[Recenzja]Silver Chaos Fan Box Eternal Fantasia

Pchana masochizmem postanowiłam, w końcu skończyć fanbox do Silver Chaos. I to chyba był średni pomysł. Sam SC do jakiś super fajnych gier nie należy więc po fd nie spodziewałam się diabli wiedzą czego, ale cóż. Shit happens.

W każdym razie fanbox podzielony jest na kilka części. Mamy więc After story, trochę bajerów na kompa w postaci tapet i dźwięków systemowy a także, dla fanów, cały quiz dotyczący SC. Zaczynając od strony merytorycznej czyli After stories. Rozczarowałam się. Spodziewałam się czegoś nieco dłuższego niż pięć minut pseudo-fabuły i taniej dramy a potem unlimited butt works. Nie twierdzę, że musiało to być coś ambitnego ale mogli chociaż udać, że w całym fb nie chodzi tylko o scenki erotyczne. Skupiając się na ero, to dla każdego coś miłego, zaczynając od Mighta wciśniętego w sukienkę przez wszelakie afrodyzjaki, na mrocznym gangbangu i złamanym psychicznie Mightcie kończąc. Fabularnie, jak pisałam cienko jak barszcz. Spodziewałam się czegoś sensownego po AS Hardiusa (którą można odblokować po przeczytaniu wszystkich innych AS) ale wyszło trochę niemrawo i do bólu przewidywalnie. Najsympatyczniejszy był chyba AS Leici, ale ja po prostu mam słabość do rudzielców i opasek na oko. Na plus liczy się też AS Pama, w którym nie był on wkurwiającą shotą a był tylko wkurwiający.

Pod względem graficznym, jeśli się zmęczyło poprzednią część to wiadomo czego się spodziewać. Muzycznie rewelacji nie ma a powiedziałabym nawet, że w kółko lecą dwa albo trzy utwory max. Co do reszty FB to wszelacy miłośnicy SC ucieszą się pewnie i z tapet i z dźwięków.Tapety są jednak w niskiej rozdzielczości jak na dzisiejsze standardy, dźwięków systemowych nie testowałam. Na koniec zostaje quiz wiedzy na temat SC, ale  męczenie się z quizem do gry BL którą ledwie pamiętam nieco mnie przerosło. Po za tym nie chciało mi się bawić w trafianie w ciemno.

Ogólnie to FB tylko dla totalnych fanów SC, cała reszta może sobie to podarować i zająć się jakąś sensowniejszą pozycją.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s