[News]Kono Oozora ni Tsubasa wo Hirogete- angielski trial

konosoraNa stronie MoeNovel pojawił się angielski trial Kono Oozora ni Tsubasa wo Hirogete (po angielsku zatytułowana  If My Heart Had Wings). pełna wersja ma ukazać się (na chwilę obecną) w maju tego roku i jak podaje sklep Play-Asia.com kosztować 26.86€. Szczerze mówiąc to całkiem przyjemne zaskoczenie, tym bardziej że Kono Oozora to gra, która w Japonii ukazała się w styczniu tego roku. Po półgodzinnej (na razie ) zabawie z trialem, muszę powiedzieć, że od strony estetycznej gra prezentuje się naprawdę ślicznie, zapowiada się na historię między innymi o lataniu i protag ma oczy + Hat jako maskotka jest 可愛い. W każdym razie na chwilę obecną jestem pozytywnie nakręcona.

UPDATE: Premiera angielskiej wersji została przeniesiona na 28.06 i można ją także zamówić na stronie MangaGamer. Z innych tym razem nie wesołych wieści: z gry wycięto wszystkie sceny erotyczne, do scen kąpieli bohaterek dodano ręczniki, prawdopodobnie zmieniono też CG przedstawiające sceny pocałunków. Gra dostała oznaczenie ESRB T i Pegi 12. Wszystko byłoby OK gdyby nie fakt, że wersja all ages  KonoSora w Japonii nie istnieje, w związku z czym Zachód dostaje wersje ocenzurowaną a cenzura nie nigdy nie jest fajna. Co prawda pojawiła się już w sieci plotka o rzekomym DLC, które miałoby usunięte lub zmienione sceny przywracać.

2 thoughts on “[News]Kono Oozora ni Tsubasa wo Hirogete- angielski trial

  1. Nie rozumiem tu polityki MangaGamera. Zostało to już wyśmiane na ich blogu, pojawiły się nawet sugestie, żeby wydawali ocenzurowane nukige z ratingiem 12 XD

    • To nawet nie polityka MangaGamer, bo nie oni to wydają, tylko dziwaczna polityka MoeNovel. W każdym razie głupota straszna na chwilę obecną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s