[News] Hakuoki Bakumatsu Musou Roku angielska wersja ogłoszona

Na swoim twitterze Aksys poinformowało o wydaniu po angielsku gry  Hakuoki Bakumatsu Musou Roku (angielski tytuł gry to Hakuoki- Warriors of the Shinsengumi). Na chwilę obecną brak jakiś konkretniejszych informacji  poza tym,  że gra wyjdzie na PSP (prawdopodobnie w wersji cyfrowej na PSNie ).

Bakumatsu Musou Roku to nawalanka pokroju Sengoku Basary czy Dynasty Warriors i oparta jest bardziej na anime niż na visual novel. Szykuje się miła, bezmózga młócka panami z Shinsengumi (chociąz dżwięki wydawane przez Hijikatę przy wycinaniu wrogów mnie strasznie irytoiwały). Swoją drogą dziwi mnie ta decyzja, jeśli Hakuoki sprzedało się na tyle dobrze, żeby zdobyć licencję na kolejny tytuł z serii, to czemu nie dostajemy któregoś z fandysków ?

Oficjalna strona

3 thoughts on “[News] Hakuoki Bakumatsu Musou Roku angielska wersja ogłoszona

  1. Dobry news, chociaż o nowym Hakuouki po angielsku dowiedziałam się już wczoraj z facebooka, heh. Nie za bardzo mnie interesuje swoista bijatyka, choć pewnie zrobię wyjątek dla panów z Shinsengumi.
    Zgadzam się, jeżeli Hakuouki się dobrze sprzedało to według mnie możnaby pomyśleć o innej równie popularnej otoge. Ale najwidoczniej nie chcą ryzykować.. Koniec końców akurat Haukouki jest najbardziej znane przez niezliczoną ilość sezonów :P

    • Mnie martwi tylko to, że nawalanka może się nie sprzedać i Aksys nie wyda już niczego podobnego na PSP a wśród fanek przetoczy się masowy ścisk dupy, bo już nie bezie otoge. Zresztą ścisk już się zaczął patrząc po komentarzach na stronie Aksysa. Nie pomaga tez to, że jak na nawalankę to BMR jest strasznie wolne i mało płynne imo.

  2. Czyli wychodzi na to, że wydanie tej częsci Hakuouki jest bezsensowne… Ech, szkoda by było, gdyby Aksys więcej gier otome nie wydał :/ w końcu to jedyna szansa, żeby mieć angielską nie fanowską wersję ;p

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s