Dot Kareshi I : Mahoutsukai

2013-10-06 21_23_44-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

Przedostatnie spotkanie z Dot Kareshi I. tym razem o smaku Czarodzieja (VA: Kondo Takashi).

MAHOUTSUKAI

Czarodziej dziękuje MC za to, ze go dostrzegła i wybrała jego quest. Yuushę boli tyłek, że nie jego quest bo to on jest głównym bohaterem, Kapłan czuje, że przegrana z Czarodziejem to porażka życia. Thief rozumie ból obu. Mahoutsukai mówi drużynie, że jeśli im coś nie pasuje to może wysadzić ich w powietrze już teraz bo w gospodzie może sobie spokojnie odnawiać MP.  Quest Czarodzieja polega na zdobyciu legendarnego grimoire’a. PT reaguje oczywiście zerowym entuzjazmem.

W pobliżu wioski znajduje się posiadłość w której zapieczętowana jest magiczna księga, której nasza drużyna poszukuje. Sam grimoire ma zaś powiązania z innym światem, nad którym badaniami zajmował się od pewnego czasu nasz Czarodziej. A tak przy okazji to MC nic o naszym fochniętym Czarodzieju nic nie wie. Mahoutsukai wini MC po raz kolejny za to, że wyłączyła filmiki i efekty bo nie było widać ajk fajnie załatwił Arcymaga. PT mówi Magowi, żeby przestał ją winić bo efekty i filmiki są po prostu za długie. Czarodziej się zdenerwował i kazał drużynie przebierać nóżkami.

Po dotarciu do posiadłości drużyna musi znaleźć pokój z grymuarem, co jednak nie jest takie łatwe bo magiczna księga zaczęła mieć wpływ na cały budynek w którym roi się od nieumarłych. Yuusha nie bardzo chce się z nimi użerać bo zombiaki śmierdzą.

Wędrująca drużynę napadają z rożnych stron zombie z którymi walczyć muszą Thief i Bohater. Złodziej nie może się powstrzymać i okrada stwory tylko po to, żeby trafić na przeklęte przedmioty, które Kapłan każe mu powyrzucać. Czarodziej w międzyczasie konserwuje MP i ogólnie chce wracać do domu. MC mówi Magowi, żeby się wziął i ogarnął. Czarodziej przyznaje jej racje i mówi, że są dwa powody dla których chce zdobyć grimoire: pierwszym są jego badania a drugim lepsze poznanie go przez MC. Mahoutsukai prosi MC by pomogła mu odnowić MP, które składa się z pozytywnej energii, przez pocałunek póki Thief i Yuusha obijają buźki zombiakom. Niestety nim dochodzi do czegokolwiek duet zabijaków rozprawił się z potworami.

2013-10-06 21_39_01-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

Po dotarciu do pokoju z grymuarem drużyna musi stawić czoła strażnikowi księgi: samej Śmierci na którą działa tylko magia. Czarodziej używa swojej magii na mieczu Yuushy i wraz z Kapłanem w trójkę atakują strażnika. Złodziej i MC robią za wsparcie używając itemów.  Po jakimś czasie udaje im się zbić HP Śmierci ale Magowi kończy się MP a Kapłanowi zostało jej na jedno wskrzeszenie. A potów na manę brak. Czarodziej postanawia zaryzykować i używa 生命流転-> skilla który pozwala zamienić prawie całe HP na MP. Drużyna pokonuje strażnika i zdobywa grimoire, który Śmierć przyzywa. Czarodziej cieszy się, że animacja pewnie będzie świetna i od razu używa czasu. Niestety animacje powyłączane więc stracił tylko MP. Wkurzony Mag mówi MC, ze teraz ona powinna mu to wynagrodzić rozbierając się i oferując mu usługi. Jeśli to jej nie pasuje to wystarczy sam biuścik bo w końcu on się tak bardzo starał.Pod koniec swojej frustrat zone Czarodziej mówi, że nie zrobił MC nic krytycznego i jak wróci to ma natychmiast włączyć animacje.

Po powrocie do wioski jak zwykle karczemna impreza, popędzana próbą molestacji MC w łaźni. Tym razem jednak MC obiecuje Czarodziejowi, że napije się z nim jak będzie dorosła.

Mahoutsukai odwiedza MC w jej pokoju i przynosi jej wodę. Czarodziej nie chce, żeby MC wróciła do świata, którego on nie zna, mówi jej że jest 鈍感 i że nie zdaje sobie sprawy z jego uczuć. Ma koniec oferuje jej napicie się wody metodą mouth-to-mouth a nasza MC robi odwrót taktyczny na parter gospody.

2013-10-06 21_52_16-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

GOOD END

Czarodziej wiedział, że MC będzie musiała wrócić do siebie, wiec wykorzystał swoje badania nad innym światem by skoczyć za nią. W świecie MC para pije sobie herbatę a Mahoutsukai tłumaczy jej dlaczego za nią ruszył: nie mógł wyobrazić sobie powrotu do czasów kiedy mógł ją tylko obserwować i nie chciał by o nim zapomniała. Po tych wywodach Czarodziej wyznaje jej miłość. W świecie naszen bohaterki magia czarodzieja nadal działa, więc Mahoutsukai wykorzystuje ją by zajmować się różnymi dziwnymi sprawami. Aktualnie pracuje nad potencjalną zdradą małżeńską. Żeby wmieszać się w tłum w popularnym randkowym spocie, prosi MC by mu towarzyszyła. MC mówi mu, ze on i tak rzuca się w oczy. Mag pyta czy to dlatego, że nosi dziwne ciuchy. MC odpowiada, ze rzuca się w oczy dlatego że jest taki カッコイイ . Ostatecznie para idzie na randkę na której Czarodziej „pracuje”.

2013-10-06 22_04_19-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

NORMAL END

Mahoutsukai wykorzystuje magię by zatrzymac MC w Unlimited Quest. Po jakimś czasie dziewczyna pomaga mu w jego badaniach. We dwójkę rysują magiczny symbol i para przeprowadza próbę otwarcia wrót do innego świata, co im się nie udaje. Czarodzieja dalej oli trochę tyłek o wyłączone animacje ale kiedy MC pyta czemu nie pozwolił jej wrócić i włączyć te przeklęte filmiki, Czarodziej odpowiada, że od efektów woli po prostu z nią  być. Mag mówi MC, że chce je otworzyć ponieważ chce zobaczyć świat w którym dziewczyna żyła i może nawet z nią tam zamieszkać.

2013-10-06 22_18_38-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

tl;dr Czarodziej jest sfrustrowany seksualnie i chce filmiki. Kocham go ❤

2013-10-06 21_45_47-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~2013-10-06 21_47_19-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~2013-10-06 22_05_13-ドットカレシ-We're 8bit Lovers!- Ⅰ~でんせつのおとめ~

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.