Diabolik Lovers: Laito

20130916201424

Przed nami ostatni z trojaczków Cordelii: Laito.

Laito początkowo wydawał mi się najmniej „szkodliwym” z synów Cordelii i się niesamowicie pomyliłam, bo typ pod względem poluzowanych śrubek w główce przebija zebranych razem Kanato i Ayato. Ale i tak lubię go bardziej niż Ayato.

20130916132237

Laito nazywa Yui „Bitch-chan” (Suczką) i ogólnie molestuje ją seksualnie jak tylko może. Zaczynając od tekstów typu: Ty sobie gotuj a ja cie rozbiorę 😆, przez wpychanie się siłą do łazienki, kiedy znajduje się w niej Yui, przez czytania na głos w bibliotece szkolnej fragmentów  odpowiednika naszego Greya a kończąc na serwowaniu Yui afrodyzjaków z szafeczki Reijiego.  Laito stosunkowo późno zabiera się także za wysysanie z naszej bohaterki krwi.Laito jest ciekawy także pod tym względem, że nie oprócz sadystycznej strony ma także zapędy ドM co mnie osobiście bardzo bawiło.

20130916200655

Wszystko było bardzo fajnie mniej więcej do połowy gry. Laito zaczął traktować Yui jako substytut osoby której nienawidził a zarazem kochał. Wszystko porąbało się jeszcze bardziej kiedy Laito okazał się być motherconem przebijającym pozostałą dwójkę rodzeństwa. Zabawa oczywiście na tym się nie kończy. W serii flashbacków dowiadujemy się, że Laito sypiał ze swoją matką. W tym momencie Cordelia z pozycji turboszmaty wskoczyła na pozycję turbokurwy. Tatuś kiedy dowiedział się o wszystkim, zamknął Laito w lochu.Ale ride never ends w związku z czym Cordelia wpadła do Laito z wizytą. Oczywiście nie sama a w towarzystwie Richtera. Nie zważając na patrzącego się na nich wampirka zaczęli ze sobą współżyć. I w ten sposób Laito odkrył świat NTR. A ja straciłam kilka szarych komórek po czym odstawiłam grę na parę dni. Ale to jeszcze nie koniec. Kiedy Ayato podjął próbę załatwienia Cordelii, uciekła ona do Laito z tekstem: Laito, pomóż mi bo muszę się dziś przespać z Karlem! Laito oczywiście pomógł wypychając mamuśkę z balkonu.

20130923172459

Wracając jednak do Laito i Yui: Yui zaczyna mieć poważne problemy z serduchem, które jak wiemy należy do turboszmaty. Nie pomaga też to, że Laito traktuje ją jak substytut Cordelii. Zdesperowana dziewczyna dwa razy stara się popełnić samobojstwo: raz odciągają ją pd tego słowa Laito a drugi raz Yui pada ofiarą Reijiego, który zamiast trucizny wepchnął jej afrodyzjak (lol ok). Żeby było ciekawiej dusza Cordelii zaczyna rozmawiać z Yui, próbując przejąć jej ciało.

Fan NTR

Fan NTR

End01: Yui czeka na Laito w kościele. Wampir pojawia się cały zlany krwią oświadczając, że właśnie załatwił swojego ojca. Yui romantycznie rzuca się Laito w ramiona po czym dziewczyna przysięga być mu posłuszną i zawsze go kochać a Laito obiecuje jej, że jeśli kiedykolwiek pokocha kogoś innego to zabije Yui własnoręcznie. W międzyczasie Cordelia we wnętrzu Yui krew zalewa bo Laito zabił  Karla.

Heaven Scenario: o1) Yui budzi się bardzo spragniona a woda nie bardzo jej pomaga. Zjawia się Laito z wyjaśnieniem, że bitch-chan po prostu chce się pić krwi co jest pierwszym etapem przebudzenia jako wampir. Laito postanawia więc jej pomóc najpierw karmiąc ja jej własną krwią a potem dając jej wypić swoją. 02) Laito przegrał w szachy z Kanato i Ayato a konsekwencje ponosi Yui. Oczywiście kiedy obaj orientują się, że Laito i Yui bardzo NTR kręci bracia robią szybkie GTFO. 03) Laito stwierdza, że ślady po pocałunkach to za mało więc znaczy Yui nożem.

20130923195715

End02: Yui czeka na Laito w zamku wampirów. Fedora wpada cały ucieszony, ze załatwił tatuśka po czym w nagrodę wypuszcza na Yui swoje przywołańce, które okazują się być zjawami poprzednich wampirzych narzeczonych, które umarły. Stwory oczywiście atakują Yui co bawi Laito do pewnego momentu, kiedy postanawia się ich pozbyć i zająć Yui własnoręcznie.

20130923213532

End03: Yui czeka w kościele, Laito wpada z oświadczeniem, że załatwił Karla i kręcił z Yui tylko dlatego, że zorientował się, że ma serce Cordelii więc chciał przywołać. Cordelia przejmuje kontrolę nad ciałem Yui a w chwilę później w kościele zjawia się Richter. Cordelia oświadcza, że idzie wskrzesić swojego ukochanego Karla, bo nad nekromancją wampirzą pracował Richter. Dowiadujemy się też, że Karl nienawidził Cordelii. Laito wbija Cordelii nóż w serce ostatecznie zabijając ją i Yui.

20130923202935

Laito jest dla mnie postacią cholernie kłopotliwą i mam co do niego bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony te jego zboczone gadki i dość zabawna osobowość sprawiły, że przez pierwszą część naprawdę dobrze się bawiłam. Tym bardziej, że głosu Laito użycza Hirakawa Daisuke i słuchanie jego głosu w szczególności w scenach gdzie użyto dummy mica było przyjemne.  Z drugiej strony ten cały cyrk z Cordelią mnie po prostu kosmicznie zmęczył.

1/2

1/2

2/2

2/2

Mając z głowy trojaczki mogę stwierdzić, że na chwilę obecną najbardziej lubię Kanato, nieco w tyle jest Laito a Ayato może jak dla mnie smażyć się w piekle.

Na koniec wyniki blogowej ankiety dotyczącej pierwszego odcinak DiaLovers:

Jeśli wszystko pójdzie 計画通り to Reiji powinien pojawić się koło środy/czwartku.

8 myśli w temacie “Diabolik Lovers: Laito

  1. Pięknie opisałaś, a do tego masz absolutną racje co do Cordelii. Jak czytałam początek prologu z MB to mnie zaskoczył momęt obudzebia sie Yui gdy odkryła że nie jest sama w łużku. Naprawdę dziękuje i z chęcią przeczytam więcej twoich notek =]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.