[News] Nadciąga angielska wersja Corpse Party Book of Shadows

W dniu dzisiejszym na forum XSEED pojawiła się informacja  o nadchodzącej angielskiej wersji Corpse Party: Book of Shadows. Gra ma ukazać się w zimie tego roku i podobnie jak Blood Covered wydana zostanie w wersji cyfrowej na PSNie.

Book of Shadows składa się z 8 rozdziałów, każdy z nich stanowi zamkniętą całość, ostatni rozdział opowiada o losach bohaterów po zakończeniu Blood Covered. Mam nadzieję, że BoS jest równie dobre jak BC (minus ten jeden przeklęty duch w pokoju pielęgniarskim, do tej pory jak o nim pomyślę, to się irytuję).

2 thoughts on “[News] Nadciąga angielska wersja Corpse Party Book of Shadows

  1. Wygląda interesująco, powiem szczerze, i dla mnie, amatorki kryminałów i horrorów, jest niemożliwym, aby przejść obok tej gry obojętnie. Chociaż, przyznaję się bez bicia, w Blood Covered nie grałam. I takie małe pytanie, czy ta gra przeraża? (mam na myśli mniej więcej coś jak survival horror typu Amnesia) :P

    • Survival horror z tego żaden (inaczej nigdy bym jej nie przeszła), chyba, że za survival uznasz ucieczkę przed duchami. Bardzo japoński horror grający bardziej na atmosferze (głównie dźwięku), poczuciu całkowitej beznadziei i czasem obrzydliwych CG niż na uciekaniu przed różnymi stworami z piekła rodem. Osobiście w paru momentach czułam ciary na plecach.Ogólnie gierka bardzo fajna więc polecam spróbować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s