego pasuje na co ten odpowiada, że w nagrodę za wykonanie zadania chce buziaka. Drużyna wraca do Kapery.

W Kaperze Bohater pyta MC jak podobał jej się ten quest. Dziewczyna odpowiada, że dobrze się bawiła. PT rusza na imprezę do oberży (patrz route Thiefa). Następnie w łaźni Thief rusza znowu na epicki quest po ręcznik.

Po akcji w łaźni Yuusha przychodzi do pokoju MC. Bohater mówi jej, że dalej jest czerwona i czy to przez to co dane jej było w łaźni zobaczyć. Dziewczyna rzuca w niego poduszką na co Yuusha oświadcza, że taką mięciutką podusią to ona mu dmg nie zada. MC pyta go po co do niej przyszedł na co Bohater odpowiada, że nie chce by wracała do swojego świata i chce by dziewczyna spędziła z nim więcej czasu bo jeden quest to stanowczo za mało a on w razie potrzeby będzie ją chronił. A tak w ogóle to co ona sobie myśli wpuszczając do swojego pokoju w nocy i co by to się nie działo gdyby to był ktoś inny niż on. Ostatecznie Yuusha popycha ją na łóżko i szeptem mówi jej żeby nie wracała. MC oczywiście robi nope na korytarz, gdzie spotyka znaną już nam pracowniczkę gospody.

2013-10-06 18_51_10-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

GOOD END

Yuusha wskoczył za MC w światło i teraz mieszka razem z bohaterką. Siedząc w pokoju zajada się miejscowym jedzeniem, które co prawda nie przywraca MP i HP ale za to jest pyszne a chipsy ziemniaczane mają różne smaki lol. Bohater mówi MC, że mógł za nią wskoczyć w portal bo dziewczyna kocha  postacie i świat UQ a pomimo tego, ze on nie wie nic o jej świecie i nie wie co będzie dalej ale stawanie oko w oko z nieznanym to część bycia „bohaterem”. Yuusha opowiada MC o wycieczce do parku i zabawie z dziećmi ale w zasadzie mogą zostać w jej pokoju i zająć się  エロエロ. MC oczywiście wyciąga go do parku, gdzie Yuusha w bardzo poważny sposób mówi jej, że planuje znaleźć sobie jakąś pracę a następnie całuje dziewczynę z tekstem: od pocałunku ci nie ubędzie. Na koniec Bohater wyznaje jej miłość i prosi ja by wzięła odpowiedzialność za to, że go takiego stanu doprowadziła (*´▽`*)

2013-10-06 19_01_29-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

NORMAL END

Yuusha nie pozwolił MC wrócić do siebie, uczy ją za to walki i radzenia sobie w świecie Unlimited Quest. We dwoje levelują aż w końcu Bohater wypuszcza MC samą na quest z goblinami i obiecuje jej pomóc gdyby zrobiło się gorąco. Dziewczyna poradziła sobie dobrze i questa wykonała co zaowocowało wybuchem radości ze strony Yuushy. Bohater mówi jej, że trenują ją nie po to by ją zostawić samą sobie ale by mogli wspólnie z resztą drużyny wykonywać questy, dobrze się bawić i robić różne rzeczy które zmieniłyby rating gry na 18+.

2013-10-06 19_12_59-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

COMMON END

Taki sam jak Thiefa więc w dalszych tekstach będę go opuszczać.

Jeśli pójdzie mi czytanie kolejnego route’a równie szybko jak Yuushy to tekst o Czarodzieju powinien pojawić się jeszcze tej nocy około północy :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s